Muzyka
Adam Nowak podczas koncertu grupy Raz Dwa Trzy w studiu Radia Gdańsk (Fot. Radio Gdańsk/Jacek Klejment)

czwartek,

14 maja 2020

16:07

Zapraszamy na "Mini Koncerty Radia Gdańsk". W piątek dla naszych słuchaczy zagra Adam Nowak z grupy Raz Dwa Trzy

Przez dziesięć najbliższych tygodni, w każdy piątek, nasi słuchacze będą mieli okazję spotkać się wieloma wyjątkowymi artystami. Wszystko odbędzie się w ramach nowego cyklu "Mini Koncerty Radia Gdańsk", który 15 maja zainauguruje Adam Nowak. Lider kultowej grupy Raz Dwa Trzy zaprosi nas do swojego domu, gdzie solowo wykona pięć specjalnie wybranych na tę okazję utworów.

Adam Nowak to artysta, który ma niepowtarzalny dar barwnego oprawiania swej muzyki podczas występów na żywo. Swoje utwory łączy bowiem z barwnymi opowieściami i przemyśleniami, które wzbudzają uśmiech i zmuszają do zadawania sobie niełatwych pytań. Do każdego koncertu podchodzi indywidualnie, starając się przekazać treści odpowiednie do okoliczności. Nie inaczej będzie podczas piątkowego występu dla Radia Gdańsk.

Dokładny repertuar owiany jest tajemnicą, ale możemy zdradzić, że Adam Nowak wykona m.in. utwór, którego nie grał od trzydziestu lat. Zaprezentuje także kompozycję, do której tekst napisał jego syn. Więcej szczegółów zdradzi sam lider grupy Raz Dwa Trzy na naszej antenie w piątek, kilka chwil po godzinie 12:00.

 

Resized IMG 5699

Adam Nowak zagra dla naszych słuchaczy ze swojego domu


KONCERT NIE TYLKO DO SŁUCHANIA

Występu Adama Nowaka będzie można posłuchać 15 maja po godzinie 20:05 w Muzycznej Strefie Radia Gdańsk. Chwilę później na naszym Facebooku i stronie internetowej pojawi się nagranie wideo z Adamem Nowakiem, wykonującym jeden z utworów.

 

Partnerem koncertu jest PKN Orlen.

 

rg