Autopilot Radia Gdańsk 1-30 listopada

18:30

Tory w Pruszczu Gdańskim już przejezdne

Powoli powinny rozpływać się korki na torach kolejowych linii z Trójmiasta do Tczewa. Przez godzinę do około 17:50 nie działały urządzenia sterowania ruchem na stacji w Pruszczu Gdańskim. Ruch na torach przez ten czas był wstrzymany.

Na drogi narzekać nie można. Korków nie ma już na Sucharskiego w Gdańsku.

Chwaszczyno, Żukowo, Reda w zasadzie bez korków.

Warto uważać na nawierzchnię. W nocy możliwe przymrozki. Nie wszędzie dotąd drogowcy solili.

17:55

Problemy na kolei

Jak informują Polskie Linie Kolejowe za sprawą awarii urządzeń sterownia ruchem pociągi na trasie z Gdańska do Tczewa mają prawie godzinne opóźnienie.

17:39

Poważne problemy na 91 w Łęgowie

Zablokowana krajowa 91 z Pruszcza do Tczewa. Jak mówi pan Krzysztof na granicy Łęgowa i Różyn zderzyły się cztery samochody.

17:29

Reda nadal zatkana

Na Obwodnicy Trójmiasta przed Kackiem od strony Chyloni ani śladu korka.

Nieznacznie ale jednak odpuszcza zator na Sucharskiego do mostu wantowego. Teraz stoimy od węzła Ku Ujściu.

W Redzie zator w stronę północy od granicy z Rumią.

Przed rondem w Chwaszczynie zator od masztu.

16:36

Coraz większe problemy na trasie z portu w Gdańsku

Już prawie pół godziny tracą kierowcy w korku na Trasie Sucharskiego w Gdańsku. Kolejka do zwężenia przy moście wantowym zaczyna się w tunelu pod Martwą Wisłą.

Marynarki Polskiej od ronda do świateł przy Śnieżnej stoi.

15:59

Powolna trasa z Gdyni do Rumi

Morska od estakady do Kartuskiej w Chyloni się wlecze. Nie wróżę temu szybkiego rozładowania - pisze pan Mariusz.

Aga śle wiadomości z szóstki w Redzie. Jak pisze - w stronę Wejherowa powoli już od centrum handlowego - do zjazdu na półwysep.

Warto odnotować, że wśród dojazdówek coraz wolniej jedziemy Spacerową w dolnym odcinku.

Na Sucharskiego do zwężenia na moście wantowym od strony tunelu tracimy 20 minut.

14:31

Coraz większe korki w Gdyni

Trasa Sucharskiego stała w uczuciach do kierowców. 10 minutowy korek ciągnie się od węzła Ku Ujściu do zwężenia przy moście wantowym.

W Gdyni spory korek na Hutniczej. Kwiatkowskiego od basenu portowego w górę zatkana ale państwo zwracają uwagę na brak korka w Rumi Janowie. Przez najbliższe trzy miesiące nie musimy się tym zwężeniem martwić.

Duży ruch odbija się natomiast spowolnieniem od Obwodowej w Redzie, do wjazdu w Pucką.

Jeśli chodzi o Gdańsk  - coraz większy ruch jest już w Kokoszkach. Kartuska toczy się powoli z obu stron dojazdu do Nowatorów.

14:26

Rośnie korek na Sucharskiego

Wciąż są utrudnienia w ruchu na leśnym odcinku ulicy Słowackiego w Gdańsku. To efekty zderzenia dwóch aut w rejonie Złotej Karczmy. Tam przejazd jest zwężony, co skutkuje korkiem od połowy leśnego odcinka w górę.

Coraz bardziej problematyczne są zatory na Trasie Sucharskiego. Wyraźnie o tej porze rosnący ruch w połączeniu ze zwężeniem przy moście wantowym skutkuje korkiem już od węzła Ku Ujściu. Proszę nastawić się na 10 minutową stratę.

Dobre wiadomości płyną za to z krajowej szóstki między Gdynią a Rumią. Od dziś bez zwężenia przy budowanym węźle w Janowie. Korków brak!

13:54

Wypadek w Złotej Karczmie. Poważne problemy na Słowackiego

Utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu ulicy Słowackiego z ulicami Wiolinową i Złotą Karczmą w Gdańsku. Jak mówią państwo w tym miejscu, na jezdni do obwodnicy zderzyły się dwa samochody. Przejazd jest zablokowany, bo korek sięga już do połowy leśnego odcinka.

