Kultura
Fot. materiały prasowe

środa,

09 maja 2018

10:49

14 edycja konkursu fotografii podróżniczej "Poznaj świat ze SKAT!". Na zgłoszenia zostało kilka dni

Jeśli lubisz robić zdjęcia, zwiedzać, podróżować i masz archiwum pełne fotografii z wakacji czy wypraw, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do udziału w 14 edycji konkursu fotografii podróżniczej "Poznaj Świat ze SKAT!" Do 20 maja zgłoś zdjęcie, ukazujące pasję podróżowania i wygraj rejs dla 2 osób do Szwecji promem TT Line!
Na zdjęciu mogą być utrwalone piękne widoki, obiekty czy portrety, zrobione podczas podróży. Konkurs fotografii podróżniczej "Poznaj Świat ze SKAT!" organizowany jest od 2014 roku.  Jest to otwarty konkurs fotografii podróżniczej dla pełnoletnich amatorów i profesjonalistów o zasięgu ogólnopolskim. Uczestnicy zgłaszają swoje zdjęcia poprzez aplikację konkursową, umieszczoną na stronie www.poznajswiatzeskat.pl

GŁOSOWANIE INTERNETOWE

Na zdjęcia głosują Internauci, a następnie fotografie, które przeszły do finału, oceniane są przez jury konkursowe.   
Zwycięskie i najlepsze zdjęcia wyłonione w konkursie prezentowane są na wystawach w kraju i za granicą. Aktualnie, przez cały maj, trwa wystawa w Bibliotece Manhattan w Gdańsku, a od czerwca, przez całe lato wystawa będzie eksponowana w Porcie Nynashamn w Szwecji.
 
Organizatorem konkursu jest firma SKAT Transport sp. z o.o. sp. k. – operator transportowo-logistyczny, właściciel portalu promowego PromySkat, członek Gdańskiej Organizacji Turystycznej.