Kalendarz imprez

 | polskieradio.pl

Voo Voo

data: 27.04 godz. 20:00, Czwartek
miejsce: Gdański Teatr Szekspirowski
adres: Gdańsk, Bogusławskiego 1
bilety:

Tym razem kluczem do nowej płyty jest czas i jego nieustanny upływ. Na nowym albumie Voo Voo znajdzie się zaledwie siedem, za to długich utworów, a każdy z nich będzie zatytułowany od kolejnych dni tygodnia. To wpłynie również na koncerty promujące nową płytę, a przecież  takie spotkania z muzyką tego zespołu mają swoją niepowtarzalną atmosferę.

 

Każdy koncert będzie miał inną dramaturgię, bo będziemy zaczynać w poniedziałek od Poniedziałku, we wtorki od Wtorku itd. Lubię takie wyzwania, choć nie wiem, co z tego wyniknie. – mówi Waglewski.

 

 

Wojciech Waglewski jest kompozytorem i autorem wszystkich utworów na nowym albumie zespołu, który współtworzą: perkusista Michał Bryndal, basista Karim Martusewicz oraz saksofonista i wokalista Mateusz Pospieszalski. Płyta powstawała w grudniu 2016 i styczniu 2017 roku w Studiu S-4, a także w trójkowym Studiu im. Agnieszki Osieckiej.

 

 

Za realizację dźwięku odpowiadał Jacek Gładkowski. Piotr Emade Waglewski materiał zmiksował i współpracował przy jego produkcji.

 

Media