Autopilot Radia Gdańsk 1-31 grudnia

06:10

Uszkodzona ciężarówka na obowdnicy

Pierwsze dzisiejsze utrudnienie, które powstało w wczoraj i trwa. między zjazdem z obwodnicy Trójmiasta, czyli węzła południe a węzłem Lipce, to obwodnica południowa w kierunku Warszawy i Elbląga, uszkodzona ciężarówka. Zablokowany jest pas awaryjny.

Poza tym mgliście o poranku. A mgła może ograniczyć widzialność do 100 m. W ciągu dnia gdzieniegdzie w regionie deszcz, śnieg lub i jedno, i drugie jednocześnie. Może być na drogach ślisko. Zachowajmy ostrożność.

18:00

Wypadek w Miszewie

W Miszewie i  Miszewku na DK20 pojawiło się poważniejsze spowolnienie. To skutki wypadku na skrzyżowaniu z Tokarską Ruch wahadłowy tu mamy.

16:18

Ciaśniej na DK6, DK7 i DK91

W Redzie ciągle w korku w kierunku Wejherowa, a przez Wejherowo w kierunku Słupska wolno jedziemy szóstką.

Podobnie sytuacja wygląda na krajowej 91-ce w Pruszczu w obu kierunkach. Tu nawet gorzej, czyli ciaśniej i wolniej.

W województwie drogi czarne i mokre, zasolone. Drogi suche są w rejonie Gdańska - podają drogowcy. Niewielka kolejka aut pojawiła się...przed bramkami w Rusocinie w kierunku Łodzi.

Na siódemce ciasno jest oczywiście w Kokoszkach w obu kierunkach. Kamienny Potok przytkany w Sopocie w kierunku Gdańska do Malczewskiego - jak zwykle ostatnio - z powodu prac drogowych. Podobnie na Chwaszczyńskiej w kierunku Karwin od Rdestowej. Też korek spowodowany pracami drogowców. Kwadrans tracimy na odcinku półtora kilometra.

15:53

Nieczynne kasy SKM w Nowy Rok

Pojutrze, w Nowy Rok kasy SKM nie będą czynne na dworcu Gdynia Główna, ale bilety będzie można kupić w kasach Dworca Podmiejskiego. Przypominam także, że do 10 stycznia obowiązują zmiany w częstotliwości kursowania SKMek.

14:30

Utrudnienia w Kczewie

Gęste mgły w zasięgu których widzialność może wynosić miejscami od 50 m do 200 m prognozują synoptycy, lokalnie marznące będą te mgły i spowodują, że nawierzchnie dróg i chodników staną się śliskie. Ostrzeżenie pierwszego stopnia w tej sprawie się pojawiło.

Natomiast obecnie, według drogowców trasy krajowe są czarne, ale mokre niestety i zasolone.

Wyjazd z Kczewa w kierunku Miszewa. Uszkodzony samochód na awaryjnych. Zablokowany przejazd, pod górkę, podwójna ciągła. Trudno ominąć, ostrożnie. Ostrzega pan Darek

08:30

Wykolejenie tramwaju w centrum Gdańska

Z powodu wykolejenia tramwaju linii 7 przy przystanku Śródmieście SKM, tramwaje linii 2, 3, 6 i 7 w kierunku Chełmu / Łostowic, od przystanku Dworzec Główny 02 kursują przez ul. Hucisko i ul. 3 Maja.

Nieobsługiwane są przystanki Brama Wyżynna 02 i Śródmieście SKM 02 - podaje ZTM

08:23

Kolizje w okolicy Słupska, śliskie drogi o poranku

Krótkie podsumowanie niebezpiecznych zdarzeń i warunków przed 8:30 na drogach. Pan Piotr pisał: Trasa Linia - Lębork lodowisko. Dystans: 18 km zajął 45 min. Piaskarek na trasie brak.

Drogowcy informują, że w powiatach wejherowskim, puckim, starogardzkim i tczewskim pracuje w sumie 13 pojazdów zimowego utrzymania dróg. Drogi tam są śliskie, a temperatury przy gruncie oscylują wokół zera.

