Muzyka
(Fot. Agencja KFP/Anna Bobrowska)

piątek,

05 czerwca 2020

12:25

Baranovski przed koncertem w Radiu Gdańsk: udało nam się w krótkim czasie przygotować coś specjalnego

Już dziś w studiu koncertowym Radia Gdańsk wystąpi Baranovski ze swoim zespołem. To kolejna odsłona cyklu "Mini Koncerty Radia Gdańsk". Artysta przed koncertem w rozmowie z Tomaszem Galińskim zdradził, że specjalnie dla naszych słuchaczy przygotował same rarytasy.
- Dla słuchaczy przygotowaliśmy parę niespodzianek. Udało nam się w krótkim czasie stworzyć coś specjalnego. Mam nadzieję, że słuchacze będą tym pozytywnie zaskoczeni – zapowiada muzyk.

Wojciech Baranowski zdradził, że ostatnie tygodnie były wyjątkowo trudne. - Zespół przez ostatnie tygodnie nie istniał, jeżeli chodzi o kwestie prób, oczywiście koncertów także. Nie graliśmy, spotkaliśmy się tylko przed koncertem, żeby nadać temu jakiś szlif. Każdy w swoim poletku się rozwijał, jak mógł - mówił.
 
Posłuchaj rozmowy:KONIEC Z POWIĄZANIAMI I PRZYZWYCZAJENIAMI

Artysta postanowił więc ten czas wykorzystać do maksimum. - Ja uznałem, że to najlepszy czas na nagranie drugiej płyty. Spędziłem ten czas w studio. Nieustannie nagrywam, przygotowuje nowe materiały. Tę drugą płytę dobrze mi się robi. Uznałem, że odpuszczam wszystkie powiązania i przyzwyczajenia i robię coś muzycznie wolnościowego. Sam jestem "zajarany" tym wszystkim - przyznał.

Koncert zaplanowany jest na 5 czerwca o godzinie 19:05. Będzie można go posłuchać na naszej antenie, a także obejrzeć na stronie oraz fanpage'u facebookowym.

Partnerami koncertu są: Polski Koncern Naftowy Orlen Mecenas Kultury oraz Totalizator Sportowy Właściciel Marki Lotto.
 
tko