Kultura
Artysta z zespołem wystąpili w ramach wakacyjnego cyklu Lato w Metropolii (Fot. Radio Gdańsk/Jacek Klejment)

niedziela,

21 lipca 2019

21:05

Melancholijna mieszanka w ramach Lata w Metropolii. Paweł Przyborowski wystąpił w Radiu Gdańsk

Jego piosenki są melancholijną mieszanką ambientowych loopów i elektroniczno-gitarowej oprawy, a słowa zawsze stanowią centrum utworów. Paweł Przyborowski wystąpił w Radiu Gdańsk i wprowadził naszych słuchaczy w pewien nostalgiczny trans.

Paweł Przyborowski podczas koncertu zaprezentował utwory z nadchodzącej płyty "Nieśmiesznie EP". Nie zabrakło też starszych kompozycji w nowych aranżacjach - pojawiły się piosenki z "EP15" i z pierwszego albumu "Śmiertelnie zdrowy".

Artysta z zespołem wystąpili w ramach wakacyjnego cyklu Lato w Metropolii, który nawiązuje do znanej doskonale od lat z naszej anteny serii Metropolia Jest Okey w Radiu Gdańsk, organizowanych wspólnie z Nadbałtyckim Centrum Kultury.

ZESPÓŁ

W Studiu Koncertowym im. Janusza Hajduna artysta wystąpił z zespołem, w którego w skład wchodzą: Sebastian Lipiński, Grzegorz Rodak, Oskar Feliński.

- Bardzo się cieszymy, że w końcu możemy wystąpić na antenie Radia Gdańsk. Szczególnie, że mamy okazję zagrać z naszymi gośćmi - z ludźmi, z którymi tworzymy piosenki w studiu. Nie zawsze możemy wykonać je w takim składzie na żywo - mówił Paweł Przyborowski.

Gościnnie podczas koncertu wystąpili:

Kasia Siepka (wokal)
Maciej Łbik (instrumenty klawiszowe)
Michał Miegoń (gitara)
Marcin Jarowski (perkusjonalia)


Partnerem cyklu koncertów Lato w Metropolii jest LOTTO.

pOr


Zobacz Galerię