Autopilot Radia Gdańsk 1-31 października

18:26

Korki w Kartuzach

W drodze do Kartuz z Grzybna w ścisku. Zakorkowane Wzgórze Wolności, Jeziorna i Gdańska.

17:39

Problemy przy cmentarzu w Redzie

Na Gniewowskiej w Redzie, na skręcie do cmentarze doszło do - jak to określa nasz słuchacz - zdarzenia drogowego. Na miejscu straż pożarna i karetka pogotowia oraz policja. Zakorkowane do Gniewowskiej: Drogowców, Leśna i Cegielniana. W Redzie hamujemy na szóstce jeszcze w kierunku Wejherowa, a wcześniej, między Gdynią i Rumią w tym samym kierunku wciąż spowolnienie.

16:36

Stłuczka w Wejherowie

Droga nr 6 w Wejherowie w stronę Gdyni stłuczka na środkowym pasie; skrzyżowanie z Orzeszkowej. Już sprzątają ale zator kilkusetmetrowy - informuje nasz słuchacz.

16:05

Ciasno w Trójmieście

Zatkana siódemka w Kokoszkach. Zapchana od połowy, w drodze z Gdańska Nowatorów do Rębiechowa. W Żukowie korki w drodze z Gdańska i Chwaszczyna, natomiast w Chwaszczynie korki w drodze z Gdyni i Osowej nas czekają. Zapchana jest Szóstka od Chyloni w Gdyni po Janowo w Rumi w kierunku Wejherowa. W korkach także docieramy do Kosakowa od Obłuża i Pogórza.

Zakorkowana Hutnicza od Trasy Kwiatkowskiego do Puckiej i Trasa Kwiatkowskiego od Hutniczej do wysokości Unruga.

Na wysokości Kamiennego Potoku w obu kierunkach w Sopocie na Alei Niepodległości jest gęściej.

W Gdańsku najwolniej Łostowicką do Armii Krajowej, Jabłoniową od obwodnicy w kierunku Armii Krajowej oraz na Armii Krajowej do Łostowickiej od Sikorskiego oraz na Kartuskiej w kierunku Adamowicza.

15:12

W Gdańsku korki

W Gdańsku przytkana Łostowicka w kierunku Armii Krajowej. Ciaśniej na Jabłoniowej w kierunku obwodnicy. Jeden za drugim Małomiejską do Havla i zwalniamy jeszcze od Havla do Niepołomickiej na Świętokrzyskiej. Spowolnienie pojawiło się na Podwalu Przedmiejskim w drodze do centrum Gdańska. Stracimy kilka minut.

Na Alei Żołnierzy Wyklętych pod górę nogę z gazu zdejmujemy.

Na Nowatorów do Rębiechowa od wysokości lotniska ciasno.

14:23

Pierwsze utrudnienia na drogach

Korek zniknął z Alei Żołnierzy Wyklętych w Gdańsku pod górę, do Niedźwiednika, ale pojawił się na...Łostowickiej w kierunku Armii Krajowej. Ciasno także na Świętokrzyskiej od Havla do Niepołomickiej. Ciasno jest już na siódemce w Kokoszkach oraz w Żukowie w drodze z Gdańska i Kościerzyny.

W Chwaszczynie stoimy z każdego w kierunków przed rondami, ale najdłuższy zator czeka nas w drodze z Gdyni, bo od Rdestowej do tego ronda postoimy.

Także od Rdestowe do Obwodnicy w korku w kierunku Gdyni. To na Chwaszczyńskiej.

W Rumi natomiast, z powodu remontów na szóstce, mamy korek po wyjechaniu z Gdyni. Tu bez zmian. W korku także na Hutniczej w Gdyni w kierunku Rumi.

16:21

Tragiczny wypadek na DK20

Do tragicznego wypadku doszło na krajowej dwudziestce w Hopowie, a więc między Egiertowem a Żukowem. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych i jednej osobówki, jedna osoba zginęła, dwie są ranne.

Na miejscu pracują służby, droga jest zablokowana w obu kierunkach.

15:35

Spowolnienia w Gdyni

W Gdyni powstają powoli spiętrzenia na dojazdach do Witomina i Karwin, ale nie są to bardzo uciążliwe spowolnienia. Wyraźnie na mapie korków zaznacza się już Estakada Kwiatkowskiego. Tam zderzak w zderzak już przed Janka Wiśniewskiego, a z tej kolejki aut wyjeżdżamy po minięciu Admirała Unruga.

