Autopilot Radia Gdańsk 1-30 czerwca

17:21

Utrzymują się korki na obwodnicy i Trakcie

Na obwodnicy jeszcze spowolnienia zostały. Za Pustkami Cisowskimi do Chwarzna hamujemy. Przystajemy także na leśnym odcinku Trasy Kwiatkowskiego, ale utrudnienie związane z ciężarówką blokującą jeden z pasów jest już przeszłością - informują służby.

Hamujemy jeszcze na wysokosci Osowej i za węzłem Karczemki w kierunku Łodzi. Ale w kierunku Gdyni ciągle korek od węzła Lipce po zjazd na obwodnicę.

Trakt Świętego Wojciecha nadal zakorkowany w obu kierunkach między Węzłem Lipce i Pruszczem. Służby nie mają żadnego zgłoszenia dotyczącego wypadku w okolicy.

Na Spacerowej pod górę w korku, na całej długości i w dół, od połowy. W Żukowie i Chwaszczynie korki z każdego z kierunków, natomiast na siódemce spowolnienia w Kokoszkach.

15:55

Korki na obwodnicy, awaria ciężarówki

Od Pustek Cisowskich do Chwarzna w korku. W tej okolicy awaria samochodu ciężarowego i zablokowany jeden pas w kierunku Gdańska. Dalej ścisk pojawił się na wysokości Osowej i za węzłem Karczemki

W przeciwnym kierunku od węzła Lipce do zjazdu z obwodnicy południowej i na wysokości Matarni ciaśniej w kierunku Gdyni.

15:14

Coraz ciaśniej na trójmiejskich trasach

Zmiany na obwodnicy. Od Trasy Kwiatkowskiego do Chwarzna w korku. Później jeszcze w kierunku Łodzi za węzłem Karczemki ciaśniej.

Na CHwaszczyńskiej wciąż korki w obu kierunkach od Rdestowej.

Ciągle także hamujemy na siódemce w obu kierunkach między węzłem Karczemki i Leźnem.

Na Nowatorów ścisk do siódemki.

Natomiast na Trasie Kwiatkowskiego stoimy od wysokosci Janka Wiśniewskiego do Obłuża i Morskiej. Przypominam o zwężeniu na wysokosci Morskiej Trasy Kwiatkowskiego i ograniczeniu tam do 30 km na godzinę.

Ciaśniej już na Spacerowej i Alei Żołnierzy Wyklętych pod górę.

08:20

Godzina na obwodnicy w korkach

Sparaliżowana obwodnica. Między Osową a Karwinami w kierunku Gdyni doszło do zderzenia dwóch samochodów. Dwie osoby są ranne. Stoimy więc w kierunku Gdyni od Matarni już prawie za Osową i od wysokości Trasy Kwiatkowskiego w kierunku Łodzi za Karwiny.

Ponad godzinę w korkach tracimy z obu kierunków.

Jezdnia w kierunku Gdańska całkowicie przejezdna, pozostaje zablokowany pas ruchu w kierunku Gdyni. Trwa oczekiwanie na lawetę dla drugiego z pojazdów.- informują drogowcy.

07:25

Coraz większe korki na obwodnicy

Coraz większe korki na obwodnicy. Przypomnę. Między Osową a Karwinami w kierunku Gdyni doszło do zderzenia dwóch samochodów. Dwie osoby są ranne. Stoimy więc w kierunku Gdyni od Matarni już prawie za Osową i od Chwarzna w kierunku Łodzi za Karwiny.

Poza tym wciąż w ścisku na siódemce za Leźnem w kierunku Gdańska. Wolniej w Żukowie i Chwaszczynie przed rondami a w Kartuzach na Wzgórzu Wolności w korku do Jeziornej.

06:41

Wypadek na obwodnicy w kierunku

Zderzenie na obwodnicy między Osową a Karwinami. Uszkodzone barierki. Stoimy w korkach od Karwin do połowy drogi w kierunku Osowej i od Osowej sytuacja analogiczna w kierunku Karwin.

06:40

Powolnie rośnie ruch na drogach

Rośnie ruch na drogach. Zahamujemy w Żukowie w drodze z Kościerzyny i Kartuz oraz w Chwaszczynie przed rondem i od Rdestowej do obwodnicy,

Na obwodnicy między Osową a Karwinami spiętrzenia w obu kierunkach.