Nieco większe niż zwykle utrudnienia są na alei Niepodległości w Sopocie, w kierunku Gdyni. W tym miejscu była stłuczka. Strażacy pomagają w usunięciu jej skutków.

Dyżurną, zakorkowaną drogą jest 20 między Chwaszczynem a węzłem Kack w Gdyni. Tu utknąć można w obu kierunkach.

Spowolnienie także na Trasie Sucharskiego od strony tunelu do zwężenia na moście wantowym.

08:08

Utrzymują się korki i spowolnienia

Od wysokości węzła Karczemki przez Matarnię do wysokości Klukowa korek na obwodnicy w kierunku Gdyni. Powód to kolizja na wysokości Klukowa

Ścisk na szóstce w Rumi w kierunku Gdyni.

W Chwaszczynie przed rondem spiętrzenia od Karczemek i Tuchomia, a przed obwodnicą na Chwaszczyńskiej korek do Gdyni.W Żukowie luźniej, ale wciąż hamujemy w Miszewie do Chwaszczyna.

Na siódemce od Leźna do Karczemek ciasno niezmiennie w obu kierunkach.Bardzo wolno jedziemy między rondem, siódemką i Słowackiego na Budowlanych i Nowatorów.

Stoimy od obwodnicy południowej do mostu wantowego na Trasie Sucharskiego w kierunku Stogów.

Poczekamy jeszcze przed wiaduktem Biskupia Górka do centrum, a także na Armii Krajowej od Jabłoniowej do Havla i przed 3-go maja do centrum.

W Sopocie w kierunku Gdańska zwalniamy na wysokości Kamiennego Potoku.

07:36

Korki w Rumi, Gdyni i Gdańsku

Zakorkowana ciągle szóstka w Rumi w kierunku Gdyni. W tę samą stronę hamujemy na Dąbrowskiego i Pomorskiej do Hutniczej.

W Gdyni trzy korki. Do ronda stoimy na całej Śmidowicza i Arciszewskich, na pułkownika Dąbka w drodze z Pogórza do Trasy Kwiatkowskiego.

W Chwaszczynie przed rondem ciasno od Karczemek i Tuchomia. W Żukowie korki od Kościerzyny, Kartuz i Gdańska. W kierunku Chwaszczyna spiętrzenie w Miszewie. 

Na siódemce od Leźna do Karczemek ciasno niezmiennie w obu kierunkach.

Od wysokości Matarni do wysokości Klukowa korek na obwodnicy w kierunku Gdyni. Powód to kolizja na wysokości Klukowa - pana Adam informował.

Stoimy od obwodnicy południowej do mostu wantowego na Trasie Sucharskiego w kierunku Stogów.

Poczekamy jeszcze przed wiaduktem Biskupia Górka do centrum, a także na Armii Krajowej przed Havla i 3-go maja do centrum.

07:12

Kolizja na obwodnicy

Spiętrzenie na obwodnicy za Matarnią w kierunku Gdyni. W kierunku Gdyni na wysokości Klukowa kolizja dwóch samochodów - stąd zator za Matarnią - informuje pan Adam.

06:34

Poranne korki

Siódemka przytkana od Leźna do Nowatorów w Kokoszkach w kierunku Gdańska. W Żukowie postoimy w drodze z Kościerzyny i Kartuz oraz w Miszewie w kierunku Chwaszczyna.

Od Łęgowa do Rusocina ciaśniej, a z Rusocina wolniej jedziemy do obwodnicy. Spiętrzenie przed mostem wantowym w kierunku Stogów - to nowe utrudnienie.

Bez zmian na szóstce w Rumi, bo hamujemy w kierunku Gdyni. Korek zaczyna się na wysokości Lidla i kończy się na wysokości Janowa.

18:33

Zablokowana Obwodnica Trójmiejska wz. z lokalną śliskością

Około godziny będzie zablokowana Obwodnica Trójmiejska (S6) w kierunku Szczecina między węzłami Gdynia Port - Gdynia Chylonia po uderzeniu auta w bariery wz. z lokalną śliskością - poinformowała GDDKiA. Służby wprowadziły objazd.
Jak poinformował PAP w niedzielę Łukasz Błotnicki z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Gdańsku, po najechaniu samochodu na bariery ochronne w związku z lokalną śliskością na drodze zamknięty został odcinek S6 od w. Gdynia Port do w. Gdynia Chylonia.

