Autopilot Radia Gdańsk 1-31 stycznia

20:29

Kowale: spłonął opel astra. Nikomu nic się nie stało

Spłonął opel astra stojący przy Tesco w Kowalach. Straż pożarna rozpoczęła działania o godzinie 18:39. W akcji brały udział dwa zastępy strażaków. Walka z ogniem trwała ponad 40 minut. Na szczęście, w pozostawionym na parkingu przy supermarkecie aucie nikogo nie było.

15:40

Ciasno w Śródmieściu Gdańska i spowolnienia na obwodnicy

Ciasno zrobiło się w Śródmieściu Gdańska. Hamujemy od Błędnika do wiaduktu Biskupia Górka. Przystaniemy do centrum na Podwalu Przedmiejskim, ale do tego przytkana Powstańców Warszawskich i dalej Beethovena w kierunku Suchanina.

Na Armii Krajowej jak zwykle przystaniemy z obu kierunków przed skrzyżowaniem z Łostowicką i na Małomiejskiej przez Świętokrzyską do zatkanej Niepołomickiej.

Spowolnienia dwa na obwodnicy. Od węzła Lipce do zjazd na obwodnicę południową. Jeden ze słuchaczy donosi, że zaczął sypać tam śnieg i stąd te kłopoty. Drugie spowolnienie od węzła Karczemki po węzeł Kowale w kierunku Łodzi. W drodze ze Straszyna postoimy - pani Ania donosi.

15:04

Drogi wojewódzkie już bez sprzętu utrzymania zimowego

Jak podają służby błoto pośniegowe tylko w powiatach: człuchowskim i słupskim. W pozostałych miejscach drogi czarne i mokre.

14:01

Reorganizacja na wiadukcie Biskupia Górka

Zmiany dzisiaj w Gdańsku na wiadukcie Biskupia Górka. Reorganizacja ruchu. O 15:30 zostanie oddana do użytku na Wiadukcie Biskupia Górka druga jezdnia, w kierunku Pruszcza.W związku z tym, wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu linii 106, 111, N9 i N11. Zmieniona zostaje też lokalizacja przystanku autobusowego „Toruńska”, 50 metrów w kierunku Pruszcza zostanie przeniesiony.

07:30

Auto z urwanym kołem na Trakcie Świętego Wojciecha

Na Trakcie Świętego Wojciecha na wysokości zjazdu na Starogardzką w stronę Gdańska uszkodzony bus na pasie. Urwane koło. Informuje pan Piotr i dodaje, że bus, taka buda chłodnicza, przechylony jest w stronę środka pasa. To miejsce gdzie zaczyna zatoczka do zjazdu na Starogard. Da się wyminąć, ale trzeba zwalniać i uważać. Jeszcze korków nie ma.

07:18

Oblodzone chodniki w Gdyni

Chodniki i ścieżki rowerowe w okolicy Pustek, Chyloni i Puckiej białe. Unruga 500m ładnie odgarnięte i nagle bum pług w górę i nawrotka. Drugi koniec Unruga od estakady nadjeżdża traktorek. Ma coś do posypywania, ale nie sypie. Pozostała warstwa ubitego śniegu. - pan Mariusz napisał.

W Gdyni na chodnikach lód, sąsiad złamał nogę na oblodzonym przystanku autobusowym. - dodaje inny ze słuchaczy.

06:42

Sypie w regionie. Biało

Pozdrowienia dla służb drogowych Trasa Egiertowo-Przywidz-Miłowo droga biała ślisko pan Arkadiusz napisał. Proszę więc pisać i wysyłać zdjęcia z dróg i chodników. - informuje pan Arkadiusz

 

Linia - obfite opady śniegu Drogi koszmar. Zima zaskoczyła. - pan Piotr dodaje

 

Na dolnym tarasie jest śnieżna zamieć - alarmuje pan Artur. Niepodległości w Sopocie jest biała, zupełnie biała. Śnieg wali jak szalony od Orłowa w Gdyni po Wrzeszcz w Gdańsku.

