Kultura
Mela Koteluk w Studiu Koncertowym im. Janusza Hajduna Fot. Radio Gdańsk/Jacek Klejment

poniedziałek,

15 kwietnia 2019

19:42

Mela Koteluk wystąpiła w Radiu Gdańsk. Publiczność: "Było cudownie, artystka zabrała nas w swój świat"

Cóż to był za magiczny wieczór! Mela Koteluk kojącymi dźwiękami, utworami "dla duszy" zabrała publiczność w niesamowitą podróż. Artystka oczarowała naszych słuchaczy podczas koncertu z cyklu Radio Gdańsk dla Przyjaciół.

Występ odbył się w Studiu Koncertowym im. Janusza Hajduna.

Publiczność usłyszała utwory z najnowszej płyty "Migawka", takie jak "Hen, hen" czy "Ogniwo", ale nie zabrakło też starszych piosenek. - "Migawka" jest manifestem mojej niezależności i tego, że ta muzyka odbywa się na moich zasadach - mówiła na naszej antenie w rozmowie z Kamilem Wicikiem.

NOWA PRZESTRZEŃ

- Otworzyła się nowa przestrzeń, która stawia nowe wyzwania i w której się rozwijamy. Jest w tym dużo życia i to cieszy. Przez jakiś czas mnie nie było, potrzebowałam przewietrzyć głowę i stworzyć nowe zasoby do stworzenia czegoś. W trakcie tworzenia płyty pojawiało się dużo głosów, żeby stworzyć hit. A ja wiedziałam, że ta płyta musi wyjść spod mojej intuicji i ona taka po prostu jest - tłumaczyła Mela.

 

AK2A3973

Mela Koteluk. Fot. Radio Gdańsk / Jacek Klejment


ZACHWYCONA PUBLICZNOŚĆ

Publiczność także była zachwycona. - Było cudownie. Mela Koteluk ma wspaniały głos i niesamowita energia od niej bije. Nowa płyta jest bardzo dobra. Bawiliśmy się super. Taka artystka, jak ona nie potrzebuje dużej oprawy wizualnej. Pokazała nam swój świat- mówili uczestnicy.

Mela Koteluk do szerokiej publiczności trafiła za sprawą świetnie przyjętego albumu "Spadochron", promowanego singlem "Melodia ulotna". Jest laureatką Fryderyków w kategoriach Debiut Roku i Artystka Roku oraz wielu prestiżowych nagród. Mela ma na swoim koncie setki koncertów w ramach festiwali i autorskich tras koncertowych, które wyróżniają się bardzo plastyczną formą i dopracowaną oprawą wizualną.

 

AK2A4314

Mela Koteluk z fanami po koncercie. Fot. Radio Gdańsk / Jacek Klejment 

rg


Zobacz Galerię