Muzyka
Audycję prowadzi nasz dziennikarz Tomasz Galiński (Fot. Radio Gdańsk/Tymoteusz Kobiela)

poniedziałek,

03 sierpnia 2020

10:21

Reakcja słuchaczy była niesamowita! Za nami pierwsza odsłona programu "Lato na Życzenie"

Nasi słuchacze w poniedziałek po raz pierwszy zmienili się w prowadzących. Wszystko za sprawą programu "Lato na Życzenie". Na antenie pojawiły się klasyki, nowości, wielkie przeboje, a także mniej znane kompozycje. Było romantycznie, radośnie i energetycznie.

"Lato na Życzenie" to audycja, w której rządzą słuchacze. Za pośrednictwem SMS-ów przez cały tydzień zbieramy propozycje utworów, okraszone wspomnieniami, skojarzeniami, a także dedykacjami. Później prezentujemy je na naszej antenie. 


ODZEW BYŁ NIESAMOWITY

Wrażeniami po pierwszej odsłonie nowego programu, podzielił się prowadzący Tomasz Galiński. - To, co się dzieję na bieżąco, na gorąco, jest mocno zaskakujące. Odzew jest niesamowity, a nasza skrzynka przepełniona SMS-ami. Bardzo się cieszymy, że tak państwo reagują - komentował nasz dziennikarz.

 

Za nami pierwsze "Lato na Życzenie"! Było wspaniale ???? Zapraszamy za tydzień! ???? pic.twitter.com/X0GkiKHACm

— Radio Gdańsk (@RadioGdansk) August 3, 2020

 

Zbigniew Wodecki, Louis Armstrong, Elvis Presley, Czesław Niemen i Kazik - w towarzystwie utworów tych artystów spędziliśmy pierwsze "Lato na życzenie". Nie zabrakło też romantycznych kompozycji jak chociażby "Nothing Gonna Change My Love For You" w wykonaniu Glenna Medeirosa, oraz piosenek "z przymrużeniem oka", jak "Monika, dziewczyna ratownika" zespołu Wały Jagiellońskie.

WYSTARCZY WYSŁAĆ SMS

Na program zapraszamy w każdy sierpniowy poniedziałek, między 9:00 a 10:00. Jeżeli chcesz, żeby Twoja piosenka została zagrana na naszej antenie, wystarczy wysłać SMS pod numer 603 06 06 06. Należy podać tytuł proponowanego utworu i artystę, który go wykonuje. Mile widziane dedykacje oraz różne historie, które kojarzą się Wam z tymi dźwiękami.

 

Programu z 3 sierpnia można posłuchać tutaj:


 

mm