 

144222097 2152498701551981 6619651733703572663 o

06:21

Dwa utrudnienia na obwodnicy

Samochód na barierkach, zjazd z węzła Karczemki na obwodnicę w kierunku Gdyni. Uwaga, ślisko.

Zjazd z obwodnicy na estakadę stoi zepsuta ciężarówka, a tam wymieniają koła. Uważajcie - pan Jacek.

05:42

Kolizja na obwodnicy. Ślisko na drogach wojewódzkich

Śliskie drogi wojewódzkie w okolicach Słupska, Lęborka, Kościerzyny, Wejherowa, w pasie nadmorskim także ślisko. Na południu województwa jest trochę lepiej. Tam drogi tylko czarne i mokre.

 

IMG 2268

(Fot. Słuchacz RG)


Obwodnica gdyński odcinek śnieg sypie. - pisze nasz słuchacz.

Pan Jacek przysłał zdjęcie, a tam ośnieżoną, białą drogę w Osowej.

 


Samochód na barierkach, zjazd z węzła Karczemki na obwodnicę w kierunku Gdyni. Uwaga, ślisko. - pan Darek alarmuje.

17:55

Zderzenie z ciężarówką w Zblewie

Poważne problemy z przejazdem przez Zblewo w ciągu krajowej 22 między Starogardem Gdańskim a Chojnicami. Na trasie samochód osobowy zderzył się z ciężarowym. Kierowcy deklarują, że pomocy medyków nie potrzebują. Straż jest na miejscu.

Problemy są w Zęblewie koło Łebna w powiecie wejherowskim. Tam kłopoty wynikające z samochodu, który wpadł do rowu. Ranna została jedna osoba. To kolejna podobna sytuacja w tej okolicy co świadczy o trudnych, bo lodowych warunkach jazdy.

Problemów nie ma już na Obwodnicy Trójmiasta przy lotnisku w stronę Gdyni.

W Gdyni możliwe komplikacje związane ze stłuczką przy Dąbka.

17:26

Korek na obwodnicy przy lotnisku

Problemy na Obwodnicy Trójmiasta. Dotyczą one jadących do Gdyni. Ruch zwalnia na odcinku między węzłem Lotnisko a Klukowem. Przyczyny tego wyraźnego spiętrzenia nie znamy. Proszę nastawić się na kilkuminutowe spowolnienie.

Wciąż mocno zakorkowany dojazd do Chwaszczyna. Zator od strony Gdyni znów ciągnie się od Kaczych Buków.

Przypominam o kiepskiej kondycji lokalnych dróg. Po południu narzekali państwo na gołoledź. Teraz dodatkowo w północnej części spadł śnieg. Przyprószone także krajówki.

16:39

Będą problemy w centrum Gdańska

Hutnicza, Janka Wiśniewskiego i Kwiatkowskiego w Gdyni mocno zakorkowane. To konsekwencje wcześniejszego karambolu.

Wyraźne korki też przed Chwaszczynem od Gdyni. W mieście postać trzeba na Grunwaldzkiej w Oliwie, w stronę Sopotu.

Spore korki także na Świętokrzyskiej, przed Kowalami w od strony Bąkowa ale też w Straszynie.

Na Kielnieńskiej tracimy 10 minut  - wylicza pan Darek.

Gdańscy drogowcy proszą o ostrożność w rejonie wiaduktu Biskupia Górka. Jutro około 15:30 w stronę Pruszcza Gdańskiego będzie można pojechać już po nowej konstrukcji ale wcześniej, w ciągu dnia będzie zmieniana organizacja ruchu. Trzeba liczyć się z wyłączonymi światłami i kierującą ruchem policją.

Przypominam o miejscami bardzo trudnych warunkach jazdy. Drogi są po prostu zalodzone. Sygnały w tej sprawie mamy z trasy Kartuzy - Egiertowo ale też okolic Dobrzewina.

