Pomorze biega

czwartek,

20 listopada 2014

13:20

Aktywuj się w triathlonie nabiera tempa - lista uczestników

Ponad 130 zgłoszeń. Kilka godzin pracy jury. Kilka wypitych kaw i ból głowy. To efekt drugiej edycji konkursu „Aktywuj się w triathlonie”. W końcu jednak udało się wyłonić grupę śmiałków, którzy w trakcie ośmiu miesięcy będą przygotowywać się do startu w Triathlonie Gdańsk 2015.
"Chcę wystartować w triathlonie, bo…" Dokończenie tego zdania było zadaniem dla osób, które zgłosiły chęć udziału w programie „Aktywuj się w triathlonie”, którego organizatorem jest MOSiR Gdańsk i Radio Gdańsk. 132 zgłoszenia i niesamowite odpowiedzi, które niekiedy naprawdę zapierały dech w piersiach.

Los mi nie sprzyja i jestem bliska rezygnacji. Czy osiągnęłam już najniższy poziom poczucia własnej wartości, aby móc się odbić od dna, zacisnąć zęby i pokazać innym, że ja jestem na tym świecie, mam marzenia i jestem wstanie przenosić góry!” – napisała pani Joanna.

Pan Rafał, aby wystartować musiał przekonać żonę. „Po wielu dniach barwnych opowieściach i delikatnych sugestiach, po jedynej w swoim rodzaju grze wstępnej, moja kochana żona zgodziła się zostać partnerką przyszłego triathlonisty i być ze mną od początku przygotowań do startu i jeszcze dłużej. Jeżeli nie zostanę wybrany, będą musiał przygotowywać się do maratonu. Nie róbcie mi tego!” – prosił mężczyzna.

Chcę wystartować w triathlonie, ponieważ kocham jeździć na rowerze, uwielbiam biegać i…boję się pływać. Unikam wody jak ognia, a wszystko to spowodowane jest, że kiedyś o mały włos w niej nie zginęłam” – napisała Pani Agata.

Pani Joanno, Panie Rafle, Pani Agato i liczne grono innych osób! Przekonaliście nas. Zapraszamy w poniedziałek, 24 listopada 2014 roku o godzinie 18 na obowiązkowe spotkanie inauguracyjno-organizacyjne do Ateneum Szkoły Wyższej w Gdańsku, przy ul. 3 go Maja 25 A do sali numer 1.

Czas rozpocząć przygodę z triathlonem i przygotowania do startu w lipcu 2015 roku w Triathlonie Gdańsk. Pierwsze treningi w tym samym tygodniu. Zaczynamy, a na spotkanie zapraszamy następujące osoby:

Adamska Justyna, Ambroziak Krzysztof, Bartoszewicz Piotr, Bąkiewicz Izabela, Bejrowski Piotr, Białczak Grzegorz, Boryna Jarosław, Brauer Magdalena, Chmielowiec Dorota, Cybula Tomasz, Czyżewski Grzegorz, Dębiec Ewa, Drawc Mieczysław, Fal Andrzej, Gamowska Beata, Herber Arkadiusz, Hlades Marcin, Jakub Agata, Jarmołowicz Beata, Kaczkowska Katarzyna, Karczewski Rafał, Klang Sylwia, Klucznik Katarzyna, Kucik Paulina, Kulesza Mariusz, Kozłowska Emilia, Kryczyk Katarzyna, Lachiewicz Sylwester, Łapiński Łukasz, Majkowska Lucyna, Mateja Bożena, ​Mierzejewski Jarosław, Miszewski Krzysztof, Miś Waldemar, Obarzanek Arkadiusz, Obłuski Rafał, Olejnik Paweł, Pietruszyńska Paulina, Przewodowski Piotr, Roman Bartosz, Sanecki Norbert, Sanocka Magdalena, Sas-Bojarska Anna, Sawicka Iwona, Sertel Urszula, Siezieniewska Agnieszka, Skórski Jacek, Sobota Agata, Stolarek Weronika, Sulkowski Bronisław, Śledziewski Kamil, Śreniawa Pisarski Michał, Tyrakowska Marta, Węgrzyńska-Górzyńska Karolina, Węsirska Jelińska Natalia, Wiśniewska Joanna, Wojciechowski Adam, Wojnowski Michał, Katarzyna Zdunek.

Dodatkowe informacje na temat spotkania wszyscy laureaci otrzymali w mailu potwierdzającym zaproszenie do udziału w projekcie „Aktywuj się w triathlonie”.

Marcin Dybuk, uczestników pierwszej edycji „Aktywuj się w triathlonie” - "Też się topiłem i też nie potrafiłem pływać. Dziś kocham wodę, dziś lubię triathlon. Z Wami też tak będzie. Do zobaczenia w poniedziałek!".