"Objazd odbywa się przez Estakadę Kwiatkowskiego w Gdyni, następnie zjazd w ul. Morską i powrót na DK6" - informuje dyżurny GDDKiA.

Na skutek uderzenia auta w bariery nikt nie został ranny. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do ok. godz. 19

 

PAP/pOr

16:16

Niezmiennie gęsto na drogach

Gdańsk, a w nim korek ogromny od Stogów na Trasie Sucharskiego do mostu wantowego. Stoimy także na Armii Krajowej od Sikorskiego i Jabłoniowej do Łostowickiej i Havla.

Gęściej jest na Jabłoniowej w obu kierunkach. Równie gęsto na Alei Żołnierzy Wyklętych pod górę. Na górze Spacerowej ciaśniej do obwodnicy. Natomiast na obwodnicy po kolizji w kierunku Łodzi na węźle Karczemki korek.

W Osowej jeszcze hamujemy na Kielnieńskiejw obu kierunkach. "Na Kielnieńskiej zatrzymujemy się 2km przed węzłem Osowa. Jazda góra na drugim biegu. Na dojeździe tracimy 15 minut." -pan Darek 

Bez większy zmianna siódemce między Leźnem a Gdańskiem. Tu zdejmujemy nogę z gazu. Przytkana jest Budowlanych w obie strony.

W Żukowie i Chwaszczynie korki z każdego z kierunków.

Od zjazdu z obwodnicy w Gdyni stoimy do Janowa w Rumi. Zwalniamy także w przeciwnym kierunku na wysokości Janowa. Na szóstce jeszcze w Redzie w obu kierunkach jest ciasno.

15:11

Zmiany na trójmiejskich drogach

Wciąż w korku w drodze z Gdyni do Rumi. Dokładniej od wysokości zjazdu z obwodnicy do Janowa. W przeciwnym kierunku na wysokości Janowa do Gdyni zator.

Gęsto wciąż na Hutniczej między Pucką a Trasą Kwiatkowskiego. Od Janka Wiśniewskiego w korku w kierunku Obłuża.

Od Rdestowej dwa zatory - w kierunku obwodnicy do Gdyni i w kierunku ronda do Chwaszczyna. W Żukowie także postoimy z każdego z kierunków. Do tego spiętrzenie na siódemce w Kokoszkach w obie strony.

W Gdańsku tymczasem niezmiennie w potężnym korku w drodze ze Stogów do mostu wantowego na trasie Sucharskiego. Po obu stronach torów kolejowych w centrum do Huciska także ciaśniej.

Wolniej od Hynka do Niedźwiednika Aleją Żołnierzy Wyklętych pojedziemy. Ruch rośnie ponadto na Trakcie Świętego Wojciecha w kierunku Pruszcza.

14:22

Stłuczka w Gdyni - informuje słuchacz


Uwaga, stłuczka na ulicy Wielkopolskiej w kierunku Gdyni Orłowa, na wysokości Orlenu. Tworzy się korek - słuchacz alarmuje.

14:00

Pierwsze korki w Trójmieście i okolicach

No to w drogę z popołudniowym autopilotem Radia Gdańsk. Ścisk na Trasie Sucharskiego w kierunku obwodnicy południowej. Korek jest jeszcze niewielki, ale wiadomo, że w godzinach szczytu, które dopiero przed nami, osiągnie ponad dwukilometrową długość i stracimy tam niebawem kwadrans.

Hamujemy już na Małomiejskiej w Gdańsku do Traktu Świętego Wojciecha. Ciaśniej poza tym na siódemce w Kokoszkach w obu kierunkach, na Nowatorów w kierunku siódemki i na Kielnieńskiej w Osowej w obie strony.

Dwa korki przed Żukowem. W drodze z Gdańska i Chwaszczyna. Zresztą w Chwaszczynie od Gdyni i Karczemek postoimy. Do tego od Rdestowej do obwodnicy w kierunku Gdyni. Sama Rdestowa też się przytyka, a w Sopocie Niepodległości na wysokości Kamiennego Potoku.

Na koniec w korku postoimy w drodze z Gdyni do Janowa w Rumi.

08:08

Ruch umiarkowany w Trójmieście i okolicach

Zmiany na drogach. W Żukowie spokojniej przed rondami, ale hamujemy wciąż na siódemce w Kokoszkach. Ciaśniej zrobiło się w obu kierunkach na Budowlanych.

Lekkie spowolnienia w Miszewie i za Miszewkiem w kierunku Chwaszczyna, a przed rondem w Chwaszczynie dwa lekkie spiętrzenia - od Gdyni i Karczemek.

