Pomorze biega

wtorek,

18 kwietnia 2017

15:18

9 maja w Parku Reagana odbędzie się HolyRun na dystansie 5 km

Podczas trzydniowego Festiwalu HolyFitness, który odbywa się w ramach projektu "Otwórz Oczy", zostanie zorganizowany bieg charytatywny HolyRun na dystansie 5 km.

Bieg odbędzie się 9 maja o godzinie 19:00 w Parku Nadmorskim im. Ronalda Reagana. W trakcie biegu młodzi z Duszpasterstwa „Winnica” pomogą uczestnikom odpowiednio rozgrzać nie tylko stawy, ale przede wszystkim Ducha.

Bycie Fit, moda na aktywne spędzanie czasu czy poszerzanie wiedzy z zakresu zdrowego stylu życia sprawiają, że chętnie podążamy za „fit szaleństwem”.

Dlatego chcemy również zadbać o duchową formę mieszkańców Gdańska. W ramach tegorocznej edycji projektu „Otwórz Oczy”, przygotowujemy trzydniowy event, mający na celu zachęcenie młodych ludzi do podjęcia aktywności w zakresie rozwoju nie tylko fizycznego, ale również duchowego. W końcu mówi się, że w zdrowym ciele, zdrowy Duch
 – podkreślają organizatorzy z Duszpasterstwa Winnica.

Festiwal wystartuje 8 maja i potrwa do 10 maja. Wydarzenie dedykowane jest dla tych, którzy już rozpoczęli swoją przygodę z „duchowym fitnessem” oraz dla tych, którzy dopiero chcą, żeby ich duch i ciało stały się Fit.

Natomiast uczestnicy biegu mogą liczyć na profesjonalny pomiar czasu, medal dedykowany pierwszemu w historii HolyRun, a także będą mogli zmierzyć się z kadrą duchowną, która będzie ścigała się w sutannach i habitach.

Zgłoszenia
Na bieg można zapisywać się do 7 maja poprzez formularz elektroniczny, który dostępny jest  Tutaj.

Opłata startowa
Wpisowe wynosi 29 zł. Biuro Zawodów będzie otwarte w dniu biegu w godzinach od 16:00 do 18:30. Na miejscu będzie dostępny depozyt.

Trasa

17951549 1613779191983148 6434264106141260488 n
Start biegu nastąpi 9 maja o godzinie 19:00 w okolicach Mola Gdańsk-Brzeźno. Trasa będzie posiadała oznaczenia dystansu co 1 kilometr, licząc od startu do mety. Limit czasu ukończenia biegu wynosi 60 minut.

Nagrody
Każdy uczestnik, który ukończy bieg otrzymuje pamiątkowy medal. Natomiast zawodnicy za miejsca I-III miejsca otrzymają puchary i nagrody.

Więcej na temat biegu można znaleźć na: HolyRun.

Maciej Gach