No i jeszcze krajowa szóstka w stronę Rumi, na tej trasie stracimy ponad kwadrans.

15:19

Powstają korki w Gdańsku

Na Armii Krajowej postoimy już niemal od Sikorskiego. Tam stracimy około 10 minut, a spore zagęszczenie do Armii Krajowej jest już na Łostowickiej. W centrum jeszcze bez większych problemów.

We Wrzeszczu na Alei Żołnierzy Wyklętych ciaśniej od Galerii Bałtyckiej do Partyzantów, później jest w miarę komfortowo.

Na Spacerowej gęsto od Leśniczówki w stronę Obwodnicy Trójmiasta.

08:23

Korek na obwodnicy, korek także w Redzie

Korek mamy na obwodnicy od Chwarzna do Karwin w kierunku Łodzi. Znika spowolnienie na szóstce w Rumi w kierunku Gdyni, ale równowaga jak widać musi być zachowana, bo korek na szóstce pojawił się w Redzie w kierunku Wejherowa. Do Puckiej przystaniemy.

07:49

Uszkodzona ciężarówka na obwodnicy

Pan Mariusz alarmuje, że przed Osową na obwodnicy doszło do awarii ciężarówki, ta częściowo zajmuje prawy pas.

06:59

Ciasno w Rumi

Postoimy w Rumi w korku w kierunku Gdyni na DK6 z powodu remontówa. W Rumi ciaśniej jeszcze na Dąbrowskiego i dalej Hutniczej w kierunku Gdyni.

06:23

Pierwsze utrudnienia na drogach

Na siódemce w Kokoszkach hamujemy w kierunku Gdańska. Ruch w tym miejscu rośnie z minuty na minutę. Zwolnimy - jeszcze lekko, ale jednak - przed rondem w Chwaszczynie w drodze do Gdyni. Coraz wolniej na Chwaszczyńskiej. Hamujemy d Rdestowej do Obwodnicy - także w kierunku Gdyni. Na szóstce w Rumi już mamy zator w kierunku Gdyni. A do tego od dziś zamknięta będzie jezdnia w kierunku Gdyni z powodu remontów na wysokości Janowa Ruch będzie odbywać się w obu kierunkach przeciwnymi pasami. Przez miesiąc kłopoty te utrudnienia. Jeszcze większe niż dotąd.

18:15

Koniec blokady w Starogardzie

Zakończyła się blokada drogi krajowej nr 22 w Starogardzie Gdańskim wywołana protestami.

17:50

Złe wieści dla kierowców

Zła informacja dla kierowców w Gdańsku. Aleja Grunwaldzka zablokowana w obu kierunkach. Protesty rozciągnęły się do centrum Sopotu. W Gdyni manifestanci zajmują ulicę Morską od dworca głównego do Chyloni. Omijajmy te drogi szerokim łukiem - nic nie wskazuje, aby protesty miały się szybko skończyć.

Spowolnienie także między Wejherowem a Redą na krajowej szóstce. Czekam na Wasze informacje z dróg pod numerem 603 06 06 06.

17:33

Blokady dróg w Trójmieście

Drogi w Trójmieście opanowane przez protestujących. W Gdańsku nie ma miejsca na przejazd na Alei Zwycięstwa od Parku Steffensa do Opery Bałtyckiej. Kolejne miejsce, gdzie gromadzą się samochody jet odcinek Alei Grunwaldzkiej od Alei Wojska Polskiego do Drogi Zielonej w Żabiance.

W Gdyni zablokowana Morska w kierunku Rumi od Śląskiej do ulicy Mireckiego. Wyjazd z Gdyni do Rumi nadal przytkany, nie stracimy tam jednak więcej niż kilka minut.

16:37

Gorące popołudnie na drodze

W Gdańsku radzę omijać Aleję Zwycięstwa i Grunwaldzką. Od Parku Steffensa do wiaduktu, czyli alei Żołnierzy Wyklętych. Sytuacja jest dynamiczna.
Niezależnie od tego postoimy na Armii Krajowej od strony obwodnicy do Łostowickiej. Kłopoty zaczynają się kawałek za Adamowicza.
Spory ruch na Nowatorów w kierunku Kokoszek - zaczyna się kilometr przed rondem, kończy na Kartuskiej, która jak zwykle o tej porze jest też zakorkowana.

