Kultura
Lato Muzyka Zabawa - Pożegnanie wakacji z Solidarnością Jacek Klejment/ Radio Gdańsk

sobota,

31 sierpnia 2019

23:30

Boney M, Blue Cafe, Kombi i znacznie więcej. Tak wyglądał koncert Lato, muzyka, zabawa - pożegnanie wakacji z "Solidarnością" [ZDJĘCIA]

Gdańsk to przedostatnie miasto, które było gospodarzem imprez z cyklu "Lato, muzyka, zabawa". Wyjątkowo, koncert "Wakacyjnej Trasy Dwójki" odbył się w sobotę, a nie w niedzielę jak wszystkie poprzednie. Wśród artystów, występujących na gdańskiej scenie zobaczyliśmy takich artystów jak Ricchi e Poveri, Boney M, Maryla Rodowicz, Katarzyna Cerekwicka, Blue Cafe, Kombi, Sławomir Łosowski, Filatov & Karas, Papa D, Rafał Brzozowski, Lech Makowiecki, Bayer Full oraz Mateusz Ziółko.

"Lato, muzyka, zabawa" to seria wakacyjnych koncertów, organizowanych przez Telewizję Polską, w ramach której muzyczne gwiazdy odwiedzają różne polskie miasta. Podczas wydarzenia, koncertowa publiczność, a także widzowie Dwójki, zgromadzeni przez telewizorami, mają możliwość przesłania swoich zdjęć z wakacji oraz pozdrowień dla rodziny, które zostaną wyświetlone na ekranie podczas trwania imprezy.

Koncert w Gdańsku poprowadzili Izabella Krzan, Ida Nowakowska oraz Rafał Brzozowski i Tomasz Kammel, natomiast relacje z backstage’u dla publiczności przekazywali Mateusz Szymkowiak i Aleksander Sikora.

 

oprac. mk


Zobacz Galerię