Audycje autorskie

środa,

29 stycznia 2014

15:11

Krystyna Stańko i jej audycja w Radiu Gdańsk wśród najlepszych w Polsce

Nasza redakcyjna koleżanka Krystyna Stańko doceniona w rankingu Zdobywcy Eteru 2013 w kategorii audycji radiowych. Pierwsze miejsce zajęli Piotr Baron i Marek Niedźwiecki, prowadzący Listę Przebojów Programu III Polskiego Radia.
Krystyna Stańko od ponad roku, w każdą niedzielę między 15:00 a 17:00, prowadzi w Radiu Gdańsk swoją autorską audycję muzyczną. Od początku ma ona wielu wiernych słuchaczy. Gratulujemy!

- Biorąc pod uwagę mój krótki staż i rodzaj muzyki, którą prezentuję - znaleźć się w środku tak potężnej konkurencji to wielka radość dla mnie! Dziękuję tym, którzy na mnie zagłosowali! Radio Gdańsk S.A. za zaufanie, wspaniałym realizatorom Małgosi Ławnickiej, Maciejowi Bogusławskiemu, Andrzejowi Dubasowi, Markowi Kubackiemu, Stefanowi Kotiukowi, Jackowi Puchalskiemu, wielkie dzięki! Kamilowi Wicikowi za dobre słowo, napisała na swoim Facebooku Krystyna Stańko.

Nasza koleżanka pokonała w rankingu takich dziennikarzy jak m.in. Szymon Majewski, Beata Pawlikowska czy Wojciech Mann. W tym samym plebiscycie punktował także nasz kolega Kamil Wicik, który był nominowany w kategorii Radiowiec Roku 2013. Kamil jest dziennikarzem muzycznym, prowadzi autorskie programy na naszej antenie. Jest też animatorem kultury, ogranizuje wiele imprez muzycznych.