Nadal powoli wjeżdżamy do Gdyni od strony Chwaszczyna. Od wysokości Telewizyjnej do obwodnicy jedziemy niecałe 20 minut. Do Witomina nieco wolniej wjeżdżamy Chwarznieńską, zatrzymujemy się też przy wyjeździe z lasu na Małokackiej. Na Morskiej w kierunku Rumi dwukilometrowy zator, w którym spędzimy 13 minut.

Na Krajowej Szóstce zwalniamy w Redzie w kierunku Wejherowa- pamiętajmy, że na tej drodze utrudnienia związane z protestem pojawią sie już za 20 minut.

16:24

Blokada drogi w Starogardzie

Na Drodze Krajowej 22 w Starogardzie Gdańskim w wyniku protestu blokada - objazd przez Rokocin, sytuacja będzie trwała do odwołania.

Czekam na Wasze SMS-y z dróg pod nr 603 06 06 06.

16:16

Protesty w Gdańsku

Na Alei Zwycięstwa od Parku Steffensa do centrum Manhattan. przytkane pasy w kierunku Gdyni, to miejsce, w którym zgromadzili się manifestanci. z pewnością zablokowany jest przejazd przez Hucisko w stronę Nowych Ogrodów.

15:36

Niebawem zaczną się utrudnienia

O 16:00 główna ulica Gdańska we Wrzeszczu zostanie zajęta przez uczestników protestu. Godzinę później znacznie utrudniony będzie ruch na krajowej szóstce między Rumią a Wejherowem.

15:31

Sytuacja na drogach Trójmiasta i okolic

Korek na estakadzie w Gdyni wylewa się stopniowo na Janka Wiśniewskiego. Korek na krajowej szóstce sięga już prawie obwodnicy, przejechanie do Rumi Janowa zajmie 25 minut. Piętnastu minut potrzebujemy, by przebyć odcinek ulicy Chwaszczyńskiej od Rdestowej do obwodnicy. Na przeciwnym pasie widzimy korek w kierunku Chwaszczyna. 3-kilometrowy odcinek do ronda pokonamy w 20 minut.

W Gdańsku na Alei Zwycięstwa utrzymuje się zator rozpoczynający się 300 metrów przed rondem Ofiar Katynia, przyspieszamy za Huciskiem. Coraz większy ruch na Jabłoniowej w obu kierunkach oraz na Żołnierzy Wyklętych od Alei Grunwaldzkiej do Słowackiego.

15:16

Za kilka godzin zaczną się protesty drogowe

Od godziny 17:00 na odcinku miedzy Rumią a Wejherowem odbywać się będzie strajk samochodowy. Z pewnością spowoduje to paraliż na drodze, warto już teraz myśleć o alternatywnej trasie do domu.

Proszę o informacje o utrudnieniach na pomorskich drogach na numer 603 06 06 06.

15:00

Obornik na drodze w gminie Kosakowo

Słuchacz pisze o zasypanej obornikiem drodze z Mrzezina do Kosakowa, motocykliści mają problem z omijaniem tej przeszkody.

14:52

Sytuacja na pomorskiech drogach

W Gdańsku na Nowatorów od ronda do Kartuskiej korek. Coraz więcej aut na Armii Krajowej od Sikorskiego do Łostowickiej orz na Świętokrzyskiej od Havla do Niepołomickiej. Zator na Rakoczego od przystanku Gdańsk Brętowo do ulicy Wyrobka. W Gdyni zaczynają się popołudniowe utrudnienia na estakadzie od Terminala do Obłuża.

Korek na krajowej szóstce w kierunku Rumi rośnie jak ego Wojtka Luścińskiego, kiedy słuchaczki piszą, że ma ładny głos. Dwu i pół kilometrowy zator pokonamy w 13 minut.

Z kolei na przebycie odcinka od Rdestowej do ronda w Chwaszczynie potrzeba 15 minut.

Czekam na wiadomości z dróg pod smsowym nr 603 06 06 06.

