Muzyka
Tym razem Kombi zagra bez publiczności, ale cały koncert będzie transmitowany na naszej antenie (Fot. Radio Gdańsk/Jacek Klejment)

poniedziałek,

08 czerwca 2020

12:05

Legenda polskiej muzyki na żywo. Kombi gwiazdą piątej odsłony "Mini Koncertów Radia Gdańsk"

Ponad pięćdziesiąt lat na scenie, wiele niezapomnianych przebojów, setki koncertów i tysiące wspomnień. Zespół Kombi, na czele którego od początku stoi Sławomir Łosowski, w najbliższy piątek zagra w Radiu Gdańsk.

"Mini Koncerty Radia Gdańsk" to cykl, który stworzyliśmy specjalnie na czas, w którym słuchanie naszych ulubionych artystów na żywo stało się niemożliwe. Co tydzień w piątek kolejni artyści goszczą w naszym studiu lub zapraszają nas do swoich domów, gdzie wykonują specjalnie przygotowany na tę okoliczność repertuar. Przypomnijmy, że dla naszych słuchaczy zagrali już Adam Nowak z zespołu Raz Dwa Trzy, Julia Pietrucha, Tomek Makowiecki oraz Baranovski.

Historia Kombi od początku związana jest z Radiem Gdańsk. Lider formacji, która początkowo nosiła nazwę Akcenty, przypomniał w wywiadzie, że to właśnie tutaj dokonano jednych z pierwszych nagrań zespołu. Pomimo upływu czasu, nasze drogi wciąż się przecinają.

I przetną się ponownie w piątek, 12 marca, o godzinie 20:05, bo wtedy właśnie rozpocznie się niecodzienny koncert Kombi na antenie Radia Gdańsk. Słuchacze nie będą niestety mogli wziąć w nim udziału, ale całego występu wysłuchają na antenie i stronie internetowej naszej rozgłośni.

Czym tym razem zaskoczy słuchaczy formacja? Na to pytanie postaramy się znaleźć odpowiedź parę godzin przed występem zespołu. O godz. 12:15 Sławomir Łosowski porozmawia z Piotrem Bonarem o tym, co będzie działo się wieczorem. Emocji z pewnością nie zabraknie.

Partnerem wydarzenia jest Totalizator Sportowy - właściciel marki Lotto.

 

RG