16:22

Uwaga na gołoledź!

Wyraźnie pogarszają się warunki jazdy. Coraz więcej państwa narzekań na zamarzające nawierzchnie. Pan Arkadiusz pisze: "Proszę pozdrowić drogowców odcinek Egiertowo Kartuzy tragedia. 20km/h

Pan Darek dodaje: "Kolejny samochód wypadnięty. Wyjazd z Dobrzewina do Karczemek przed Chwaszczynem. Tutaj na drodze dosłownie lód. Samochód nie przeszkadza bo leży w polu."

O tym, że jest kiepsko świadczą sygnały także od ratowników. A jest ich sporo. Teraz jeszcze problemy przed wjazdem do Sulęczyna od strony Kartuz. W okolicy wyraźne spowolnienia są w okolicach Ręboszewa ale też między Stężycą a Klukową Hutą.

Obwodnica Trójmiasta na szczęście bez korków. Duży ruch tylko na węźle Gdańsk Południe.

W Gdyni mocno odczuwalne skutki karambolu na Kwiatkowskiego przed Obłużem. Korki też na Morskiej i Janka Wiśniewskiego.

15:59

Kończą się problemy na Kwiatkowskiego. Blokada w Sulęczynie

Powoli kończą się utrudnienia w ruchu na estakadzie Kwiatkowskiego w Gdyni. Tam wcześniej zderzyło się pięć aut. Bez poszkodowanych. Akcja zakończona. Korki w stronę Obłuża wyraźnie odpuszczają.

Teraz zaś problemy są na 228 w Sulęczynie. W drodze z Kartuz zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba jest ranna. Przejazd zablokowany.

Problemy w miejscowości Kamienica, w powiecie bytowskim gdzie samochód osobowy zderzył się z ciężarówką.

Kończą się prace związane z wypadkami w Osowie Lęborskim, gdzie samochód wpadł do rzeki. Kłopoty były też w Strzebielinku i w Chwaszczynie na Gdyńskiej.

Pan Darek przesyła zaś zdjęcia z trasy w okolicach Łebna, gdzie z rowu wyciągana jest ciężarówka.

15:35

Estakada i okolice zatkane

Coraz większe konsekwencje niewielkiego karambolu na Trasie Kwiatkowskiego w Gdyni. Bardzo utrudniony jest przejazd w stronę Obłuża. Zator ciągnie się od Morskiej. Ta droga z centrum zatkana od Grabówka. Na Janka Wiśniewskiego korek niebezpiecznie zbliża się do węzła Ofiar Grudnia.

Coraz wyraźniej zatyka się Spacerowa w górnej części i aleja Żołnierzy Wyklętych z Wrzeszcza. Do zatkanej Armii Krajowej dołącza także Świętokrzyska od Havla do Niepołomickiej.

Wzmożony ruch na węźle Gdańsk Południe w kierunku Gdyni. Wyjazd z Sucharskiego od strony portu też w dużym ruchu.

Przez Pruszcz Gdański też już nie przemkniemy.

15:00

Kolizja kilku aut na Kwiatkowskiego w Gdyni

Utrudnienia w ruchu na Trasie Kwiatkowskiego w Gdyni. Problemy czekają na kierowców jadących w stronę Obłuża. Na wysokości zjazdu do terminala kontenerowego zderzyło się klika aut. Wstępne informacje mówią o tym, że  nikt nic ucierpiał. Przejazd jednak zwężony.

Na 20 Chwaszczyno  - Kack górę zaczyna brać dojazd do Gdyni. To nietypowa sytuacja.

W Gdańsku wyraźnie urósł korek na Armii Krajowej od Sikorskiego do Łostowickiej.

W centrum Podwale Grodzkie i Wały Jagiellońskie dość mocno zapełnione.