W drodze ze Straszyna przytniemy przed obwodnicą. Na skrzyżowaniu Armii Krajowej z Havla do centrum krótki postój. Trochę dłuższy natomiast przed wiaduktem Biskupia Górka do centrum na Trakcie Świętego Wojciecha.

Korek w Rumi. Na wysokości Janowa dwa nawet, bo w obu kierunkach, a w kierunku Gdyni od wysokości dworca kolejowego po Janowo właśnie.

07:00

Nowe spowolnienia na drogach

Bez większych zmian w Rumi. Od dworca kolejowego na szóstce do Janowa w kierunku Gdyni. W tym samym kierunku na Dąbrowskiego przez Hutniczą dalej także jedziemy wolniej.

Od Leźna do Węzła Karczemki w ścisku. Wolniej na Nowatorów do siódemki.

W Gdańsku natomiast przystajemy na Armii Krajowej na krótko przed Havla i 3-go maja. Także do centrum mamy lekki zator przed Wiaduktem Biskupia Górka na Trakcie Świętego Wojciecha.

Wolno wciąż od Łęgowa do Rusocina.

06:00

Poranny spokój na drogach

Od węzła Karczemki obwodnica i dalej 6 do Lęborka bez utrudnień. Obwodnicą spokojnie, Rumia Janowo o tej godzinie jeszcze śpi - pan Darek raportuje z dróg.

Hamujemy za to lekko na siódemce w kierunku Gdańska od Leźna po Nowatorów. Podobnie jest na Chwaszczyńskiej między rondem a obwodnicą.

17:55

Problemy jeszcze na Sucharskiego

Dwa kilometry korka i siedem minut powolnej jazdy  - to sytuacja z jaką muszą zmierzyć się kierowcy na Trasie Sucharskiego w Gdańsku. Tak uciążliwe dla jadących od strony tunelu jest zwężenie do jednego pasa na moście wantowym.

Obwodnica Trójmiasta bez korków.

W Chwaszczynie i Żukowie zatory umiarkowane.

Przed zwężeniem w Janowie, od strony Gdyni zaledwie 8 - minutowe spowolnienie.

17:00

Kolejny zator na S6

Kwadrans w czterokilometrowym spowolnieniu tracą kierowcy na Obwodnicy Trójmiasta w stronę Gdyni. Utrudnienia zaczynają się przed węzłem w Owczarni a kończą za Osową, gdzie jeden pas jest zajęty przez samochód drogowców  - piszą państwo.

Problemów niemal nie ma już w rejonie Kowal, gdzie wcześniej była stłuczka z udziałem ciężarówki.

Spore korki przed Chwaszczynem. Od strony Gdyni czekać trzeba już przy Rdestowej. Od Osowej przy jeziorze Osowskim.

Nadal utrzymuje się kwadransowy korek na Sucharskiego od wyjazdu z tunelu pod Martwą Wisłą do zwężenia na moście wantowym.

16:24

Kolejne problemy na S6

Jak mówi pan Jan  - tuż przed Chwarznem od strony A1 była stłuczka. Zaczyna się tworzyć korek.

16:18

Coraz więcej problemów na Obwodnicy Trójmiasta

Niemal od węzła Karczemki ciągnie się spowolnienie na Obwodnicy Trójmiasta w stronę A1. To efekt kolizji na sąsiednim węźle w Kowalach, gdzie zderzyły się samochód osobowy i ciężarówka. Wcześniej problemy w tym miejscu były o wiele mniejsze. Być może droga została chwilowo zablokowana na czas prac pomocy drogowej.

Znikają zatory na przeciwnej jezdni, do Gdyni. Tu jeszcze niedawno odcinek od Osowej do Kacka był zatkany.

Pan Darek ostrzega natomiast przed samochodem na awaryjnych tuż za Matarnią, w stronę Gdyni. Proszę uważać.

Przejazd z Cisowej do Rumi zatkany. Sucharskiego od węzła Ku Ujściu do Lenartowicza w korku.

Wśród dojazdówek postać trzeba na Świętokrzyskiej od Havla do Niepołomickiej.

Armii Krajowej stoi na półkilometrowym odcinku od strony centrum do Łostowickiej. Łostowicka zatkana od samego dołu.

Ciasno w górę alei Żołnierzy Wyklętych.  Spacerowa spowalnia na samej górze.