Lekkie spiętrzenie na Trasie Kwiatkowskiego na wysokości Morskiej w kierunku Obłuża. Po awarii dylatacji na estakadzie nad Morską obowiązuje tam ograniczenie prędkości do 30 km na godzinę. Estakada jest w tym miejscu zwężona do jednego pasa ruchu w obu kierunkach.

W Gdańsku na Armii Krajowej przystaniemy. Za Jabłoniową do Havla. Między Różynami i Rusocinem przez Łęgowo także wolniej w ciągu krajowej 91-ki. Od ronda w Rusocinie do obwodnicy w ścisku.

08:53

Utrudnienia w Miszewie

W Miszewie zjazd w ulicę Tokarską zamknięty. Maszyny budowlane na drodze, pracownik budowy wskazuje żeby jechać dalej w stronę Chwaszczyna. - informuje nasz słuchacz.

06:58

Umiarkowany ruch na drogach

Robi się gęściej na drogach. Przystajemy w Żukowie już z Kościerzyny i Kartuz. Ciaśniej na siódemce od Leźna po Kokoszki i hamujemy na Nowatorów w obu kierunkach.

W Chwaszczynie przed rondem i przed obwodnicą w kierunku Gdyni ruch wzmożony. Ciaśniej na Spacerowej w dół, od połowy, w kierunku Grunwaldzkiej. Staniemy na Armii Krajowej za Jabłoniową do Havla w kierunku centrum.

Na Trasie Kwiatkowskiego przed Morską w kierunku Obłuża na wysokości Leszczynek robi się gęściej Przypominam, że tam ograniczenie do 30 km na godzinę i zwężenie do jednego pasa w każdym z kierunków.

Od wczoraj prace na alei Niepodległości w Sopocie. Zwężana jest  jezdnia do jednego pasa w kierunku Gdańska na odcinku Armii Krajowej - 23 marca.

18:25

Od wtorku zmiany na Nowatorów w Gdańsku. Od środy na Unruga w Gdyni.

Takie informacje z dróg lubimy. Obwodnice wokół Trójmiasta spokojne i bezproblemowe.

Na dojazdówki, w tym aleję Armii Krajowej narzekać nie można. Minimalnie ruch spowalnia Kwiatkowskiego przed Dąbka. W tych okolicach od środy niewielkie zmiany. Drogowcy do piątkowego popołudnia zamkną prawy pas ulicy Unruga na wysokości łącznicy zjazdowej z Kwiatkowskiego od strony Dąbka.

Ważne informacje od drogowców w Gdańsku. Od jutrzejszego poranka bowiem zmiany organizacji ruchu na ulicy Nowatorów. Na wysokości ulicy Geodetów drogowcy wprowadzą ruch wahadłowy. Utrudnienia związane z budową trasy rowerowej potrwają trzy tygodnie.

17:26

Coraz spokojniejszy ruch wokół Trójmiasta

Coraz lepiej prezentują się obwodnice wokół Trójmiasta. Na południowej zakorkowanej od wczesnego popołudnia zatory tworzą się już tylko na ostatnich dwóch kilometrach przed węzłem Gdańsk Południe.

Ekspresowa szóstka spowalnia najbardziej w rejonie węzłów Osowa i Karczemki w Gdańsku.

Wśród zjazdów w Gdańsku utrzymują się te na alei Armii Krajowej przed Łostowicką i w górnej części Spacerowej.

W Gdyni na Kwiatkowskiego w górę kolejka od okolic Terminala Kontenerowego.

Kłopotów nie ma już na 25 Rzeczenica - Człuchów w Dobojewie. Wcześniej samochód wjechał tam do rowu.

16:56

Wypadek w Dobojewie na DK 25

Uwaga na krajową 25 z Człuchowa do Białego Boru w Dobojewie. Tu bus wpadł do rowu. Ranna została jedna osoba. Możliwe utrudnienia w ruchu.

Obwodnica Południowa Gdańska nadal z korkiem od okolic Lipiec do węzła Południe. Proszę nastawić się na około kwadransową stratę.

Kwadrans tracą też kierowcy na alei Armii Krajowej w drodze z centrum do skrzyżowania z Łostowicką.

Na Obwodnicy Trójmiasta duży ruch przekłada się na spowolnienia: przy Osowej i Karczemkach w stronę A1 oraz przy Matarni w stronę Gdyni.

W Gdyni natomiast rozpłynęły się korki na Kwiatkowskiego przed Morską. Pozostają też w drodze do Obłuża od okolic basenu portowego.

16:40

Obwodnica Południowa nadal z korkiem

Wyraźnie urósł korek na trasie z Gdyni do Chwaszczyna. To kolejka, która zaczyna się przy Kaczych Bukach.

