Kultura

wtorek,

06 marca 2018

12:12

Julia Pietrucha wystąpi w Radiu Gdańsk

Po koncercie Korteza czas na kolejny HIT. Już 17 marca w Studiu Koncertowym Radia Gdańsk wystąpi niesamowita Julia Pietrucha. Koncert odbędzie się w ramach trasy koncertowej FROM THE SEASIDE.

Julia Pietrucha wystąpi w naszym radiu w ramach cyklu "Radio Gdańsk dla Przyjaciół". Artystka swoją bardzo subtelną muzyką proponuje zatrzymanie i ucieczkę od codzienności. 17 marca w Radiu Gdańsk będzie promować materiał z najnowszego wydawnictwa "Postcards From The Seaside", który pojawi się na sklepowych półkach 9 marca.

KONCERT NA NASZEJ ANTENIE

Na koncert w Radiu Gdańsk, zapraszamy w sobotę 17 marca. Początek o godzinie 20:05, zaproszenia będą do zdobycia na naszej antenie od czwartku. Dla tych, którym nie uda się zdobyć wejściówek mamy bardzo dobrą informację - koncert w całości będzie transmitowany na naszej antenie i w internecie.

WCZEŚNIEJ ROZMOWA 

13 marca opowie o pracy nad nowym wydawnictwem w rozmowie z Kamilem Wicikiem w "Muzycznej Strefie Radia Gdańsk". Serdecznie zachęcamy do wysłuchania tej rozmowy.

Debiutancki album przyniósł artystce ogromny sukces. Dlatego nikt nie ma wątpliwości, że zaplanowana na 9 marca premiera drugiego wydawnictwa należy do jednej z najbardziej wyczekiwanych. Zwłaszcza, że kilka dni temu ukazał się singiel promujący o tytule "Sailor". Subtelna kompozycja, zabarwiona elektronicznym klimatem to potwierdzenie spekulacji kolejnego sukcesu.

 mm