13:51

Problemy na Obwodnicy Trómiasta. Wypadek koło Szemuda

Utrudnione, głównie ze względów pogodowych warunki jazdy na Pomorzu.Temperatura wprawdzie wprawdzie w pobliżu albo powyżej zera ale jak zacznie sypać  - to jak mówią sami kierowcy - świata nie widać. Takie incydenty dziś mogą się zdarzać.

 Trasy na tę sytuację reagują dobrze. W każdym razie krajówki na Pomorzu czarne i mokre. Taka też Obwodnica Trójmiasta ale problemów nie udało się uniknąć. Korek jest przy Osowej na jezdni do Gdyni. Jak pisze pan Wojtek tam na prawym pasie dwa uszkodzone samochody.

 Uwaga na miejscowość Grabowiec w powiecie wejherowskim koło Szemuda. Tu bus zderzył się z autobusem. Ranny został kierowca mniejszego auta.

 Wciąż też kłopoty na ulicy Dąbrówki w Malborku, gdzie przed 10 ciężarówka wpadła w poślizg i oparła się o drzewo. Ruch na tej lokalnej drodze jest utrudniony.

09:01

Problemy jeszcze na obwodnicy, podobnie na trasach lokalnych

Wiadomości z drogi pani Marzeny: Trasa Gdynia -Miszewo : droga czarna odśnieżona Miszewo- Przodkowo na drodze biały puch i dużo gorsze warunki jazdy. Trasa Przodkowo- Wejherowo przez Pomieczyno z błotem poślizgowym i śniegiem. Jak zwykle ten odcinek drogi często omijany przez drogowców. A w . Słupsku sypie. Andrzej.

Na wysokości węzła Gdańsk Południe doszło do awarii samochodu ciężarowego na łącznicy zjazdowej w kierunku Warszawy. Zablokowany 1 pas ruchu. Ruch odbywa się drugim pasem.

07:56

Trudne warunki do jazdy w okolicach Kościerzyny

Bardzo trudne warunki jazdy na drogach w okolicach Kościerzyny. Jezdnie są białe i bardzo śliskie w nocy spadło tam około 10 cm śniegu są trzy zdarzenia drogowe jedno na trasie Dziemiany - Kalisz Kaszubski, drugie na drodze krajowej nr 20 w okolicach Łubiany i trzeci wypadek w okolicach Grabowa kościerskiego tam w tym zdarzeniu ucierpiały dwie osoby i jedna jest nieprzytomna - podaje Grzegorz Armatowski

07:34

Sypie w Słupsku

Słupsk na początek - od samego rana sypie tam śnieg. Najgorzej jest na dwóch ulicach, Westerplatte i Kaszubskiej. Śnieg i błoto pośniegowe na wszystkich ulicach. Pracuje 7 pługów i 3 solarki - przekazuje ze Słupska Paweł Drożdż.

07:15

Ścieżki rowerowe w Gdyni

Pan Mariusz z Gdyni o trasach rowerowych: Pustki, Kcyńska, Chylońska, Pucka, Unruga, Kontenerowa i Logistyczna, jeszcze jest przyczepność. Ruch umiarkowany, każdego dnia ktoś nowy mnie mija na rowerze. A jazda w padającym śniegu, symuluje hipernapęd... Jazda w kosmosie.

06:55

Śnieg sypie w Trójmieście

Do tych zaśnieżonych miejsc, a więc i lokalnych dróg dołączają kolejne: Dąbrowa, kacze Buki, Karwiny pada gęsty śnieg - pan Wojciech, Pogórze Dolne Gdynia sypie śnieg - to informacja od pani Krystyny. A pan Przemek dodaje, że Brzeżno, Nowy Port i Przymorze w Gdańsku też zaczynają pokrywać się śnieżnobiałą pierzynką.

06:25

Ślisko na drogach

Niewielkie jeszcze utrudnienia i jedno spowolnienie. Na siódemce w Kokoszkach, ale kłopoty na drodze dopiero przed nami.