W sąsiedztwie nie odpuszczają zatory na Estakadzie Kwiatkowskiego. To korki od okolic ulicy Janka Wiśniewskiego w obu kierunkach.

Na szóstce z Gdyni Cisowej do Rumi Janowa nadal korek.

W Gdańsku jeszcze dość mocno, bo od okolic Odrzańskiej, zatyka się aleja Armii Krajowej w drodze z centrum do Łostowickiej.

Na Obwodnicy Południowej Gdańska około 20 minutowy korek od okolic Lipiec do węzła Południe.

15:56

Zaskakująca Armii Krajowej w Gdańsku

Około kwadransa tracą w korku kierowcy na alei Armii Krajowej w Gdańsku. Zator w drodze do obwodnicy ciągnie się od Odrzańskiej do Łostowickiej. Wcześniej przed centrum Podwale Przedmiejskie stoi od Siennickiej.

Zresztą wszystkie dojazdy do obwodnicy już się zapełniły. Poza Armii Krajowej na szczęście bez skrajności. Korki przewidywalne.

W Gdyni tylko Kwiatkowskiego zatkana od okolic Wiśniewskiego do Morskiej. W tym miejscu zaczyna się też zator na jezdni do Obłuża.

Na obwodnicy tymczasem bardzo wyraźnie wzmożony ruch odbija się spowolnieniami przy Matarni w stronę Gdyni i za Karczemkami do A1.

Obwodnica Południowa wciąż stoi od Lipiec do Straszyna.

15:16

Korek na Obwodnicy Trójmiasta w odwrocie

Zgodnie z przewidywaniami - powoli rozpływa się korek na Obwodnicy Trójmiasta. Zwężenia przy Szadółkach, w stronę Gdyni już nie ma. Kolejka utrzymuje się jeszcze w rejonie węzła Gdańsk Południe. Najtrudniej na obwodnicy południowej od dojazdu do węzła Lipce. Ta droga zazwyczaj kiepsko sobie radzi z rozładowywaniem korków.

Dodam, że duży ruch na ekspresówce przekłada się na spowolnienia przy Matarni i Karwinach w stronę Chyloni.

W Gdańsku dość mocno buduje się korek na starej trasie z Elbląga. Podwale Przedmiejskie do centrum stoi od Siennickiej. Na Armii Krajowej do obwodnicy, przypomnę zator zaczyna się jeszcze przed Sikorskiego.

W Gdyni estakada w obu kierunkach zatkana od Wiśniewskiego. Na Hutniczej też już jeden długi korek.

14:54

Coraz większy korek na S6

Nie podaje się Obwodnica Trójmiasta. Pokolizyjne zwężenie przy Szadółkach w stronę Gdyni nadal jest a korek na obwodnicy południowej ciągnie się od dojazdu do węzła Lipce.

Duży ruch na obwodnicy ma swoje przełożenie także na spowolnienia, na obu jezdniach przed węzłem Gdynia Wielki Kack.

W Gdyni na Kwiatkowskiego sytuacja stabilna. Korek do zwężenia nad Morską od strony Obłuża zaczyna się przy Wiśniewskiego. Przy basenie portowym zaś kolejka w przeciwnym kierunku.

W Gdańsku utrzymuje się zator na alei Armii Krajowej do Łostowickiej jeszcze przed Sikorskiego.

W drodze do alei Jana Pawła II na Zaspie korek od strony tunelu na alei Macieja Płażyńskiego zaczyna się jeszcze przed Gdańską.

14:03

Duże problemy po kolizji na obwodnicy

Od problemów z Obwodnicą Trójmiasta zaczynamy ten serwis drogowy.  Kłopoty dotyczą jadących do Gdyni przez węzeł w Szadółkach. Tam była stłuczka dwóch samochodów - podpowiada pan Wojtek. Konsekwencje poważne, bo zator dla jadących od autostrady zaczyna się przy węźle Gdańsk Południe. A w drodze z Elbląga stać musimy już niemal w Lipcach.

Dość długie jak na tę porę dnia korki są też na gdańskiej alei Armii Krajowej w drodze z centrum. Stoimy już od Sikorskiego. Przed Żukowem od strony Gdańska i Chwaszczynem od Gdyni też dzieje się sporo.

Jeszcze jedno miejsce na które uważać warto, to parking przed marketem budowlanym w Osowej. Tam ratownicy gaszą pożar samochodu.

