Kultura
Zespół Raz Dwa Trzy wystąpi w Radiu Gdańsk 21 czerwca (Fot. Materiały Prasowe)

czwartek,

30 maja 2019

10:41

Zespół Raz Dwa Trzy wystąpi w Radiu Gdańsk

To będzie muzyczna podróż po świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy – przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą.
Raz Dwa Trzy to zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki, a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków.


PORUSZAJĄCA LIRYKA, KTÓRA ZOSTAJE W SŁUCHACZU

Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen.

Koncert Raz Dwa Trzy odbędzie się 21 czerwca, w studiu im. Janusza Hajduna. Początek transmisji o 19.05. 

Partnerem głównym koncertu jest Browar Amber

 

rg