15:32

Kolizja z udziałem ciężarówki na Obwodnicy Trójmiasta

Utrudnienia w ruchu na Obwodnicy Trójmiasta w Kowalach. Problemy dotyczą jadących do Autostrady A1. Tam, jak informują drogowcy zderzyły się auto osobowe i ciężarówka. Spowolnienie mierzy około jednego kilometra.

14:57

Odczuwalne skutki wypadku przy Rdestowej

Chwaszczyńska od skrzyżowania z węzłem Kack do Rdestowej w stronę Chwaszczyna, w korku. To efekt wypadku na wspomnianym skrzyżowaniu. W przeciwną stronę podobnej długości zator.

Morska w stronę Rumi zatkana od Chylońskiej do zwężenia w Janowie.

Na Sucharskiego w Gdańsku korek już od od węzła Ku Ujściu do zwężenia przy Sucharskiego. To wszystko w kierunku obwodnicy południowej.

Dojazdy do obwodnicy, z aleją Armii Krajowej włącznie dość spokojne.

14:25

Rośnie zator na Sucharskiego

Tymczasem Słowackiego w górę już bez korków. Ani śladu po wypadku na końcu leśnego odcinka.

Na Sucharskiego od strony tunelu do zwężenia przy moście wantowym tracimy 10 minut. Zator mierzy dwa kilometry.

Już prawie kilometr ma korek na Morskiej od strony Gdyni do zwężenia przy Janowie.

13:58

Problemy na wysokości Kaczych Buków w Gdyni

08:00

Hamujemy w Trójmieście i okolicach, chociaż bez dramatu

Nie ma tragedii drogowej, ale przystaniemy. Dokładniej na Armii Krajowej przed Havla i przed wiaduktem Biskupia Górka na Trakcie Świętego Wojciecha w kierunku centrum.

Spiętrzenie pojawiło się także przed Traktem na Małomiejskiej. Lekkie spowolnienie na końcówce Spacerowej przed Opacką w kierunku Grunwaldzkiej.

W Sopocie natomiast na wysokości Kamiennego Potoku w kierunku Gdańska do Malczewskiego zwolnimy.

W większym towarzystwie na siódemce od Leźna do węzła Karczemki w obu kierunkach. W Miszewie ciaśniej w drodze do Chwaszczyna. Przystaniemy przed Obwodnicą od Rdestowej, na Chwaszczyńskiej w kierunku Gdyni. Na Kielnieńskiej w Osowej do obwodnicy też ciaśniej.

W Rumi na szóstce od Lidla do Janowa w kierunku Gdyni postoimy - bez zmian.

07:10

Ciaśniej w Trójmieście i okolicach

W Żukowie już hamujemy w drodze z Kościerzyny i Kartuz. W drodze z Przodkowa przed do 20-tki także ciaśniej oraz w Miszewie w kierunku Chwaszczyna spiętrzenie.

Dalej, w drodze do Gdyni przed obwodnicą przystaniemy.

W Rumi niezmiennie od wysokości Lidla do Janowa w Rumi na szóstce w kierunku Gdyni korek.

W Gdańsku postoimy przed wiaduktem Biskupia Górka i na Armii Krajowej przez 3 maja - w obu przypadkach w kierunku centrum.

Zahamujemy także poważniej od Łęgowa do ronda w Rusocinie w kierunku Gdańska i Pruszcza.

06:33

Ruch tramwajowy przywrócony

Ogromny zator tramwajowy od dworca do Bramy Wyżynnej - piszą państwo - a ten spowodowany był awarią tramwaju na Okopowej.

Ruch tramwajowy przywrócony na stałe trasy. W dalszym ciągu występują opóźnienia na liniach tramwajowych.

05:48

Awaria tramwajowa o poranku

Awaria tramwaju na ulicy Okopowej i naprawa sieci trakcyjnej.

Torowisko na ul. Okopowej w kierunku Dworca PKP zablokowane przez awaryjny tramwaj - podaje ZTM, linie 2, 3, 4, 6, 7, 8 i 9 od Łostowic/Stogów kursują 3 Maja i Huciskiem.

21:23

Jedna osoba ranna w zderzeniu trzech aut osobowych w Zielinie. DK 21 zablokowana

Jedna osoba została ranna w zderzeniu trzech aut osobowych w Zielinie (Pomorskie). Droga krajowa nr 21 jest zablokowana – poinformował w środę dyżurny Punktu Informacji Drogowej gdańskiego oddziału GDDKiA Łukasz Błotnicki.


Do wypadku doszło o godz. 20.40 w Zielinie, w powiecie bytowskim.

