Kultura
Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak. Zdjęcie archiwalne – konferencja prasowa w Gdyni dot. serialu "Rodzinka" (fot. Krzysztof Mystkowski/KFP)

niedziela,

29 grudnia 2019

13:09

Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak z Sopotem w tle. W styczniu ruszają zdjęcia do "Miłości na Marsie"

Plejada gwiazd polskiego kina pojawi się w styczni w Sopocie. To za sprawą filmu, do którego zdjęcia będą realizowana w kurorcie. Jedne z głównych ról zagrają Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak.
Zdjęcia do komedii romantycznej "Miłość na Marsie" kręcone będą w styczniu. Jak mówi Patrycja Tuchanowska z sopockiego magistratu, ekipa filmowa pojawi się w różnych lokalizacjach, w tym także w tych nie do końca oczywistych:

- W filmie będzie można zobaczyć przystań rybacką, plażę, molo, dworzec, ale także Villę Bergera, w której, przypomnę, już były realizowane zdjęcia do filmów, m.in. do filmu "Medium". Rolę odegra także Sopockie Miasteczko Noworoczne.

MOŻE ZOBACZYSZ SIĘ NA EKRANIE?

Na pytanie, czy bawiący się w miasteczku staną się statystami, urzędniczka odpowiada: - Tak, co prawda producent zapewnił statystów, ale nikt, kto przyszedł spróbować przysmaków i zrelaksować się w miasteczku, nie zostanie wyproszony.

Producentem "Miłości na Marsie" jest Polsat, producentem wykonawczym Akson Studio - wytwórnia, w której powstały m.in. "Katyń" i "Powidoki" czy seriale "Rodzina zastępcza", "Przepis na życie" czy "Magda M.". Reżyserem jest Michał Rogalski (reż. m.in.: "Gotowi na wszystko. Exterminator", "O mnie się nie martw", "Wiosenne przesilenie").

TO BĘDZIE OPOWIEŚĆ ŚWIĄTECZNA

Film wejdzie na ekrany kin w przedświątecznym okresie przyszłego roku z uwagi na to, że jego fabuła ma związek ze świętami Bożego Narodzenia.


Piotr Puchalski

Napisz do autora: p.puchalski@radiogdansk.pl