Przypominamy o dwóch wypadkach sprzed 8-ej. Budowo koło Słupska droga wojewódzka numer 210 auto uderzyło w drzewo.

Trasa Słupsk-Ustka, to droga krajowa numer 21, w Bydlinie doszło do dachowania auta. - alarmował słuchacz. Drogowcy dodają, że po kolizji obowiązuje ruch wahadłowy, a utrudnienia potrwają około półtorej godziny.

07:32

Dachowanie auta na DK21 i wypadek na DW 210

Budowo k. Słupska droga wojewódzka numer 210 auto uderzyło w drzewo. Kobieta lekko ranna. Trasa Słupsk-Ustka, to droga krajowa numer 21, w Bydlinie doszło do dachowania auta. - alarmuje słuchacz.

07:08

Koniec utrudnień w Redzie, ale remonty na DK20

Pan Sebastian z Banina donosi, że w Redzie na szóstce jest już czysto w obie strony - co znaczy, że utrudnienia związane z remontami w tym miejscu już są za nami.

Ale skoro o ewentualnych utrudnieniach mowa, to tych trochę mamy w województwie na krajowej 20-tce.

Most na rzece Kamienica jest remontowany. To odcinek między Bytowem i Miastkiem. Do lutego przyszłego roku mamy tu ruch wahadłowy. Rozbudowa na odcinku Korne-Kościerzyna - odcinek prawie 7-kilometrowy z utrudnieniami i ograniczenie prędkości do 50 kilometrów na godzinę.

Do początku lutego na wysokości Małkowa - odcinek Żukowo-Chwaszczyno. Trwa budowa węzła integracyjnego wraz z chodnikiem i drogami rowerowymi i tu mamy ograniczenie do 60 kilometrów na godzinę. Też na 20-tce, odc. Gdynia polifarb - Karwiny - sześciokilometrowy odcinek z problemami. Zamkniecie jezdni na odcinku od Polifarbu do Karwin. Ruch dwukierunkowy nitką z Gdyni do Chwaszczyna.

16:14

Utrudnienia głównie z powodu robót drogowych

Po wypadku szóstce w Chlewnicy między Lęborkiem i Słupskiem ruch wahadłowy i korki.

W Redzie w kierunku Wejherowa postoimy na odcinku 2 kilometrów. To przez roboty drogowe w okolicy Puckiej. Utrudnienia na odcinku 200 metrów. Droga jest zwężona. Te prace powinny dziś się zakończyć.

Kamienny Potok przytkany w Sopocie w kierunku Gdańska do Malczewskiego - jak zwykle ostatnio - z powodu prac drogowych. Podobnie na Chwaszczyńskiej w kierunku Karwin od Rdestowej. Też korek spowodowany pracami drogowców. Kwadrans tracimy na odcinku półtora kilometra.

7 z Leźna do Nowatorów spokojnie i płynnie. Z węzła Karczemki do Nowatorów jedziemy w bardzo dużym towarzystwie. Od Nowatorów do Leźna wolniej, ale bez większych utrudnień. - to pan Darek informuje.

Kolejne utrudnienia czekają nas na krajowej 55-ce tym razem. Odcinek Kwidzyn-Bądki. Do końca roku ruch wahadłowy kierowany, ograniczenie do 50 kilometrów na godzinę

14:55

Zderzenie na DK6. Droga zablokowana Lębork-Słupsk

W Chlewnicy, to powiat Słupski doszło do zderzenia samochodu osobowego z busem - informują strażacy. 3 osoby są poszkodowane. Droga krajowa numer 6 zablokowana w Chlewnicy między Lęborkiem a Słupskiem

14:30

Remonty dróg i spowolnienia

Most na rzece Kamienica jest remontowany. To odcinek między Bytowem i Miastkiem. Do lutego przyszłego roku mamy tu ruch wahadłowy. Na 20-tce, w innym miejscu, rozbudowa na odcinku Korne-Kościerzyna - odcinek prawie 7-kilometrowy z utrudnieniami i ograniczenie prędkości do 50 kilometrów na godzinę.

