Kultura
Fot. Radio Gdańsk / Jacek Klejment

czwartek,

28 lutego 2019

20:30

Elektryzująca energia i fantastyczna zabawa. Koncert zespołu KAMP! w Radiu Gdańsk [ZDJĘCIA]

Elektryzujący koncert, mnóstwo energii i świetna zabawa! Zespół KAMP! wystąpił w Radiu Gdańsk i porwał publikę do świata elektroniki.

Zespół występował wcześniej na największych festiwalach świata, takich jak Selektor, SXSW w USA czy The Great Escape w Anglii. To jeden najważniejszych twórców muzyki elektronicznej. Podczas koncertu usłyszeliśmy najnowszy materiał z ostatniej płyty DARE, ale i starsze nagrania. Po jesiennej trasie promującej nowy album, trio powróciło z serią zimowych koncertów.

 

Kamp4
Fot. Radio Gdańsk / Jacek Klejment 


SŁUCHACZE ZACHWYCENI


- Bardzo mi się podobało. Zespół stworzył super atmosferę, a w szczególności wokalista, który ma bardzo efemeryczny głos.

- Najbardziej podobały mi się stare kawałki w nowej aranżacji. Troszkę przeszkadzało mi to, że wszyscy siedzieli, ale takie są uroki koncertów w radiu. Jednak mimo wszystko było rewelacyjnie.

- Koncert był genialny, pełen pozytywnej energii, a muzyka wywarła na mnie niesamowite wrażenie. Ludzie też się dali porwać do tańca, paru ochotników się znalazło. Super.

- Jak na osobę, która na co dzień słucha metalu, bardzo mi się podobało. Myślę, że dzięki temu koncertowi wciągnę się w elektro. Na pewno wybiorę się na ich kolejne koncerty w Trójmieście - mówili słuchacze.

TRZECH MUZYKÓW

KAMP! został założony w Łodzi, a tworzy go trzech muzyków: Radosław Krzyżanowski, Michał Słodowy i Tomasz Szpaderski. Ich muzyka określana jest jako melodyjny synth pop z wpływami nowej fali lat 80., francuskiego house'u i chill-wave'u.
 


Zobacz Galerię