Muzyka
Baranovski wystąpił w studiu Radia Gdańsk im. Janusza Hajduna (Fot. Radio Gdańsk/Martyna Kasprzycka)

piątek,

05 czerwca 2020

18:27

Baranovski wystąpił w Radiu Gdańsk. "To ważne, że w trudnych czasach możemy opowiedzieć, kim jesteśmy"

Za nami kolejna odsłona "Mini Koncertów Radia Gdańsk". W naszym studiu wielobarwny i ambitny pop zaprezentował Barnavoski ze swoim zespołem. Tym razem naszych słuchaczy zaprosiliśmy do Studia Koncertowego im. Janusze Hajduna wirtualnie. - To dla nas bardzo ważne, że w czasach, w których ogarnęła nas niemoc, możemy opowiedzieć, kim jesteśmy - mówił Baranovski.

- Czujemy waszą obecność, wiemy, że tam jesteście, to jest pokrzepiające. Z tego studia bije energia - powtarzał artysta podczas koncertu. Zespół zagrał ponad godzinny koncert, na który złożyły się przeboje z płyty "Zbiór" oraz mniej znane utwory - nie ich znajdziemy na debiutanckim albumie muzyka.

Zobacz koncert Baranovskiego w studiu Radia Gdańsk:

 


Wojciech Baranowski to artysta, który dał się poznać szerszej publiczności dzięki The Voice Of Poland. W 2014 roku dotarł do finału tego programu. Grał w takich zespołach jak EleanoreKrieger i Johnny on the Spot oraz Amnezja. W 2015 dołączył do zespołu Xxanaxx, z którym nagrał album FWRD. Jednak najmocniej jest kojarzony ze swoim solowym projektem Baranovski, który aktywował w 2018 roku.

MINI KONCERTY RADIA GDAŃSK

"Mini Koncerty Radia Gdańsk" to cykl, który stworzyliśmy specjalnie na czas, w którym słuchanie naszych ulubionych artystów na żywo stało się niemożliwe. Co tydzień w piątek kolejni artyści goszczą w naszym studiu koncertowym lub zapraszają nas do swoich domów, gdzie wykonują specjalnie przygotowany na tę okoliczność repertuar. W ramach cyklu dla naszych słuchaczy zagrali już Adam Nowak z zespołu Raz Dwa Trzy, Julia Pietrucha oraz Tomek Makowiecki.

Partnerzy: Mecenas Kultury PKN ORLEN oraz Totalizator Sportowy - właściciel marki Lotto.

 

rg


Zobacz Galerię