Temperatura dziś poniżej zera i padający śnieg - tego możemy spodziewać się w ciągu dnia, a to oznacza, że przysypie nam także drogi. A te śliskie już w regionie choćby w okolicach Chojnic. Drogi prowadzące do Kartuz - tu także występuje tzw. lokalna śliskość. No i na północy województwa też, więc do Słupska, Krokowej i Lęborka jedziemy ostrożniej.

16:46

Kolizja na obwodnicy

Najechanie na środkowym pasie przed Karwinami w kierunku Gdańska - pan Krzysztof alarmuje przed remontowanym węzłem gdzie obwodnica ma 3 pasy do góry, osobowy najechał na ciężarowy na środkowym pasie.

16:41

Zwierzę na Słowackiego

Zjazd ze Słowackiego na obwodnicę w stronę Gdyni - na skarpie pasie się los albo jeleń! - pani Ania informuje

15:53

Zepsuta sygnalizacja świetlna na Jaśkowej Dolinie

Nie działa sygnalizacja na Jaśkowej Dolinie- pani Kasia donosi. A co poza tym na drogach? Postoimy. Godziny szczytu. Więc mimo dobrej pogody przytkane dojazdy do obwodnicy z Bąkowa, Straszyna i Oliwy.

Skutek prac drogowych widać na Chwaszczyńskiej bo ta przytkana jest między rondem w Chwaszczynie i obwodnicą w obu kierunkach. W Żukowie także przystaniemy w drodze z Gdańska i Chwaszczyna.

Ślisko jest na drogach wojewódzkich już teraz. W okolicach Chojnic, Lęborka i Łeby oraz Kartuz musimy jeździć ostrożniej.

14:10

Ślisko na drogach wojewódzkich

Ruszamy w drogę z popołudniowym autopilotem Radia Gdańsk. Ostrzegałem rano o śliskich drogach wojewódzkich i sytuacja nie zmieniła się jakoś mocno. Droga numer 211 od Żukowa przez Kartuzy do Sierakowic; 212 z Czarnej Dąbrówki i 214 z Sierakowic przez Lębork po Łebę, a do tego jeszcze 212 i 235-ka do Chojnic - to są te drogi na których jest ślisko.

Natomiast ciaśniej między Rdestową z obwodnicą w obu kierunkach jest obecnie - sytuacja znana bo spowodowana remontami. Lekkie spowolnienia w Pruszczu jeszcze o tej porze.

08:18

Śliskie drogi, roboty i utrudnienia

Na drogach wojewódzkich jest ślisko. Szczególnie na tych o numerach: 212, 228,209, 210, 211, 213, 218, 215, 221 i 216. Szczególnie ślisko zrobiło się na północy województwa.

Na krajówkach lepiej, bo te są czarne, mokre i zasolone, ale pewne problemy czekają nas z powodu prac drogowych. Na odcinku Czarlin - Knybawa, ograniczenia związane z powodu robót drogowych. 3 kilometry z utrudnieniami. Natomiast w wielu miejscach trwają prace na krajowej 20-tce. Najdłuższy odcinek to Korne-Kościerzyna.

Na krajowej 55-ce między Gościszewem i Koniecwałdem też utrudnienia i ograniczenie do 30 km na godzinę.

07:41

Problemy drogowe w Popowie

Jadę do pracy do Lęborka, w miejscowości Popowo kolizja. Policja kieruje ruchem. Droga zamknięta - pan Jacek alarmuje i dodaje - to trasa Linia - Lębork.

Pan Darek w tej samej sprawie: Droga lokalna z Łebna do Lęborka w miejscowości Popowo zamknięta. Wypadek. Policja i straż na miejscu. Brak objazdu, trzeba samemu szukać drogi. Albo lasem albo przez Łebunię.