08:58

Poranne korki wracają przede wszystkim na trasach

Wciąż aktualne utrudnienia na szóstce z Lęborka do Słupska w Pogorzelicach. Tam ruch wahadłowy po tym porannym zderzeniu dwóch aut osobowych. Nie ma już natomiast ciężarówki na 19 kilometrze S7 w stronę Gdańska. Samochód od rana blokował jeden pas.

Na mapie tymczasem pojawiają się nowe korki. Już zdążyliśmy zapomnieć o Kokoszkach, tymczasem zaczyna tworzyć się zator od Leźna w stronę centrum. Kilometrowej długości kolejka także przed Chwaszczynem od Gdyni.

Jak zwykle liczyć można na Rumię i jednokilometrowe kolejki przy dojeździe do zwężenia w Janowie. Co ważne, z obu stron.

08:13

Największe o poranku problemy w Rumi

Zakorkowana Rumia numerem jeden na liście utrudnień. Szyki kierowcom psuje zwężenie w Janowie, które zabiera ponad 10 minut z porannej podróży. Na nowo spiętrzenia zaczynają budować się przed Chwaszczynem. Kilometrowe kolejki od strony Karczemek i Tuchomia.

Podobna kolejka przed Miszewem od strony Przodkowa.

Kokoszki przy skrzyżowaniu Kartuskiej z Nowatorów bezproblemowe. Niemal zupełnie odpuściła zwężona aleja Niepodległości przy Malczewskiego w Sopocie.

07:27

Zaskakująco spokojne o poranku Trójmiasto

Chwilowe spiętrzenia w Kokoszkach i na alei Armii Krajowej już za nami. Wśród dojazdów - przejazd utrudnia jeszcze Chwaszczyńska przed węzłem Kack w Gdyni od strony Kaczych Buków.

Największe zatory na Sobieskiego w Rumi od wiaduktu nad linią kolejową do Janowa.

07:17

Awaria i zwężenie na ekspresowej siódemce

Ostrzeżenie z ekspresowej siódemki w stronę Gdańska. Na 19 kilometrze trasy między węzłami Cedry Małe i Żuławy Zachód jeden pas zajmuje uszkodzony samochód ciężarowy. Proszę o ostrożność.

06:41

Stłuczka w Pogorzelicach

Utrudnienia w ruchu na krajowej szóstce ze Słupska do Lęborka. W Pogorzelicach, jak piszą drogowcy doszło do kolizji dwóch samochodów. Nikomu nic się nie stało. Przejazd odbywa się tylko wahadłowo.

06:29

Awaria samochodu na Obwodnicy Trójmiasta

"Uwaga na obwodnicy w kierunku Gdańska przed Dąbrową na prawym pasie uszkodzony samochód" - pisze Magda.
Siedem minut w nieco ponad kilometrowym korku tracą kierowcy na krajowej szóstce w Rumi, w kierunku Gdyni. Zator do zwężenia w Janowie ciągnie się od wysokości ulicy Sabata.

Na 20 półkilometrowe spowolnienie przed węzłem obwodnicy na Karwinach od strony Chwaszczyna.

Siódemka ma swój niewielki zator przed Kokoszkami od strony Leźna.

Łęgowo na szóstce na razie z symbolicznym spowolnieniem przed rondem w Rusocinie.

07:40

Większy ruch w Trójmieście

Zwalniamy niezmiennie w Kokoszkach na siódemce. Ruch większy w Gdańsku na Jabłoniowej w kierunku obwodnicy oraz przystajemy na Armii Krajowej do Havla w kierunku centrum. Także na Havla w stronę Armii Krajowej lekkie spiętrzenie. Zwalniamy ponadto na Świętokrzyskiej i staniemy na krótko w drodze do centrum przed wiaduktem Biskupia Górka.

Na niższych biegach Aleją Żołnierzy Wyklętych w obu kierunkach i na Czarnym Dworze od Obrońców Wybrzeża do Jana Pawła II.

Korek za Rdestową na Chwaszczyńskiej do obwodnicy. Spiętrzenie w Sopocie na wysokości Kamiennego Potoku do Malczewskiego w kierunku Gdańska.

Ciągle też drodze z Rumi do Gdyni ciasno na szóstce, Pomorskiej, Dąbrowskiego i Hutniczej.

06:53

Płonie auto na obwodnicy

Przed zjazdem na obwodnicę południową płonie auto - państwo alarmują. Dym utrudnia jazdę. Kierunek Pruszcz.