08:10

Poważne utrudnienia na obwodnicy

Nadal poważne korki na obwodnicy. To efekt wypadku. Zderzyły się 4 auta na wysokości węzła Kowale w kierunku Gdyni. W korkach od Juszkowa po węzeł Kowale w kierunku Gdyni i od węzła Karczemki po węzeł Kowale. W kierunku Gdyni zablokowany jest jeden pas ruchu.

07:15

Zderzenie na obwodnicy

Korkuje się na dojeździe do obwodnicy od strony Jagatowa. Zaskakujące, dawno tak daleko od zjazdu się nie stało - pani Agnieszka raportuje. Kolizja na obwodnicy na wysokości Kowal i korek od obwodnicy południowej do węzła Kowale w kierunku Gdyni.

07:11

Zator w Kartuzach, korek na Trasie Kwiatkowskiego

W Kartuzach mamy niemały zator. Na Wzgórzu Wolności w ścisku jedziemy w dół do Jeziornej. Natomiast w Żukowie w drodze z Kartuz i Kościerzyny w ścisku jedziemy.

Zatory na siódemce. Od Leźna do Nowatorów i od węzła Karczemki także do Nowatorów. W Chwaszczynie w drodze z Osowej, Karczemek i Żukowa przystajemy. Postoimy za to od Rdestowej do obwodnicy w kierunku Gdyni.

Stoimy także na Trasie Kwiatkowskiego. Na wysokości Leszczynek, zator zaczyna się już w lesie i w ścisku jedziemy do wysokości Morskiej. Przypominam, że tam utrudnienia i nad Morską. Trasa jest zwężona po awarii dylatacji. Po jednym pasie w obu kierunkach.

06:28

Spokojnie na drogach

Bez większych zmian na drogach - zdejmiemy nogę z gazu w Miszewie w kierunku Chwaszczyna. Stajemy już przed Aleją Lipową na siódemce w drodze z Żukowa i w ścisku jedziemy do wysokości Bysewskiej w kierunku Kokoszek. Poza tym spowolnienia w Żukowie w drodze z Kartuz. W Chwaszczynie - najpierw przed rondem, a potem przed obwodnicą w kierunku Gdyni jest ciaśniej.

PKS Gdańsk uruchamia kursy wakacyjne. Linia 860 – na Kaszuby, linia 870 – nad morze i Mierzeję Wiślaną i linia 890 – nad morze i Półwysep Helski.

18:12

20 minut w korku na Obwodnicy

6-kilometrowy korek na Obwodnicy Trójmiasta od S7 w stronę Gdyni - ten odcinek pokonujemy w ponad 20 minut. Z przeciwnej strony od Karczemek pięcio i pół kilometrowy korek, który najlepiej objechać bocznymi drogami. Powodem wypadki w obu kierunkach na podobnej wysokości.

17:48

Kolizja na Obwodnicy Trójmiasta

Kolizja na Obwodnicy Trójmiasta w okolicach Szadółek na pasie w kierunku Gdyni zderzyły się 3 pojazdy osobowe i jeden dostawczy, jedna osoba jest poszkodowana. Niestety z tego co widzę droga korkuje się w obu kierunkach - od zjazdu z S7 w stronę Gdyni, od Kowal w stronę autostrady.

17:31

Ruch staje się płynny

Odpuszczają zatory na Obwodnicy, wyjątek stanowi dwu i pół kilometrowy odcinek przy zjeździe Karczemki w stronę autostrady. Po kilkaset metrów spiętrzenia na Armii Krajowej przy skrzyżowaniu z Łostowicką z obu stron. Ścisk na Małomiejskiej od Madalińskiego do Świętokrzyskiej i na Świętokrzyskiej do Havla.

W Gdyni korki ustępują, nadal wyjazd w kierunku Rumi przytkany, odcinek krajowej szóstki od obwodnicy do dworca w Rumi przejedziemy w 18 minut.

Nie poprawia się za to sytuacja na dojeździe do ronda w Chwaszczynie. Od strony Gdyni stoimy na wysokości Rdestowej. Jadąc z Gdańska zatrzymujemy się jeszcze na wysokości końca jeziora.

Kilometrowy korek na Gdyńskiej w Żukowie przejedziemy w 19 minut. Osiem minut zajmie nam przebycie ostatniego kilometra przed tym samym rondem od srtrony Lnisk.

16:51

Powoli jedziemy przez Chwaszczyno

Trzykilometrowy zator do ronda w Chwaszczynie z Gdyni zabiera kierowcom 24 minuty. Jadąc od strony Gdańska przystajemy niecały kilometr przed głównym skrzyżowaniem wsi.

