Muzyka
Baranovski podczas występu na Top Of The Top Sopot Festival w Operze Leśnej (Fot. Agencja KFP/Anna Bobrowska)

poniedziałek,

01 czerwca 2020

18:10

Kolejna odsłona "Mini Koncertów Radia Gdańsk". W piątek w naszym studiu wystąpi Baranovski z zespołem

To muzyk, który łączy miłośników alternatywnych brzmień i popowych aranżacji. W piątek w naszym studio zagra ze swoim zespołem Baranovski. Muzyk wystąpi na żywo, a jego koncert będzie można nie tylko usłyszeć, ale także zobaczyć.

"Mini Koncerty Radia Gdańsk" to cykl, który stworzyliśmy specjalnie na czas, w którym słuchanie naszych ulubionych artystów na żywo stało się niemożliwe. Co tydzień w piątek kolejni artyści goszczą w naszym studiu lub zapraszają nas do swoich domów, gdzie wykonują specjalnie przygotowany na tę okoliczność repertuar. Przypomnijmy, że dla naszych słuchaczy zagrali już Adam Nowak z zespołu Raz Dwa Trzy, Julia Pietrucha oraz Tomek Makowiecki.

FINALISTA THE VOICE OF POLAND

Wojciech Baranowski to artysta, który dał się poznać szerszej publiczności dzięki The Voice Of Poland. W 2014 roku dotarł do finału tego programu. Grał w takich zespołach jak EleanoreKrieger i Johnny on the Spot oraz Amnezja. W 2015 dołączył do zespołu Xxanaxx, z którym nagrał album FWRD. Jednak najmocniej jest kojarzony ze swoim solowym projektem Baranovski, który aktywował w 2018 roku. Jeszcze zanim wydał swój debiutancki album, jego single zdążyły zdominować polskie rozgłośnie radiowe.

Oprócz swoich największych przebojów, Wojciech Baranowski przygotował na piątkowy koncert kilka niespodzianek. Więcej opowie w dniu koncertu, o godzinie 12:15, w rozmowie z Tomaszem Galińskim.

 

{youtube}oJv3ty1Y4yc{/youtube}

 

Koncert zaplanowany jest na 5 czerwca o godzinie 19:05. Będzie można go posłuchać na naszej antenie, a także obejrzeć na stronie oraz fanpage'u facebookowym. Partnerzy: Mecenas Kultury PKN ORLEN oraz Totalizator Sportowy - właściciel marki  Lotto.

 

tgr