07:18

Ślisko także na ścieżkach rowerowych i chodnikach

Ścieżki rowerowe, tak samo, jak chodniki. Momentami niezła jazda może być ;-) Okolice Pustek, Chyloni, Obłuża. - pan Mariusz z Gdyni pisze. Uwaga w ogóle na chodniki także, bo te mogą być śliskie i w wielu miejscach pod cienką warstwą śniegu mamy oblodzenie. 

W Miszewie większy ruch od strony Gdańska. Żeby przejechać skrzyżowanie czekamy trzy zmiany świateł. Od strony Przodkowa kolejka na odcinku 300m. Spiętrzenie również w kierunku Chwaszczyna. To pan Darek

Poza tym gęściej na siódemce w Kokoszkach w kierunku Gdańska, ścisk od Różyn do Rusocina w kierunku Pruszcza i raczej standardowe spowolnienia w Gdańsku na drogach.

06:12

Uwaga! Ślisko na drogach

Zerkam na drogi wojewódzkie na początek i te na ogół są czarne, natomiast w powiecie bytowskim, jak określają to drogowcy, na wojewódzkich występuje "lokalna śliskość". Podobnie jest na 224 i 218 od Pomieczyna i Chwaszczyna przez Wejherowo do Krokowej. Tu też ślisko.

Szklanka na drogach w Gdańsku, wspominała o tym Ewelina, a ja dodam, że w niektórych miejscach mamy cienką pokrywę nocnego śniegu a pod nią warstwę lodu. Niebezpiecznie tak na drogach jak i na chodnikach.

18:02

Zablokowana trasa koło Miastka

Uwaga na zaśnieżone trasy w okolicach Miastka. Tam trudne warunki jazdy. W Węgorzynku na trasie 21 z Miastka do Dretynia drogę zablokowały dwie ciężarówki, które nie mogą podjechać pod wzniesienie.

17:53

Potrącenie pieszej w Lublewie

Wypadek w Lublewie na trasie z Kowal do Kolbud. W tej miejscowości samochód osobowy potrącił pieszą. Udało mi się dowiedzieć, że poszkodowana jest przytomna. Trzymamy kciuki aby konsekwencje nie były poważne. Kierowcy muszą trochę postać. Ruch w miejscu wypadku jest mocno ograniczony. Korki z obu stron.

Obwodnica Trójmiasta bez korków. Węzeł Kack i Chwaszczyno także. W Żukowie spowolnienie tylko od strony Gdyni.

Mówiąc krótko spokój.

17:26

Korek na obwodnicy w Gdyni powoli odpuszcza

Wyglądał poważnie ale już powoli się rozpływa. Mowa o korku na Obwodnicy Trójmiasta między Kackiem a Chwarznem w stronę Demptowa. Wciąż nie wiemy co jest przyczyną spowolnienia na tym odcinku.

Mniejszy korek przed Chwaszczynem od Gdyni. Zatrzymanie przy maszcie.

Na liście korków także Lublewo w ciągu wojewódzkiej 221 z Kowal do Kolbud. Tu kilometrowa kolejka.

17:00

Rośnie korek na Obwodnicy Trójmiasta w Gdyni

Obwodnica Trójmiasta już niemal wolna od spowolnień przy Osowej i Rusocinie w stronę Łodzi. Problemy teraz na jezdni do Gdyni między węzłami w Kacku i Chwarznie. Kolejka mierzy około dwóch kilometrów.

Nie zamierza odpuszczać Chwaszczyno. Zator ciągnie się od wyjazdu z Rdestowej w Gdyni. Mniejszy ale też uciążliwy od strony Osowej.

Dojazdy do obwodnicy dość spokojne. Dwa najtrudniejsze do pokonania to Małomiejska i Armii Krajowej w Gdańsku.

W Pruszczu Gdańskim już tylko korek na odcinku od Zastawnej do ronda w Rusocinie.

16:18

Zatłoczony Pruszcz Gdański

Wzmaga się ruch w Pruszczu Gdańskim. Przez to miasto nie da się już przejechać spokojnie, zwłaszcza w kierunku Rusocina. Korek tez na końcówce Zastawnej.