16:46

Spiętrzenie w Lniskach

Półtorakilometrowy korek w Lniskach od strony Leźna w kierunku Żukowa. Potem na kilometr przed rondem w Żukowie przystajemy po raz kolejny. Oba zatory zabiorą nam po 10 minut. Minimum kwadrans jest potrzebny, by przejechać korek do ronda na Gdyńskiej.

16:28

Dojazd do Chwaszczyna przytkany z dwóch stron

Korek do ronda w Chwaszczynie od strony Gdyni zaczyna się jeszcze przed Rdestową, spędzimy w nim 24 minuty. Zator od strony Gdańska zaczyna się na wysokości jeziora.

16:15

W Gdańsku wciąż duży ruch

Na S7 od węzła Gdańsk Lipce do Gdańsk Południe zderzak w zderzak. Na Alei Armii Krajowej do Łostowickiej od strony centrum jedziemy w korku 10 minut, z przeciwnej strony trzeba około 5 minut na przejechanie kilometrowego spiętrzenia. Korek na Alei Żołnierzy Wyklętych zaczyna się na wysokości Alei Grunwaldzkiej, kończy przy Partyzantów. Duży ruch na Budowlanych między Nowatorów a Słowackiego. Na Krajowej Siódemce półtorakilometrowy korek od strony Żukowa do Nowatorów - przejeżdżamy go w 10 minut, z drugiej strony samochód przy samochodzie od obwodnicy - pokonanie odcinka zajmie kwadrans. Przejechanie całej Spacerowej od Oliwy do obwodnicy zajmie pół godziny.

16:00

Powoli wyjeżdżamy z Gdyni

Dotarcie Krajową Szóstką od obwodnicy na Chyloni do centrum Rumi zajmie nam 23 minuty.

15:43

Korek na Oruńskim Przedmieściu

W Gdańsku ciąg Podmiejska-Małomiejska-Świętokrzyska zakorkowany na trzech kilometrach - nie ma sensu pchać się na czterdziestominutową przejażdżkę, trzeba jechać naokoło, na przykład wykorzystując Trakt św. Wojciecha.

15:35

Zatory w Gdańsku

W Gdańsku ciąg Podmiejska-Małomiejska-Świętokrzyska zakorkowany na trzech kilometrach - nie ma sensu pchać się na czterdziestominutową przejażdżkę, trzeba jechać naokoło, na przykład wykorzystując Trakt św. Wojciecha.

Duży ruch na Sucharskiego od ronda z Michałki do trasy S7. Na samej S7 neizmiennie korek zaczynający się na Lipcach, kończący na Obwodnicy Trójmiasta w Kowalach.

15:26

Siedmiokilometrowy korek do Chwaszczyna

Ogromny korek z Karwin do Chwaszczyna - zaczyna się kawałek za Sopocką, ciągnie aż do ronda w Chwaszczynie. Jedziemy 36 minut i to przy założeniu, że przed salonem samochodowym odbijemy w prawo.

15:10

Coraz większy ruch w Gdańsku

W Gdańsku korek na Małomiejskiej zaczyna się przed Madalińskiego i ciągnie do Niepołomickiej. Ścisk na całej Łostowickiej od Kartuskiej, na Armii Krajowej stoimy od Sikorskiego do Łostowickiej. Zator na Błędniku od ronda Ofiar Katynia do Huciska. Na Słowackiego w stronę obwodnicy jedziemy na pierwszych biegach przez cały leśny odcinek.

13:52

Zmiany organizacji ruchu na Estakadzie

Na Estakadzie nadal zmiana organizacji ruchu ze wględu na awarię. Zwężenie i ograniczenie prędkości nie powoduje jak na razie utrudnień. 

Na Obwodnicy jeszcze spokojnie, spowolnienie jedynie na dwukilometrowym odcinku od zjazdu na krajową siódemkę w kierunku autostrady.

Jeśli masz więcej informacji z dróg, pisz na 603 06 06 06.

08:57

Stary Dzierzgoń wciąż zablokowany. Nowe problemy na S7

Jeszcze przez co najmniej dwie godziny zablokowana będzie droga wojewódzka 519 z Przezmarka do Starego Dzierzgonia. To efekt porannego, tragicznego wypadku w którym zginął 59 letni mieszkaniec powiatu sztumskiego. WV Golf zderzył się czołowo z ciężarówką. Na miejscu pracują śledczy.

