Kultura
Koncertu Grażyny Łobaszewskiej w Radiu Gdańsk będzie można posłuchać na naszej antenie i zobaczyć w internecie (Fot. Materiały prasowe)

sobota,

10 października 2020

07:02

Grażyna Łobaszewska zaśpiewa w piątek w Radiu Gdańsk! Z tej okazji mamy konkurs dla słuchaczy

W piątek, 16 października, o godzinie 20:05 w Studiu Koncertowym Radia Gdańsk im. Janusza Hajduna odbędzie się kolejny koncert dedykowany mieszkańcom Pomorza, korzystającym z Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Specjalnie dla słuchaczy Radia Gdańsk wystąpi Grażyna Łobaszewska z zespołem Ajagore.

Grażyna Łobaszewska, trójmiejska wokalistka i kompozytorka, znana jest m.in. z takich utworów jak: "Czas nas uczy pogody" oraz "Brzydcy". Ma też w swoim repertuarze piosenki Czesława Niemena, który przed laty osobiście pozwolił artystce swobodnie interpretować jego twórczość.

Będzie to już trzeci koncert dla mieszkańców korzystających z Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, zorganizowany przy współpracy Samorządu Województwa Pomorskiego i PKM z Radiem Gdańsk. Niestety, koncert odbędzie się bez udziału publiczności. Jednak na antenie Radia Gdańsk, stronie internetowej i naszych profilach w mediach społecznościowych przeprowadzimy transmisję z tego wydarzenia.

KONKURS

Z okazji koncertu mamy dla naszych słuchaczy konkurs, w którym do wygrania będą gadżety od Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. W zestawach będzie można znaleźć również płyty z zapisami poprzednich koncertów z cyklu.

PKMnagrody RadioGdansk2020

(fot. PKM)


A co zrobić, żeby wygrać? Przede wszystkim słuchać Radia Gdańsk w dniach od 12 do 16 października od godziny 15:00. Wtedy właśnie na naszej antenie zadamy Państwu pytanie - codziennie inne. Wystarczy na nie poprawnie odpowiedzieć!

Na SMS-y będziemy czekali pod numerem telefonu 603 06 06 06 (koszt zgodny z taryfą operatora). Tekst nie może przekraczać 150 znaków. Wpisując treść, należy unikać polskich liter. Zwycięzcy otrzymają od nas wiadomości zwrotne. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

 

Krzysztof Piekło/pb