Wracam tymczasem do obecnego ruchu, a ten w Pruszczu jest większy w ciągu krajowej 91-ki. W Rumi ciasniej w obu kierunkach się zrobiło i w Redzie w kierunku Wejherowa i Pucka na szóstce, bo przypominam w tym miejscu na odcinku 200 metrów - w okolicach Puckiej na szóstce, także roboty i zwężenie.

A na wysokości Kamiennego Potoku w Sopocie jak zwykle - korek. No jeśli ktoś musi jechać tamtędy to postoi, ale nim wyjedziemy z Gdyni można spróbować dojechać do Gdańska czystą obwodnicą.

07:44

Spokojnie na drogach, niewielkie zmiany

Na bramkach autostrady w obu kierunkach lekkie spowolnienia. Wolniej jedziemy 91-ką od od Różyn przez Łęgowo do Rusocina i w kierunku Gdańska zwalniamy w Pruszczu. Jedziemy tak w towarzystwie do węzła Lipce.

Spowolnienie na wysokości Szadółek w kierunku Gdyni na obwodnicy, a w Gdańsku ciaśniej na końcówce Małomiejskiej do Traktu Świętego Wojciecha.

Nogę z gazu na siódemce w Kokoszkach jeszcze zdejmujemy.

05:46

Niewielkie utrudnienia na drogach

Zwalniamy na autostradzie w kierunku Gdańska na odcinku od Tczewa do Rusocina. Ruch jest większy. Ciaśniej także na obwodnicy na wysokości Trasy Kwiatkowskiego w kierunku Gdyni. Za Chwarznem pojawiło się lekkie spowolnienie.

Synoptycy ostrzegają - spodziewamy się dzisiaj deszczu i deszczu ze śniegiem w regionie - może być ślisko mimo dodatniej temperatury w ciągu dnia.

16:12

Niewielkie korki w Trójmieście

Staniemy w Redzie na szóstce w kierunku Wejherowa. Postoimy także przed obwodnicą na Chwaszczyńskiej w kierunku Gdyni.

Lekkie spowolnienie mamy w Miszewie i ciaśniej na siódemce w Kokoszkach od węzła Karczemki do Nowatorów - to w kierunku Żukowa. Ścisk na Nowatorów od ronda do siódemki.

Na Armii Krajowej bez zmian. Ścisk od Sikorskiego do Łostowickiej i dalej na wysokości Jasienia w kierunku obwodnicy. Wolniej na Małomiejskiej - od połowy przez Świętokrzyską do Niepołomickiej.

W Sopocie w ścisku na wysokości Kamiennego Potoku w kierunku Gdańska.

14:45

Wypadek w Sopocie, utrudnienia w Trójmieście

Hamujemy w Pruszczu nieznacznie w obu kierunkach, a w Gdańsku gęściej na Świętokrzyskiej od Havla do Niepołomickiej w kierunku obwodnicy.

Poza tym zwolnimy przed Łostowicką na Armii Krajowej w kierunku obwodnicy. Gęściej na siódemce w kierunku Żukowa - to w Kokoszkach.

W Żukowie zwalniamy w drodze z Chwaszczyna, a w Miszewie w obu kierunkach ciaśniej. Natomiast na Chwaszczyńskiej od Rdestowej do obwodnicy w kierunku Gdyni korek.

W Sopocie na wysokości Kamiennego Potoku korek, dalej w kierunku Gdańska na Niepodległości także trafimy na korek - z powodu wypadku przed stacją benzynową.

W Redzie korek coraz większy na szóstce w kierunku Wejherowa.

08:53

Drogi przejezdne

Wciąż nieznacznie hamujemy przed zjechaniem z obwodnicy na Morską, ale w pozostałych miejscach spokój.

W Chwaszczynie i Żukowie bez korków. Bez utrudnień także na obwodnicy. W Trójmieście także na drogach czysto - natomiast uważać musimy na drogach w regionie. Drogowcy ostrzegają, że nawierzchnie - z powodu ujemnej temperatury - mogą być śliskie.

07:00

Spokojnie na drogach

Na drogi wracamy, a na nich bez większych zmian. W Żukowie i Chwaszczynie czysto. O dziwo nie ma zatorów. Obwodnicą także jedziemy bez kłopotów.

