Kultura
Fot. materiały prasowe

sobota,

08 grudnia 2018

10:00

Najpiękniejsze kolędy świata w wyjątkowych aranżacjach. Kolejna edycja "Betlejem w Gdyni"

Utwory bożonarodzeniowe z Polski, Armenii, z krajów arabskich, kompozycje serbskie, norweskie, niemieckie, angielskie, irlandzkie, baskijskie, cejlońskie, ukraińskie, hebrajskie, etiopskie i te stworzone przez kanadyjskich Indian. Tradycyjnie po raz trzeci przed nami niezwykły koncert.

Tym razem zapraszamy 10 stycznia 2019 na godzinę 19 do Areny Gdynia. Jak zawsze podczas tego wydarzenia będzie można posłuchać najpiękniejszych kolęd z różnych stron świata w fenomenalnych muzycznych aranżacjach i opracowaniach literackich z różnych epok, kultury i stron świata.

DOCHÓD NA CELE CHARYTATYWNE

Wśród artystów pojawią się Bovska, Józef Broda, Kamil Bednarek, Agnieszka Musiał, Dana Vynnytska, Adam Krylik, Mate.O i wielu innych. W tym roku również całkowity dochód zostanie przekazany na cele charytatywne dla osób potrzebujących.

Zostań Ambasadorem miłosierdzia i kup bilet, cegiełkę, której emitentem jest Caritas Gdańsk lub album 2 płytowy, który w tym roku został wydany z zawartością muzyki z dwóch poprzednich lat Betlejem w Gdyni. Bilety w cenach 50, 60 i 80 zł, cegiełki o nominałach 20 i 50 zł jak i płyty za 39,99 zł można nabyć w parafiach naszej diecezji. Bilety również za pośrednictwem Internetu na stronie www.bilety24.pl jak i na stronie www.betlejemwpolsce.pl

Bilety można również kupić w Trójmieście w dwóch punktach dystrybucji:

Franciszkański Sekretariat Misyjny w Gdyni
ul. Ujejskiego 40
Gdynia
Tel. 58 662 39 31 w godzinach 8.00 – 18.00
Facebook/MisjeOFMConv

Dom Pojednania i Spotkań w Gdańsku
ul. Św. Trójcy 4
Gdańsk
Punkt czynny od 10-18 jeśli potrzeba w późniejszych godzinach max. do 20 prosimy o kontakt tel. 609- 113-117

Bilety będą także dostępne w kasie Arena Gdynia bezpośrednio przed koncertem. Serdecznie zapraszamy.
 

  

betlejembaner

 


Zobacz Galerię