Pomorze biega

środa,

10 lipca 2019

14:01

Wybiegaj 7 września Kwidzyńską Pionę Biegową

Wśród tyłu biegów, czy warto wystartować w Kwidzyńskiej Pionie Biegowej, która odbędzie się 7 września?

Jak najbardziej, ponieważ start i meta odbywa się w przepięknej scenerii terenów stadniny koni Miłosna.

Trasa dla wielu uczestników może być wymagająca, ale przełaj to nie asfalt, a w Kwidzynie można przy okazji zacząć przygodę z biegami typu trail.

Ci, którzy zdecydują się na udział, mogą liczyć na ciekawy pakiet startowy w którym będzie niespodzianka w postaci skarpetek biegowych.

Poza tym każdy kto ukończy bieg, otrzyma wspaniały medal. A na wszystkich czekać będzie niezwykła atmosfera z miłym poczęstunkiem i ogniskiem. Na mecie tradycyjnie nie zabraknie przybycia Biegowej Piony.

Zgłoszenia
Na bieg można zapisywać się poprzez formularz elektroniczny, który dostępny jest /Tutaj). Limit uczestników wynosi 350 osób.  

Opłata startowa
Wpisowe wynosi symboliczne 35 zł

Biuro zawodów zlokalizowane będzie na terenach Rekreacyjno-Wypoczynkowych Miłosna w Kwidzynie przy ul. Miłosnej 18. Godziny otwarcia biura w godzinach 9:00-11:30.

Trasa
Start biegu nastąpi o godzinie 12:00 w Kwidzynie. Do pokonania będzie 10 km na przełajowej trasie.

Nagrody
Wszyscy uczestnicy na mecie otrzymają pamiątkowy medal. Za miejsca I-III miejsce uczestnicy w klasyfikacji Open kobiet i mężczyzn otrzymają bony podarunkowe w kwotach 300 zł, 200 zł,100 zł. Natomiast za miejsca IV i V zawodnicy mogą liczyć na nagrody rzeczowe. Również nagrodzona zostanie najszybsza Kwidzynianka i najszybszy Kwidzynianin.

Więcej na: Kwidzyn Biega.

Maciej Gach