Bardzo niewielkie spowolnienie na Potokowej przed Niedźwiednikiem w Gdańsku.Podobnie przed placem Komorowskiego w drodze od Grunwaldzkiej.

Przypominam, że po porannej awarii sieci tramwajowej na Mickiewicza, tramwaje linii 2 i 8 wróciły już na swoje trasy, ale możliwe są opóźnienia na liniach 2, 3, 5 i 8.

06:10

Spokonie na drogach. Koniec utrudnień na torach

Z węzła Karczemki do Nowatorów jedziemy płynnie i bez utrudnień. 7-ką od Leźna do Nowatorów spokojnie. W większym towarzystwie dopiero od Smęgorzyńskiej. Światła w Leźnie i wjazd do Gdańska pusto. Pan Darek raportuje z dróg.

Usunięto skutki awarii pantografu i sieci trakcyjnej przy przystanku Mickiewicza, tramwaje linii 2 i 8 wróciły na stałe trasy, możliwe opóźnienia na liniach: 2, 3, 5 i 8. - podaje ZTM.

08:51

Odpuszczają korki po kolizji w Bieszkowicach

Była blokada. Teraz przejazd jest możliwy ale z utrudnieniami. Mowa o Bieszkowicach na trasie z Chwaszczyna do Wejherowa. Tam rano bus zderzył się z dwoma samochodami osobowymi. Nikt nie ucierpiał. Około 8:45 droga została odblokowana - mówią strażacy.

Na pomorskich drogach tymczasem bez zaskoczeń. Jest bardzo spokojne.

Kluczowe miejsca jak Żukowo, Chwaszczyno i węzeł Kack w Gdyni fundują kierowcom co najwyżej spowolnienia.

W ciągu dnia uwaga na ograniczoną przez deszcz i mżawkę widoczność.

08:24

Utrudnienia w Bieszkowicach na trasie do Wejherowa

Żukowo od strony Miszewa. Chwaszczyno od Karczemek - to miejsca, gdzie obserwujemy wzmożony ruch. Trzeba zaznaczyć, że to zdecydowanie nie korki.

Problemów nie sprawia węzeł Kack przed Karwinami. Przez Karwiny ulicą Chwaszczyńską jedziemy natomiast jeden z drugim i tak od świateł do świateł.

W Gdyni ciasno na Warszawskiej przed Morską i w rejonie hal targowych. Zakupowych spowolnień nie brakuje na Opata Hackiego i Chylońskiej.

Uwaga na Bieszkowice w ciągu wojewódzkiej 218 z Chwaszczyna do Wejherowa. Tam kilkusetmetrowe korki na obu pasach, co może świadczyć o kolizji lub wypadku.

07:29

Nieznacznie wzmożony ruch zakupowy

Trakt Świętego Wojciecha przed Sandomierską do centrum, aleja Żołnierzy Wyklętych między Grunwaldzką a Partyzantów, Grunwaldzka przed Piastowską w Oliwie  - to miejsca z wyraźnie wzmożonym ruchem ale nie zakorkowane.

W Sopocie skrzyżowanie Niepodległości z Malczewskiego przyjazne kierowcom.

W Gdyni największy ruch w centrum, w okolicach 3 Maja i Janka Wiśniewskiego przed Placem Konstytucji.

06:57

Kolizja na S7 w rejonie węzła Lipce

Możliwe utrudnienia w ruchu na Obwodnicy Południowej Gdańska w stronę Elbląga. Na 6 kilometrze trasy doszło do kolizji auta osobowego i busa. Nikomu nic poważnego się nie stało. Auta zajmują prawy pas. Na to nagłe zwężenie proszę uważać.

06:47

Od 8 stycznia zmiana pierwszeństwa przy Wiczlińskiej

Cenne przypomnienie od drogowców z Gdyni, którzy na 8 stycznia zapowiadają zmianę pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu ulic Chwarznieńskiej i Wiczlińskiej. Podporządkowany będzie wlot od strony Marszewskiej. Pierwszeństwo będzie więc na drodze Witomino - Dąbrowa.

