Kalendarz imprez

PATRONAT

Festiwal Innowacyjnej Edukacji

data: 26.04, Środa
miejsce: Ergo Arena
adres: Gdańsk, Plac Dwóch Miast 1
bilety:

50 zł

organizator: Fundacja JMP

Na jak długo podczas nauki zapamiętujemy materiał? Bez utrwalenia materiału zazwyczaj jest to jeden dzień. 80% informacji przekazywanych na lekcjach zapominamy, bez powtarzania materiału nic się nie zmieni. Tony Buzan wychodzi nam na przeciw, to właśnie ten profesor wymyślił najprostszą metodę pięciokrotnego powtórzenia materiału.

26 kwietnia 2017 r. odbędzie się wielki Festiwal Innowacyjnej Edukacji, promujący metodę Mind Mapping, a głównym gościem będzie znany na całym świecie prof. Tony Buzan. Szacuje się, że w Gdańskiej ERGO Arenie Gdańsk/Sopot zasiądzie 9 tysięcy uczestników.

Podczas pierwszego ogólnopolskiego tak dużego wydarzenia edukacyjnego będziemy mogli poznać osobiście Tonego Buzana i skorzystać z wiedzy, jak się uczyć prostą i skuteczną drogą.

 

Wspominany profesor Buzan, tak definiuje mapy myśli:

Mapa Myśli jest specjalnym rodzajem przyjaznego dla mózgu diagramu, który pomaga Ci myśleć, wyobrażać, pamiętać rzeczy, planować, i uporządkowywać – w skrócie, to perfekcyjne narzędzie pomocne przy  powtórce.

 

Podczas eventu będziemy mieli okazje zmienić swoje przyzwyczajenia dzięki czemu nasza nauka stanie się efektywniejsza i przyjemniejsza, a sama forma przekazu to świetna okazja na wspaniałą zabawę, która również ma zadanie promować sport wśród młodzieży. Innowacja stanie się słowem kluczem w wydarzeniu. Miłośnicy nowinek technicznych nie będą zawiedzeni. Dzięki podróżom jakie organizatorzy odbyli w różne zakątki świata poznamy nowoczesną edukację opartą na kompleksowym podejściu do umysłu.

 

To idealny przepis na Rekord Guinnessa!

 

Podczas imprezy widzowie będą aktywnymi uczestnikami bicia Rekordu Guinnessa i Rekordu Polski. Największa na świecie lekcja neurodydaktyki - to może wydarzyć się tylko w Gdańsku. To czas na nową erę w edukacji Polski. Fundacja JMP dla propagowania tego pięknego ideału pracy nad sobą od podstaw, stworzyła kampanię społeczną "Uczymy jak się Uczyć". Celem jest pokazanie całej Polsce, że nauka to nie musi być nic strasznego. Bo to nasz umysł jest największą bronią w XXI wieku.

 

"Edukacja, to najpotężniejsza broń jakiej możesz użyć, żeby zmienić świat" - Nelson Mandela

 

Event to nie tylko Mind Mapping. Będziemy mieli okazję posłuchać koncertu Michała Szpaka oraz zobaczyć wyjątkowy występ cieni - Patman Crew. Całość dopełnią goście, którzy zdecydowali się wystąpić ze swoimi speechami motywacyjnymi dla młodych ludzi.

 

Szczegóły www.fie.edu.com