Kultura
Korn zagra na Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty. Fot. materiały prasowe

poniedziałek,

06 marca 2017

15:51

Znamy kolejną gwiazdę festiwalu w Dolinie Charlotty! Korn zagra na Festiwalu Legend Rocka!

Korn zagra podczas Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty. Amerykańska grupa jest kolejną wielką gwiazdą imprezy.

Dziesiątki milionów sprzedanych płyt na całym świecie, zaszczytne miejsce na liście liście 100 Najlepszych Artystów Hard Rocka ułożonej przez VH1 - to świadczy o tym, że do Doliny Charlotty przyjedzie kolejna wielka gwiazda. Radio Gdańsk jako pierwsze dowiedziało się o kolejnym znanym wykonawcy, który przyjedzie na popularny festiwal.

 
GWIAZDA RÓWNIEŻ DLA MŁODSZYCH

- Od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem przesunięcia się w czasie z lat 70. do 90. Te gwiazdy, które nas odwiedzały, w swoich czasach były największe. Chcemy jednak zadbać o kontynuację festiwalu, więc zapraszamy pierwszą gwiazdę, która jest znana również wśród młodszych - mówi Mirosław Wawrowski, szef festiwalu.

- W tym roku to czwarty koncert, ogłosimy jeszcze przynajmniej jeden. To sporo, jak na jedną edycję. Od przyszłego roku będziemy równolegle zapraszać gwiazdy z lat 70., 80. i 90. Wszystko się świetnie układa - zapowiada.


DWIE NAGRODY GRAMMY

Korn jest przypisywany do grupy nu metalu, ale inne gatunki okołorockowe nie są im straszne. Kapela funkcjonuje od 1993 roku, powstała w Bakersfield (Kalifornia). Fanów na całym świecie zapewniły im między innymi takie utwory jak Freak On a Leash (z charakterystycznym animowanym teledyskiem), czy Here to Stay - za oba utwory zespół został nagrodzony statuetkami Grammy.

 

Ceny biletów na koncert:

I sektor – 250zł
II sektor – 200zł
III sektor – 150zł

Koncert odbędzie się 15 sierpnia 2017 roku. Korn to kolejna gwiazda tegorocznego Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty. Wcześniej ogłoszono między innymi takich wykonawców jak Patti Smith czy Wielka Trójca Yes.

 

mili