Kalendarz imprez

PATRONAT

Jak Smakuje Sztuka

data: 22.04 godz. 17:00, Sobota
miejsce: L Entre Villes
adres: Sopot, Aleja Niepodległości 737

W Restauracji L Entre Villes w Sopocie, rozpoczyna się cykl wernisaży ogólnopolskich artystów -  Jak Smakuje Sztuka.

Głównym celem przedsięwzięcia jest promocja szeroko rozumianej sztuki, poprzez prezentację prac artystów z całego świata. Organizatorzy pragną promować młode, nieodkryte talenty z trójmiasta, które łączyć będą z doświadczeniem artystów, którzy od lat tworzą sztukę.

 

Jednym z celów jest prezentacja różnorodności oraz promocja każdego rodzaju twórczości; od malarstwa tradycyjnego i fotografię po nowoczesną grafikę. Organizatorzy nie chcą powielać utartych już schematów, zadbają o to, aby poprzez efekty dźwiękowe i wizualne wprowadzić gości w atmosferę tajemniczości i ekscytacji. Każda z organizowanych wystaw będzie miała swój niepowtarzalny charakter. 

Wśród artystów znajdą się znani malarze polscy i zagraniczni, fotografowie i graficy z Trójmiasta oraz gwiazdy kina i telewizji, które rozpoczęły właśnie swoją przygodę ze sztuką. 

Cykl wernisaży rozpocznie się  22 kwietnia o godz. 17:00. tego dnia organizatorzy zaprezentują twórczość Dariusza Piekuta, artysty - malarza z województwa lubelskiego, członka Stowarzyszenia Artystycznego Matt Roberts, którego prace znajdują się w prywatnych zbiorach na całym świecie.

Artysta ma za sobą ponad 140 wystaw indywidualnych i zbiorowych.

 

Patronat Honorowy nad wydarzeniem przejął Prezydent Miasta Gdynia.