Kultura
Artyści zachęcają do wspólnego kolędowania (Fot. materiały prasowe)

piątek,

03 stycznia 2020

09:18

"To będzie najgłośniejsza noc w dziejach świata". Artyści zapraszają na gdyński przystanek "Betlejem w Polsce" [ZOBACZ FILM]

- To będzie koncert na wiele głosów. Ponad dwudziestu artystów i wielotysięczna publiczność. Nie może Ciebie zabraknąć - zaprasza Kasia Wilk, jedna z wokalistek, które 17 grudnia pojawią się na scenie Gdynia Areny. Artyści nagrali specjalny film, na którym osobiście zapraszają na to wydarzenie.

Muzyczna opowieść o dziejach Bożego Narodzenia, przedstawiona z własnej perspektywy - tak będzie wyglądał wieczór 17 stycznia w Gdyni Arenie. Podczas tegorocznej, ogólnopolskiej trasy "Betlejem w Polsce" gwiazdy występują pod hasłem "Głośna noc". - Gramy głośno. Coraz głośniej, na całą Polskę - przekonuje Gabi Gąsior. - To będzie głośna noc. Najgłośniejsza w dziejach świata - zachęca na nagraniu Agnieszka Musiał.

Idąc na koncert, nie tylko zapewniamy sobie udany wieczór, który przypomni nam świąteczną atmosferę, ale także pomożemy. - Dochód z koncertu przekazujemy na pomoc potrzebującym - zdradza Skubas.

 

 

- Wyśpiewamy prosto z serca historię o zbawieniu człowieka - deklaruje Mate.O. Oprócz niego na scenie zobaczymy m.in. Arkę Noego, Natalię Niemen, Magdę Beredę, Mayę Avraham, Andrzeja Lamperta, Roberta Litzę Friedricha, Adama Krylika, Marka Piekarczyka, Mietka Szcześniaka oraz Zespół Muzyczny Jana Smoczyńskiego.

W repertuarze koncertu znajdą się kolędy z różnych stron świata i utwory premierowe, napisane specjalnie na tę okazję. Organizatorzy obiecują niezwykłą oprawę multimedialną, a artyści świąteczną atmosferę i wspólne śpiewanie razem z najlepiej kolędującą publicznością na świecie.

"Głośna Noc" w Gdyni Arenie w piątek, 17 stycznia. Początek koncertu o godzinie 19:00. Bilety dostępne na: www.betlejemwpolsce.pl, bilety24.pl oraz w wybranych punktach sprzedaży i parafiach.


oprac. PB