W Straszynie i Kowalach lekka odwilż jeśli chodzi o korki.

Choć zakorkowane od Gdańska i Gdyni Żukowo  - to jednak daje się pokonać. Bez większych korków w Kartuzach i Kościerzynie.

W Starogardzie Gdańskim na 22 ciasno ale przejechać się da bez większych narzekań.

Raport od pana Darka: "Obwodnica od Chwaszczyńskiej do węzła Karczemki płynnie. Małe spowolnienie na wysokości węzła Owczarnia, uszkodzony samochód na pasie rozbiegowym w kierunku A1."

15:18

Przybywa korków w Trójmieście

Aleja Armii Krajowej w Gdańsku coraz mniej samotna. Korki już też na Małomiejskiej od okolic Madalińskiego w górę.

Na Kartuskiej przez Siedlce na razie ciasno. Spacerowa w górnej części wyraźnie spowalnia.

Gdyńskie dojazdówki bez zastrzeżeń, natomiast rośnie korek na końcu obwodnicy przed Morską. Ta kolejka zaczyna się już przy wiadukcie Jaskółczej.

Dąbka od Zielonej do Kwiatkowskiego wyraźnie zatkana.

14:27

Wyraźnie wzmaga się ruch na dojazdach do Obwodnicy Trójmiasta

W Gdańsku widać to doskonale na alei Armii Krajowej ale też Świętokrzyskiej między Havla i Niepołomicką.

Zatkane już Kokoszki kierunek Żukowo. W Żukowie ścisk przede wszystkim od strony Gdyni.

Dojazd do Chwaszczyna to spowolnienie w drodze z Gdyni już od masztu.

Obwodnica Trójmiasta i autostrada przejezdne. Na A1 drobne kłopoty mogą być na 30 kilometrze w stronę Łodzi, gdzie na pobocze zjechała ciężarówka.

13:55

Optymistyczne informacje z pomorskich tras

W regionie chwilowo bez opadów śniegu. Jezdnie większości dróg czarne. Najchłodniej w okolicach Słupska i Elbląga, i tam nawierzchnie mogą być najbardziej zdradliwe.

Jeśli chodzi o aktualne utrudnienia, to liczyć trzeba się z nimi na rozkopanej 20 między Chwaszczynem a Kackiem. Zatory są na obu krańcach wspomnianego odcinka.

Ciasno też w Nowym Tuchomiu. To może być powtórka z poranka, kiedy to drogowcy prowadzili prace melioracyjne przy poboczach.

Kontakt z nami: 603 06 06 06

08:57

Korek na obwodnicy. Ruch wahadłowy w Nowym Tuchomiu

Około sześciu minut w kilometrowej długości korku tracą kierowcy na 20 Miszewo - Chwaszczyno w Nowym Tuchomiu. Dzięki pani Ani i panu Karolowi wiemy, że przyczyną są prace drogowców, którzy prowadzą roboty melioracyjne. "Nie jest źle bo kierują ruchem" - piszą państwo.

Odpuściły tymczasem zatory na estakadzie Kwiatkowskiego w Gdyni.

Wyraźnie spokojniejsza jest 91 w Łęgowie. Bardzo niechętnie odpuszcza 7 z Leźna do Kokoszek. Tu wciąż trzeba stać.

W rankingu zjazdów aleję Armii Krajowej powoli zaczyna zastępować ulica Spacerowa z wyraźnym spowolnieniem niemal przez cały leśny odcinek.

Proszę uważać na Obwodnicę Trójmiasta przy Karczemkach w stronę Łodzi. W tym miejscu, przy zwężeniu do dwóch pasów około kilometrowy korek.

W ciągu dnia proszę uważać na pogodę, bo będzie prószyć. Teraz skutki zimy najbardziej odczuwalne w rejonie Słupska i Powiśla.

Page 1 of 7