05:22

Pierwsze spowolnienia na drogach

Na siódemce w Kokoszkach ciaśniej, zdecydowanie ciaśniej od Leźna do Nowatorów w kierunku Gdańska. Ciągle także hamujemy w Miszewie w kierunku Chwaszczyna. Zwalniamy przed tuż przed obwodnicą na Chwaszczyńskiej w kierunku Gdyni. Na szóstce natomiast zator w kierunku Gdyni.

17:27

Utrudnienia w okolicach Trójmiasta

Poza miejscami objętymi protestami zahamujemy w Kokoszkach w kierunku Żukowa i przed Żukowem w drodze z Gdyni, po wyjeździe z Żukowa gęściej do Miszewa. W Chwaszczynie korek przed rondem za Rdestową. Od Chyloni po Janowo w Rumi jest równie ciasno. W Redzie przed skrętem na Pucką spłonął samochód. Służby na miejscu, ale korek mamy z tego powodu na szóstce w kierunku Wejherowa.

17:00

Trwają blokady dróg w Trójmieście

Trwają blokady dróg związane z protestami kobiet. W Gdańsku od Manhattanu w korku na Grunwaldzkiej do Piastowskiej w stronę Gdyni jedziemy. Od skrzyżowania Wielkopolskiej i Zwycięstwa w kierunku centrum do Urzędu Miasta i dalej na Władysława IV korek.

Ponadto protest w Gdyni także na Skwerze Kościuszki. O 17-tej, właśnie teraz demonstrujący powinni rozpocząć marsz od Forum Gdańsk przez centrum, dalej Grunwaldzką do Oliwy. O 19-tej początek protestu na Targu Drzewnym w Gdańsku.

W Człuchowie na Koszlaińskiej z powodu protestów droga zablokowana - informują drogowcy - Wyznaczono objazd ulicami miasta

16:30

Uszkodzone auta na obwodnicy

Ostrożnie, na poboczu obwodnicy, 1km przed węzłem Matarnia w kierunku A1, dwa samochody na awaryjnych. Nie przeszkadzają, ale uwaga na kierowców. Pan Darek alarmuje.

16:14

Honorowanie biletów ZKM Gdynia w pociągach SKM

W związku z przewidywanymi zakłóceniami w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w Gdyni, do 21:00 wszystkie bilety ZKM Gdynia będą honorowane w pociągach SKM na odcinku Gdynia Cisowa - Sopot Wyścigi - Gdynia Cisowa - podaje SKM

15:44

Wypadek z udzialem motocyklisty w Gdyni

Na Hutniczej w Gdyni doszło do zderzenia motocykla z samochodem. Poszkodowana została jedna osoba. Korek na Hutniczej do połowy w kierunku Rumi. Postoimy przed rondem w Chwaszczynie z każdego z kierunków.

15:34

Wolniej w Chwaszczynie i Żukowie

Zakorkowana Chwaszczyńska od Rdestowej do obwodnicy i Chwaszczyna. Ciaśniej w Żukowie od Gdyni i Gdańska. Na siódemce ciaśniej w Kokoszkach.

14:45

Poważne utrudnienia drogowe przed nami. Blokady samochodwe

Poważniejsze utrudnienia mamy w Sopocie na alei Niepodległości do Malczewskiego. Hamujemy na Chwaszczyńskiej przed obwodnicą i przed rondem w obu przypadkach od wysokości Rdestowej. Zator mamy także od Chyloni w Gdyni przez szóstke do Janowa w Rumi w kierunku Wejherowa. Na Armii Krajowej zahamujemy w kierunku obwodnicy przez Łostowicką.

Poważne problemy na drogach w Trójmieście jeszcze przed nami. O 15:30 przed operą Bałtycką rozpocznie się Blokada Samochodowa związana z protestem kobiet. Blokada samochodowa także w Gdyni. Początek o16-tej na skrzyżowaniu Wielkopolskiej i Zwycięstwa w kierunku centrum Starowiejską - Świętojańską - Zwycięstwa - do Bałtyckiej - zawracamy przy Bałtyckiej - znowu do Gdyni. - podają organizatorzy.

W Gdyni postoimy jeszcze na Hutniczej do Puckiej i na Trasie Kwiatkowskiego do Obłuża
Page 1 of 6