Kalendarz imprez

PATRONAT

Intryga

data: 26.03 godz. 16:00, Niedziela
miejsce: Sala Teatralna NOT w Gdańsku
adres: Gdańsk, ul. Rajska 6
bilety:

od 70 zł

Kryminał w reżyserii Jana Englerta - wielka miłość, zdrada, tajemnica, która nie może wyjść na jaw oraz zagadkowe morderstwo!

 

Obsada:

Joanna Koroniewska

Beata Ścibakówna

Szymon Bobrowski

Tomasz Stockinger

Zbigniew Zamachowski

 

Wielka miłość, zdrada, tajemnica, która nie może wyjść na jaw oraz zagadkowe morderstwo.

Bogaty biznesmen stojący na progu bankructwa postanawia sfingować własną śmierć, zgarnąć pieniądze z polisy i zacząć nowe życie. Kto może wystawić fałszywy akt zgonu? Lekarz, który ma romans z żoną biznesmena. W zamian rekin finansjery obiecuje usunąć się w cień, a pan doktor będzie miał wolną drogę do poślubienia „wdowy”. Żeby plan się powiódł, trzeba przygotować misterną intrygę…

Niestety nic nie jest takie, jakie na początku się wydaje. Nic nie idzie tak, jak powinno, kolejne postacie wprowadzają coraz to nowe zwroty akcji. Tajemnice, podejrzliwość, egoizm, hipokryzja, obłuda, ambicje, złość, zemsta i cynizm – wszystko to miesza się ze sobą, prowadząc do nieoczekiwanego zakończenia.

 

Nagrody:

Spektakl został wyróżniony podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych „Sztuka plus komercja” 2014. Zbigniew Zamachowski (aktor Teatru Narodowego) otrzymał tytuł Najlepszego Aktora za rolę detektywa.

 

Zapraszamy na dwa spektakle: o 16:00 i 19:00

 

 

Media