Kalendarz imprez

PATRONAT

New Trends in Project Management

data: 24.04, Poniedziałek
trwa do: 25.04, Wtorek
miejsce: Hotel Mercure Gdańsk
adres: Gdańsk, Jana Heweliusza 22
organizator: PMI Gdańsk Branch

Kolejna edycja konferencji New Trends in Project Management. Wydarzenie, dedykowane sympatykom zarządzania projektami, to wspaniała okazja na poznanie wielu ekspertów i praktyków z dziedziny project management, a także szansa na wzbogacenie swojej wiedzy i wymianę doświadczeń.

Tegoroczna konferencja odbędzie się w Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto.

 

New Trends in Project Management 2017 jest szóstą edycją konferencji będącej projektem gdańskiego oddziału Project Management Institute (PMI).

Dotychczasowe pięć edycji zakończyło się ogromnym sukcesem. Organizatorzy gwarantują, że i w tym roku sprostają oczekiwaniom Uczestników.

 

W trakcie dwudniowego wydarzenia prezentowane będą najnowsze światowe trendy w dziedzinie zarządzania projektami. Program konferencji zakłada trzy ścieżki tematyczne, skupione wokół Trójkąta Kompetencji PMI: Technical Project Management, Strategic & Business Management i Leadership. Uczestnicy będą mogli skupić się na interesujących dla siebie treściach, a w trakcie przerw wymienić się spostrzeżeniami.

 

Pierwsza ścieżka dedykowana jest zwinnym technikom zarządzania projektami, zarządzaniu ryzykiem, finansowaniu projektów. Są to aspekty często wywołujące wiele dyskusji. O niuansach jakie możemy spotkać w tych obszarach Uczestnicy będą mogli rozmawiać na konferencji.

 

Zarządzanie strategią i biznesem, to druga z proponowanych ścieżek, która będzie obejmować zagadnienia związane z zarządzaniem projektami na zasadzie zestawienia podejścia stosowanego w środowisku startupów, a w korporacjach.

 

Ostatnia ścieżka - Leadership, zapowiada szereg prelekcji, które w szeroki i nietypowy sposób przedstawiają problematyki związane z przywództwem i rolą PMa.

 

Konferencje urozmaicać będą wystąpienia keynote speaker’ów, którzy wykorzystując swoje doświadczenie, charyzmę oraz często subiektywne, ale jakże ciekawe spojrzenie na zagadnienia project management, zabiorą Uczestników w świat projektów inny niż ten opisywany w książkach.

 

Jednym z Keynote’ów w tegorocznej konferencji jest Ing. Jürgen Van Gorp (PhD, PMP), Senior Project Manager, członek Bayard Partnership - organizacji która wspiera doskonalenie wartości dla klienta m.in. w zarządzaniu projektami. Jedną z publikacji Jürgena jest książka „The Castle: A Jolly Tale on the Use of Project Documentation”, która w odmienny sposób, nawiązujący do bajkowego tła, przedstawia zasadnicze znaczenie dokumentacji w zakresie zarządzania projektami.

W trakcie swojego wystąpienia na konferencji przedstawi nową autorską teorię zarządzania projektami zwaną „Chagwa”. Chagwa, jako jedna z metodyk zarządzania projektami, skupia się na integracji trzech kluczowych czynników:

  1. procesów wspomagających zarządzanie zmianami;
  2. aspektów łączących agile z waterfall;
  3. kwestii związanych z zarządzaniem i administracją w projektach.

 

Podsumowując - New Trends in Project Management to kolejna edycja konferencji organizowanej przez PMI Gdańsk Branch.

Zespół organizatorów już teraz zapewnia, że tegoroczna konferencja pozostawi w pamięci każdego uczestnika niezapomniane wrażenia. Warto zatem przyjść i przekonać się samemu!

 

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny dostępne na stronie: www.ntpm.pl