05:57

Spokojny ale mokry poranek na drogach Pomorza

Jeśli wybierają się państwo o tej porze w trasę proszę liczyć się z ograniczoną widzialnością i tak  - według prognoz będzie przez większą część dnia.

Obwodnice wokół Trójmiasta przejezdne bez problemów. Newralgiczne wjazdy jak Łęgowo od Tczewa i Rumia od Małego Trójmiasta Kaszubskiego przyjazne kierowcom.

Do państwa także prośba o podpowiedzi w sprawie tego jak się jeździ. Czy gdzieś trzeba uważać szczególnie.

Prosimy o smsy pod 603 06 06 06

16:13

Zderzenie na obwodnicy

Zakorkowane w Gdańsku jedno z głównych skrzyżowań - Armii Krajowej, Havla i Sikorskiego. Toczymy się także Małomiejską i Świętokrzyską do Niepołomickiej.

Wolniej pojedziemy również od Różyn do Łęgowa - 91-ką, a w Pruszczu zwolnimy w obu kierunkach.

"Zderzenie ciężarówki z osobówką na obwodnicy między Witominem i Karwinami w kierunku Łodzi. Prawy pas zablokowany"  - alarmuje słuchacz

15:13

Ciaśniej w Gdyni

Gdynia na początek: przepchana Janka Wiśniewskiego i Trasa Kwiatkowskiego w kierunku Obłuża. W korkach w drodze z centrum na Witomino, a do tego od Łowickiej na Wielkopolskiej do Sopockiej i dalej, przez Karwiny do obwodnicy Chwaszczyńską jedziemy w korkach.

Na Sopockiej także stoimy w kierunku Karwin. W Redzie natomiast korek na szóstce w kierunku Wejherowa do wysokości Puckiej, a w Sopocie, od Gdyni prawie, do Malczewskiego w korku w kierunku Gdańska.

Chwaszczyno - korek od Gdyni, Żukowo - dwa korki - z Chwaszczyna i Gdańska.

W drodze z Bąkowa i Straszyna oraz Borkowa postoimy w korkach także.

Kolizja przy zjeździe z obwodnicy w Chwarznie w kierunku Witomina - państwo alarmują.

14:25

Korki w Trójmieście

Ścisk na drogach i korki na obwodnicy. Stoimy w kierunku Łodzi od Chwarzna po Karwiny.

Poza tym zakorkowana siódemka w Kokoszkach do Nowatorów z obu kierunków. W Miszewku bez zmian - poważnie hamujemy w obu kierunkach, a do tego staniemy w Żukowie w drodze z Chwaszczyna. W Chwaszczynie także stoimy w drodze z Gdyni i wciąż zakorkowany Kamienny Potok w kierunku Gdańska.

Korek pojawił się także w Redzie w kierunku Wejherowa - na szóstce do Puckiej więc stoimy.

W Gdańsku, jak wcześniej, zakorkowana Aleja Żołnierzy Wyklętych w obu kierunkach. Stoimy także przed Niedźwiednikiem w kierunku Wrzeszcza na leśnym odcinku Słowackiego. Na Trakcie Świętego Wojciecha pomiędzy wiaduktem Biskupia Górka i Małomiejską ciasno.

W Pruszczu już wolniej w obie strony także jedziemy i do tego w drodze ze Straszyna do obwodnicy postoimy w korku.

08:53

Zator na Obwodnicy Trójmiasta. Ruch wahadłowy w Brachlewie

Nadal spokojnie mija poranek na drogach Pomorza. Nie ma mowy o korkach a jedynie spiętrzeniach.

Takie pojawiło się na Obwodnicy Trójmiasta. Nie znamy przyczyny ale opisywany ścisk ciągnie się między Owczarnią a Klukowem w stronę A1.

Poza ekspresówką ciasno w Gdańsku Kokoszkach, Żukowie i Chwaszczynie.

W Gdyni największe szanse na utknięcie w korku są u zbiegu Morskiej z Obwodnicą Trójmiasta.

W Rumi największe problemy na dojazdach do ronda Jana Pawła II.