Jak podał dyżurny PID trzy pojazdy osobowe zderzyły się w ruchu. W wypadku ranna została jedna osoba.

Droga krajowa nr 21 jest zablokowana. Przewidywany czas utrudnienia to 2h.

 

PAP/pOr

 

16:52

Korki w Chwaszczynie i Żukowie

Dwa spowolnienia na obwodnicy. To poważniejsze mamy od Trasy Kwiatkowskiego w kierunku Łodzi do Karwin. Spowolnienie w przeciwny kierunku na wysokości Osowej nie jest tak dokuczliwe.

Korek utrzymuje się ciągle na Trasie Sucharskiego - od wysokości ronda do mostu wantowego w kierunku obwodnicy południowej.

W Gdańsku wciąż hamujemy na Świętokrzyskiej od Małomiejskiej do Niepołomickiej w kierunku obwodnicy. Zwalniamy na Jabłoniowej i Warszawskiej w niektórych miejscach.

W kierunku Żukowa hamujemy na siódemce w Kokoszkach, ale w Żukowie w drodze z Lnisk i Chwaszczyna trafimy na dwa większe zatory. Podobnie jest w Chwaszczynie w drodze z Osowej i Gdyni.

Dwa korki do wysokości Janowa w Rumi. W drodze z Rumi i w drodze z Gdyni. Ciaśniej na Trasie Kwiatkowskiego w kierunku Obłuża.

16:00

Ciasno wciąż w Gdańsku

Od ronda na Trasie Sucharskiego w drodze ze Stogów stoimy w korku do samego mostu. Około kwadransa zabiera nam ten odcinek.

Wciąż na Jana z Kolna od wysokości ECSu i od Bramy Oliwskiej przez Podwale Grodzkie do Huciska w ścisku. Zakorkowała się Małomiejska i kawałek Świętokrzyskiej do Niepołomickiej w kierunku obwodnicy. Ciasno jest także na Czarnym Dworze od Płażyńskiego do Jana Pawła II.

Na Spacerowej hamujemy pod górę w drodze z Oliwy, później chwila przerwy i na trzech-czwartych wysokości Spacerowej do obwodnicy znów w ścisku.

15:06

Pierwsze poważne korki w Gdańsku

Korek przed mostem wantowym w kierunku obwodnicy południowej. Od ronda do mostu stoimy kwadrans. Później, za mostem jedziemy już bez korków.

Ciasno na Jana z Kolna od wysokości ECSu i od Bramy Oliwskiej po Hucisko. Od połowy Małomiejskiej natomiast gęsto przez Świętokrzyską do Niepołomickiej.

Aleja Żołnierzy Wyklętych pod górę, do obwodnicy jest już przytkana.

14:21

Ciaśniej w Chwaszczynie i Gdyni

Zwalniamy na siódemce w Kokoszkach w obu kierunkach. W Żukowie także przystaniemy w drodze z Kościerzyny i Chwaszczyna przed rondami. Na Chwaszczyńskiej także korki - od Rdestowej do obwodnicy i do ronda.

W drodze z Karczemek do ronda w Chwaszczynie też spowolnienia. Zwalniamy na szóstce w drodze z Gdyni ro Rumi. Wolniej także na Hutniczej między Trasą Kwiatkowskiego a Pucką oraz od Unruga na Trasie Kwiatkowskiego do pułkownika Dąbka.

08:51

Korek na obwodnicy

Zakorkowała się obwodnica między od Karwin w połowie drogi do Chwarzna, w obu kierunkach. Na Chwarznieńskiej przystaniemy także przed obwodnica w kierunku Gdyni. W Żukowie, Chwaszczynie i na siódemce w Kokoszkach drogowy spokój.

07:23

Zmiany na trójmiejskich drogach

Luźniej na siódemce w Kokoszach, chociaż niewielkie spowolnienie w kierunku Gdańska mamy tuż za Leźnem. W Żukowie bez większych zmian - hamujemy lekko w drodze z Kościerzyny i Kartuz.

Zdecydowanie spokojniej jest w Miszewie i Chwaszczynie - dotychczasowe zatory rozpłynęły się. Natomiast poważniej zwolnimy w drodze do Gdyni od Rdestowej do Obwodnicy.

Do tego czeka naz zator w Rumi w kierunku Gdyni od dworca kolejowego do Janowa. Większy ruch także w ciągu szóstki oraz na Puckiej w Redzie.
Page 1 of 5