Pomorze biega

czwartek,

30 stycznia 2020

10:23

Gościem specjalnym Biznesu po Kaszubsku będzie Piotr Suchenia

27 lutego w ramach specjalnego wydarzenia Biznes po Kaszubsku, będzie Piotr Suchenia.
Uczestnikami wydarzenia są przedsiębiorcy zrzeszeni w izbach gospodarczych z Koszalina i Słupska. Zapowiedzieli się przedsiębiorcy z klubów biznesowych Małego Trójmiasta Kaszubskiego, Kociewia oraz innych pomorskich miejscowości.

Gdyńska inicjatywa to przede wszystkim genialna okazja do poszerzenia wiedzy, motywacji ale przede wszystkim nawiązania kontaktów biznesowych z innymi organizacji pracodawców oraz miast.

Jednym z gości specjalnych będzie Piotr Suchenia, który jest doskonale znany w środowisku biegowym. Przygodę ze sportem rozpoczął praktycznie od momentu, w którym się urodził.

– Tata od małego uczył mnie jeździć na rowerze, pływać, biegać czy kopać piłkę. Ruch to było to, co sprawiało mi radość i dawało potężnego kopa do życia – podkreśla Piotr Suchenia, który jako pierwszy z Polaków wygrał najzimniejszy maraton na świecie – North Pole Marathon, czyli maraton na biegunie północnym, maraton na Antarktydzie (Antarctic Ice Marathon) oraz maraton na równiku. Stanął również na podium na każdym z kontynentów oraz na biegunie północnym, wpisując się tym samym do historii polskiego maratonu.

Jeżeli chcecie zaistnieć na wydarzeniu jako wystawca, postawić swój roll up lub zbudować stoisko formowe czy zostać partnerem wydarzenia – to należy wymyślić piękną rzecz na loterię wizytówkową i skontaktować się z grzegorz.gosk@kaszubskiklubbiznesu.pl.

Biznes po Kaszubsku odbędzie się 27 lutego o godzinie 17:00 w Bałtyckim Porcie Nowych Technologii.

Program spotkania:
17:00 do 18:00 - Networking
18:00 do 19:00 - Gość specjalny
19:00 do 19:30 - Networking
19:30 do 20:30 - Gość specjalny
20:30 do 21:00 - Loteria wizytówkowa/Networking

Szczegóły wydarzenia dostępne – Tutaj.

Maciej Gach