Muzyka
W związku z epidemią koronawirusa i zakazem organizacji imprez masowych, koncert Dawida Podsiadły w Gdańsku zostanie przeniesiony na przyszły rok (Fot. Agencja KFP/Mateusz Ochocki)

czwartek,

28 maja 2020

21:08

Koncert Dawida Podsiadły w Gdańsku przełożony na przyszły rok. "Cieszę się, że sytuacja stabilizuje się na tyle, że możemy ze spokojem patrzeć w przyszłość"

Dawid Podsiadło przełożył planowany na czerwiec tego roku koncert na Stadionie Energa Gdańsk na przyszły rok. Impreza ma się odbyć 5 czerwca 2021.Jak poinformował referat prasowy Urzędu Miasta w Gdańsku, w związku z epidemią koronawirusa i zakazem organizacji imprez masowych, koncert Dawida Podsiadły w Gdańsku zostanie przeniesiony na przyszły rok.

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność i ich posiadacze będą mogli swobodnie uczestniczyć w koncertach w nowych terminach.

BILETY WYPRZEDANE

Koncert w Gdańsku jest całkowicie wyprzedany - bilety sprzedały się w ciągu jednego dnia.

- Oczywiście żałuję, że nie spotkamy się z publicznością w tym roku, ale cieszę się, że sytuacja związana z epidemią w kraju i na świecie stabilizuje się na tyle, że możemy ze spokojem patrzeć w przyszłość i czekać na przyszłoroczne koncerty - powiedział Dawid Podsiadło.

Partnerami koncertu są Miasto Gdańsk i Stadion Energa Gdańsk.

 

PAP/ako