Pomorze biega
Fot. Radio Gdańsk/Jacek Klejment

poniedziałek,

17 grudnia 2018

11:53

Plebiscyt Pomorze Biega i Pomaga! Zgłoś swojego kandydata! Wspólnie wybierzmy najlepszych biegaczy (i nie tylko) 2018 roku!

Pomorze Biega i Pomaga to akcja Radia Gdańsk, w której od prawie 5 lat poprzez bieganie i aktywny tryb życia pomagamy chorym dzieciom. Tej akcji nie byłoby gdyby nie WY! Biegacze, którzy wpłacają pieniądze i kupują nasze kolorowe koszulki. Dlatego postanowiliśmy zakończyć rok 2018 plebiscytem, w którym wybierzemy biegających i aktywnych, zdeterminowanych i pełnych energii, pozytywnych i motywujących. Ludzi, którzy zasługują na szacunek.

To ma być dobra zabawa, ale i nasze podziękowanie i docenienie, tych, którzy biegając - pomagają. Nie tylko chorym dzieciom, ale i sobie nawzajem. Ten plebiscyt jest od nas dla Was: całego środowiska biegaczy, ludzi, którzy razem są ogromną siłą. Dziękujemy, że jesteście z nami….

A głosując pomagamy dalej : połowa kwoty za oddany głos trafi na konto akcji Pomorze Biega i Pomaga. Tym goręcej zachęcamy do udziału w zabawie!

KATEGORIE

Wybraliśmy dla Was 6 kategorii, w których każdy z Was może zgłaszać swoich kandydatów.

1. Charytatywna Impreza Sportowa - Impreza, która odbyła się w 2018 roku,z której zebrane środki przeznaczone zostały na cel charytatywny. Krótki opis na jaki cel zostały przeznaczone środki: dla kogo, na co, ile udało się zebrać. Mile widziane załączniki w postaci linków do stron czy zdjęcia.

2. Szczególny wyczyn biegowy - Wyczyn dokonany na Pomorzu lub gdziekolwiek w świecie przez Pomorzanina w 2018 roku. Jaki wyczyn i przez kogo dokonany. Krótki opis sytuacji, wydarzenia, projektu czy osiągnięć.

3. Gest FairPlay - Gest, podczas imprezy sportowej na Pomorzu lub gest Pomorzanina w 2018 roku. Opis sytuacji, gestu, wydarzenia, okoliczności zdarzenia, być może także konsekwencji jakie taki gest ze sobą przyniósł oraz osoby, która go dokonała.

4. Najładniejszy medal - Medal z imprezy, która odbyła się na Pomorzu w 2018 roku. Zdjęcie medalu. Parę słów na temat projektu. Link do strony imprezy.

5. Pacemaker Roku - Pacemaker biegający na Pomorzu. Imię i nazwisko Pacemakera. Krótki życiorys. Podczas jakich imprez biega. Uzasadnienie dlaczego właśnie ta osoba.

6. Najsympatyczniejsza osoba w koszulce “Pomorze Biega i Pomaga” - Imię i nazwisko oraz zdjęcie w koszulce Pomorze Biega i Pomaga.

Na zgłoszenia waszych kandydatów czekamy do 13 stycznia pod adresem: pomorzebiegaipomaga@radiogdansk.pl.

NAGRODY:

KAMPANIA REKLAMOWA
(25 spotów 30 sekundowych) w Radio Gdańsk S.A.
W kategorii:
➡️Charytatywna Impreza Sportowa
➡️Najładniejszy medal

WEEKENDOWE VOUCHERY DLA 2 OSÓB DO DOLINY CHARLOTTY RESORT&SPA.
W kategoriach:
➡️Szczególny wyczyn biegowy
➡️Gest FairPlay
➡️Pacemaker Roku
➡️Najsympatyczniejsza osoba w koszulce “PBiP"

W zgłoszeniu musi się znaleźć:
      
a) imię i nazwisko kandydata lub nazwę i adres Organizatora
b) wskazanie kategorii Plebiscytu
c) kontaktowy numer telefonu zgłaszanego Kandydata
d) imię, nazwisko i numer telefonu osoby zgłaszającej kandydata
e) adres e-mail organizatora
f) zdjęcie kandydata / organizatora (obowiązkowe)
g) w przypadku gdy zgłoszenie pochodzi od innej osoby aniżeli Kandydat, do zgłoszenia powinna zostać załączona podpisana przez Kandydata zgoda na udział w Plebiscycie.

GŁOSOWANIE

Można już oddawać głosy w Plebiscycie "Pomorze Biega i Pomaga". Głosujemy w 6 kategoriach. Można to zrobić wysyłając sms na nr 7148. Koszt smsa to 1,23 plus vat. 40 % z smsów trafi na konto naszej akcji na rehabilitację 5 letniej Oli z Gdańska. Kandydatury i więcej szczegółów znajdą Państwo na pomorzebiegaipomaga.pl.

Regulamin konkursu możecie przeczytać poniżej.
 

40 proc. pieniędzy, pozyskanych z głosowania w plebiscycie Pomorze Biega i Pomaga, zasili konto zbiórki na rzecz pięcioletniej Oli z Gdańska.