Tymczasem rośnie ruch na Obwodnicy Trójmiasta w stronę Łodzi. To przekłada się na spowolnienia w rejonie węzła Gdańsk Południe.

Coraz większe natężenie obserwujemy wokół rond w Żukowie. Chwaszczyno przed korkami broni się dzielnie.

Wśród zjazdówek najbardziej spowalniają aleja Armii Krajowej przed Havla w Gdańsku. W Gdyni Chwaszczyńska przed obwodnicą i Wielkopolska przed aleją Zwycięstwa.

I jeszcze informacja dla wybierających się w podróż siódemką w kierunku Warszawy. Na odcinku Elbląg  - Ostróda w Pasłęku jeden pas jest zablokowany z powodu pożaru auta dostawczego.

08:24

Wciąż spokojny poranek w Trójmieście

Nieznacznie rośnie ruch przed Osową. To ewentualne spowolnienia dla dojeżdżających od strony Chwaszczyna.

Niezmiennie utrzymuje się też zator na alei Armii Krajowej przed aleją Havla. Ścisk w drodze do centrum zaczyna się tuż za Jabłoniową.

Kwiatkowskiego w Gdyni mimo zwężeń nad Morską problemów nie sprawia.

W drodze z Łęgowa do Pruszcza i w Wejherowa do Gdyni co najwyżej wzmożony ruch.

W Redzie na 216 od strony półwyspu kolejka mierzy kilometr.

Po tragicznym zderzeniu auta osobowego z ciężarowym nadal zablokowana jest trasa z Przezmarka do Starego Dzierzgonia w powiecie sztumskim.

07:57

Umiarkowane problemy w Trójmieście. Siódemka bez korka.

Siódemka w Dworku, w kierunku Elbląga już bez poważnych korków po wypadku w Starych Babkach, gdzie samochód wypadł z drogi.
 Zablokowana po tragicznym wypadku jest natomiast droga z Przezmarka do Starego Dzierzgonia w powiecie sztumskim. Samochód osobowy czołowo zderzył się tam z ciężarówką.
 Na Obwodnicy Trójmiasta największy korek przed zjazdem na węzeł Rusocin od strony Gdyni.
 Wśród zjazdówek przoduje aleja Armii Krajowej z zatorem do Havla, który przy Jabłoniowej się na szczęście nie zaczyna.
 W Żukowie już zaczyna ustawiać się kolejka na jezdni od strony Gdańska.

07:30

Tragiczny wypadek w Starym Dzierzgoniu

Zablokowana po tragicznym wypadku jest wojewódzka 519 z Przezmarka do Starego Dzierzgonia w powiecie sztumskim. Na trasie samochód osobowy zderzył się z ciężarowym. Jak informują ratownicy - na miejscu zginął niestety kierowca mniejszego samochodu.

Utrudnienia w ruchu na ekspresowej siódemce z Gdańska w kierunku Elbląga. Tuż za Wisłą, w miejscowości Stare Babki samochód osobowy wypadł z drogi. Ranna została jedna osoba. Zwężony przejazd skutkuje kilometrowej długości korkiem.

06:58

Umiarkowane korki na zjazdówkach

Wzmożony ruch obserwujemy w Straszynie. Małomiejska przez Orunię wprawdzie powoli jedzie od Platynowej ale na alei Armii Krajowej ścisk do Havla jest tylko od Cedrowej.
 Na przeciwnej jezdni, do obwodnicy uważać trzeba w okolicach wiaduktu przy Leszczynowej. Na prawym pasie stoi nie widoczny sprzed łuku samochód.

 Spacerowa w dół powoli jedzie od połowy lasu.

 Gdyńskie zjazdówki puste. Pod uwagę warto wziąć korek na Chwaszczyńskiej przed węzłem obwodnicy w Kacku.

 Na Kwiatkowskiego od strony ekspresówki do Morskiej stałe, półkilometrowe spowolnienie.

06:26

Nowe korki na mapie Pomorza

Na liście korków melduje się Łęgowo. Stać trzeba w drodze do Pruszcza Gdańskiego oczywiście.

Siódemka z Leźna do Kokoszek już w korku.

Żukowo i Miszewo puste. W Chwaszczynie umiarkowane kolejki od strony Karczemek i Tuchomia.

W Gdyni na zwężonej estakadzie nad Morską lekkie spiętrzeni na jezdni od strony obwodnicy.

Trasa z Rumi do Gdyni z dużym ale płynnym ruchem.
Page 1 of 6