Nadal problemy na krajowej 55 ze Sztumu i Kwidzyna w Brachlewie. W nocy do rowu wpadła tam ciężarówka. Ładunek wypadł. Rano zaczęła się akcja wyciągania auta z rowu. To skutkuje ruchem wahadłowym.

08:23

Jeśli korki to lokalne i symboliczne

Tak dziś jeździ się po Trójmieście i okolicach. W ten sposób wyraźnie spowolniony jest przejazd z Rębiechowa do Banina.

Na trasie z Kolbud do Kowal lekkie spiętrzenie przed rondem na wysokości Jankowa.

W Sopocie na alei Niepodległości powoli między Haffnera a Malczewskiego od strony Gdyni.

A w Gdyni spokojny nawet rozkopany węzeł Kack. Ścisk w rejonie hal targowych przy Wójta Radtkego nikogo nie zaskakuje.

07:44

Część mieszkańców Gdańska już z wodą

Wzmaga się ruch w Sopocie. Problemy mogą mieć kierowcy wjeżdżający od strony Gdyni do zwężenia przy Malczewskiego. Zator na szczęście do Haffnera nie sięga.

Ciasno w Kokoszkach. W Żukowie pojawił się korek od strony Kościerzyny. W Miszewie na drodze powiatowej od strony Banina.

Optymistyczne informacje odnośnie do awarii wodociągowej w Gdańsku. Od rana bez wody Zaspa, Przymorze, Wrzeszcz, Żabianka, Brzeźno. Tyle wynika z komunikatu Saur Neptun Gdańsk. Państwo jednak podpowiadają, że przy Olsztyńskiej służby działają. Woda do części budynków wraca.

07:18

Niemal bez problemów na drogach

Łęgowo i Pruszcz Gdański bez korków. To najlepsze świadectwo tego, że mamy do czynienia ze spokojnym porankiem.

Innego zdania jest Leźno. Tu niespodziewany zator ale w przeciwnym niż zwykle kierunku, bo do Żukowa. W Miszewie też ciaśniej w kierunku do Żukowa.

Przez Rumię do Gdyni jedzie się sprawnie.

Zwężona aleja Niepodległości w Sopocie jeszcze problemów nie sprawia.

06:23

Wypadek w Szprudowie. Część gdańskich dzielnic bez wody

Szprudowo na krajowej 91 tuż za Gniewem w stronę Tczewa - to miejsce na które trzeba uważać. W tym miejscu rano samochód wpadł do rowu. Kolejne tej nocy podobne zdarzenie. Ranne zostały dwie osoby.

W Trójmieście i okolicach wciąż bardzo spokojnie.

Ważne wiadomości dla mieszkańców Zaspy, Żabianki, Przymorza i Wrzeszcza. Rano w tych dzielnicach Gdańska są problemy z wodą. Jak udało mi się dowiedzieć  - służby techniczne już w drodze. Deklarują, że jak tylko znajdą miejsce awarii - powinno udać się przywrócić zasilanie do większej części mieszkańców.

05:59

Spokojny poranek na drogach Pomorza. W nocy działo się wiele.

Na 22 Człuchów  - Wałcz w Uniechowie ciężarówka wpadła z drogi. Podobna sytuacja na 55 Kwidzyn - Sztum w Brachlewie.

Poważniejszych problemów nie ma także na Trasie Sucharskiego w Gdańsku, gdzie nocą niegroźnie zderzyły się dwie ciężarówki.

O tej porze dnia zaś zatory związane z dużym ruchem na ważnych trasach dojazdowych do Trójmiasta nie grożą.

18:27

Rozpływają się korki na obwodnicy

Wciąż są korki na Obwodnicy Trójmiasta w stronę Gdyni. Przyczyną utrudnień jest zwężenie po kolizji na wysokości Klukowa. Korek ciągnie się od węzła w Karczemkach ale mam wrażenie, że powoli się rozpływa. Jest nadzieja, bo strażacy z tego miejsca już odjechali.

Wśród dojazdówek na placu boju pozostaje Świętokrzyska między Havla i Niepołomicką.

