Kultura
Widzowie byli zachwyceni (Fot. Radio Gdańsk/Marcin Kamiński)

czwartek,

19 września 2019

20:06

Zabawna historia o miłosnych podbojach taksówkarza. Słuchacze Radia Gdańsk w Słupsku obejrzeli spektakl "Mayday 2"

Tłumy na korytarzach i sala Nowego Teatru w Słupsku wypełniona po brzegi publicznością. Tak rozpoczął się trzeci w tym roku Kulturalny Weekend z Radiem Gdańsk w Słupsku.

Nasza redakcja w niespełna tydzień rozdała prawie 400 biletów na ten szczególny wieczór. A wieczór naprawdę był wyjątkowy, ponieważ na scenie publiczność mogła zobaczyć spektakl "Mayday 2" w reżyserii Dominika Nowaka, który od dnia premiery cieszy się ogromna popularnością.

To druga część arcyzabawnej farsy wystawianej kilka lat temu w Nowym Teatrze. Tym razem najpopularniejszemu londyńskiemu taksówkarzowi – bigamiście w matrymonialnej szarży na dwa fronty na przeszkodzie staje współczesna technologia. Jego niewiedzące o sobie dzieci Gavin i Vicky poznają się przypadkowo przez Internet i wszystko wskazuje, że łączy ich coś więcej niż zbieżność nazwisk... Nad podwójnym życiem kochliwego Johna zaczynają się zbierać szare chmury z klątwą kazirodztwa na horyzoncie...

IDEALNY SPOSÓB NA SPĘDZENIE WIECZORU

- W ten sposób zrobiłam niespodziankę mojemu mężowi, który był bardzo zaskoczony. Bardzo dziękuję Radiu Gdańska za to, że się udało - mówiła nam pani Agnieszka, która wraz z mężem obchodziła właśnie 10 rocznicę ślubu.

- Ten spektakl to świetna zabawa, no i czekamy na następne takie kulturalne weekendy - dodawał pan Paweł.

Podczas poprzednich kulturalnych czwartków z Radiem Gdańska słupska publiczność mogła obejrzeć "Niedźwiedzia i Maszę" oraz "Pana Tadeusza".

Marcin Kamiński/mar


Zobacz Galerię