Kultura
(Fot. Mat. Prasowe)

środa,

18 listopada 2020

11:31

4. Dni Muzyki Wokalnej w Gdyni. Tym razem koncertów będzie można słuchać w domu o dowolnej porze

Przed nami czwarta edycja Dni Muzyki Wokalnej w Gdyni, które odbędą się tym razem wyłącznie w formie on-line. Organizatorzy zachęcają do zajęcia wygodnego miejsca w fotelu i delektowania się wyjątkowo zróżnicowanym repertuarem, który zaprezentują zaproszeni artyści.

Co tydzień opublikowane zostanie jedno nagranie, które po premierze pozostanie dostępne, dzięki czemu każdy będzie miał możliwość zorganizowania sobie prywatnego koncertu o dogodnej dla siebie porze. - Specjalnie na potrzeby wydarzenia on-line stworzyliśmy kanał "Dni Muzyki Wokalnej" na YouTube'ie, na którym publikować będziemy kolejne premierowe nagrania - podkreślają organizatorzy.

HARMONOGRAM NAGRAŃ

 

Pierwsze nagranie w ramach 4. Dni Muzyki Wokalnej w Gdyni będzie można obejrzeć i wysłuchać już 15 listopada w wykonaniu duetu wokalno-gitarowego Dwa Światy. Następnie 21 listopada pojawi się nagranie oktetu Art’n’Voices, specjalizującego się w wykonywaniu muzyki a capella.

 

28 listopada będzie można wysłuchać trio: Alicja Sobstyl na wokalu, Ziemowit Klimek na kontrabasie oraz Maciej Świniarski na wokalu. 5 grudnia z kolei będzie premiera nagrania zespołu wokalnego Simultaneo, poszukującego łącznika pomiędzy utworami dawnych mistrzów (średniowiecze, renesans i barok) i kompozycjami twórców współczesnych.


Szczegółowy program na Facebooku w wydarzeniu 4. Dni Muzyki Wokalnej w Gdyni. 4. Dni Muzyki Wokalnej w Gdyni organizowane są przez Fundację Polihymnia. Wydarzenie odbywa się dzięki finansowaniu Miasta Gdyni

 

mat. prasowe/mm

4. DNI MUZYKI WOKALNEJ