W Sopocie korek już tylko od Hafnera do Malczewskiego.

Zakończyły się problemy na szóstce w Bolszewie, gdzie wcześniej kierowcy mocno odczuwali konsekwencje wypadku z udziałem czterech aut.

17:52

Obwodnica zwężona ale nie zablokowana

Około 20 minut w pięciokilometrowej kolejce tracą kierowcy na Obwodnicy Trójmiasta w stronę Gdyni. To efekt stłuczki trzech aut za węzłem lotnisko. Zator zaczyna się za węzłem Karczemki.

W Gdańsku resztkami sił broni się aleja Armii Krajowej. Tu korek kilometr przed Łostowicką od strony centrum.

W Gdyni przed Karwinami już tylko kilometrowe kolejki na Wielkopolskiej i Sopockiej.

Przed Witominem najtrudniej na Małokackiej, zatkanej od połowy.

Nadal korki po wypadku na szóstce między Bolszewem i Gościcinem.

17:27

Rośnie korek po kolizji na Obwodnicy Trójmiasta

A jednak spore komplikacje na Obwodnicy Trójmiasta w rejonie Klukowa. W tym miejscu na jezdni do Gdyni doszło do stłuczki trzech aut. Korek ciągnie się już od dojazdu do węzła Karczemki. Od strony Gdyni spowolnienie już przy Osowej.

Gościcino i Bolszewo wciąż zakorkowane po wypadku.

Koniec zatorów na 82 kilometrze A1 w stronę Łodzi, gdzie przejazd był zwężony po tym jak przewróciła się ciężarówka.

Na gdyńskich dojazdach do obwodnicy nieco mniejszy ruch ale i tak Kielecka z Małokacką przed Witominem stoją niemal na całej długości.

Przed Karwinami Wielkopolska zatkana od Łowickiej. Sopocka od zakrętów.

16:57

Przybywa spowolnień na Obwodnicy Trójmiasta

Na jezdni do A1 nogę z gazu trzeba zdjąć między Chwarznem a Kackiem, za Karczemkami i przed węzłem Rusocin.

W stronę Gdyni ścisk tylko za węzłem Lotnisko. Tu mogło dojść do kolizji bo zator szybko się wydłuża.

Nie ma już korków przy wyjeździe z Obwodnicy Południowej Gdańska.

Uwaga na Bolszewo, na krajowej 6. Tam spore korki w obie strony po tym jak wcześniej zderzyły się cztery samochody.

Na autostradzie A1 nadal kłopoty na 82 kilometrze między Warlubiem i Nowymi Marzami, gdzie po tym jak przewróciła się ciężarówka przejazd możliwy jest tylko jednym pasem.

Jeśli chodzi o dojazdy do obwodnicy, to te gdańskie powoli odpuszczają.  W Gdyni przed Witominem i Kackiem nadal dzieje się dużo.

Grunwaldzka we Wrzeszczu już spokojna.

Przejazd z Orłowa do Sopotu wciąż zatkany.

16:39

Wypadek na 6 w Bolszewie

Uwaga na krajową 6, na wysokości Bolszewa. Po zderzeniu czterech aut przejazd jest poważnie utrudniony. Jedna osoba została ranna.

16:16

Nieco mniejszy korek przed Sopotem

Pół godziny w trzykilometrowym korku tracą kierowcy na trasie z Gdyni Orłowa do Sopotu. Takie konsekwencje ma duży ruch i zwężenia przy Malczewskiego.

Na głównych arteriach korki także między Strzyżą a Wrzeszczem. W Gdyni na Morskiej ścisk do Leszczynek.

Wśród gdyńskich dojazdówek oblegane Witomino i Karwiny.

W Gdańsku rośnie ruch na Spacerowej. Nie zmienia się korek na Armii Krajowej z obu stron dojazdu do Łostowickiej.

Oblegany wyjazd z obwodnicy południowej zwalnia niemal od Lipiec.

Przypominam o problemach na 82 kilometrze A1 za Warlubiem w stronę Łodzi. Przejazd możliwy jednym pasem. Na jezdni leży ciężarówka.
Page 1 of 6