Kultura
(Fot. archiwum prywatne)

środa,

03 listopada 2021

10:51

Jak tworzyć ciekawe i angażujące treści w internecie? Swoje sekrety zdradza blogerka Kapuczina [ZŁAPANE W SIECI]

Jak zatrzymać odbiorcę na dłużej? Jak przyciągnąć go do swoich treści? Jak tworzyć ciekawy i angażujący kontent w internecie? Ta pytania zadaliśmy Kapuczinie, najpopularniejszej blogerce modowej w Trójmieście.

Kapuczina - czyli Paulina Rudnicka - działa w sieci od wielu lat. Pamięta jeszcze czasy bez TikToka i Instagrama. Oprócz tego, że buduje własną markę, jest twórczynią internetową do wynajęcia – zajmuje się prowadzeniem mediów społecznościowych. Nasza dziennikarka Ewelina Potocka zapytała ją, jak tworzyć mądre i interesujące treści internetowe.

- Przede wszystkim muszę powiedzieć, że te treści nie muszą być mądre. Muszą być angażujące, czyli takie, jakich odbiorca oczekuje. Również ty możesz te oczekiwania wytworzyć. Czasem pytamy o coś, co nas interesuje, na przykład co tam ktoś z internetu jadł na śniadanie. Są tacy twórcy internetowi, o których chcemy wiedzieć bardzo dużo, łącznie z tym właśnie, jak wyglądał ich posiłek. Oczywiście, jeśli jesteśmy twórcą internetowym czy influencerem, dobrze, żeby nasz kanał szedł w konkretnym kierunku, żeby miał temat przewodni. Niemniej uważam, że pokazywanie prywaty też ma swoje zalety – odpowiada Paulina Rudnicka.
 
Cały wywiad z Kapucziną można usłyszeć w audycji "Złapane w Sieci". Zaprasza Ewelina Potocka.

 

Ewelina Potocka/MarWer