Kalendarz imprez


Akademia Nowych Mediów : Moja praca, moje projekty

data: 25.03, Sobota
trwa do: 02.04, Niedziela
miejsce: Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
adres: Gdańsk, Plac Władysława Bartoszewskiego 1
bilety:

123 zł

 

Moja praca, moje projekty” to tytuł szkolenia, z którym powraca Akademia Nowych Mediów – program Medialabu Gdańsk, który wspiera kadry kultury. Praca na etacie, łączenie jej z „pracą po pracy”, czy wolne zawody wymagają doskonałych umiejętności organizacyjnych, planistycznych i komunikacyjnych. Podczas szkoleń eksperci i ekspertki podpowiedzą jakimi narzędziami i sposobami można wspólnie pracować nad projektami czy uporządkować informacyjny chaos.

 

- Akademia Nowych Mediów to spotkania praktyków. To nie tylko okazja do zdobycia wiedzy, ale również możliwość nawiązania współpracy, nowych znajomości i bezcennej wymiany doświadczeń – mówi Karina Rojek z Instytut Kultury Miejskiej.

 

- Na szkolenia zapraszamy osoby, które pracują w szeroko pojętym sektorze kultury. Od muzeów i galerii, przez prowadzących własną działalność czy organizację pozarządową – dodaje Rojek.

 

W roku 2017 zaplanowane są trzy cykle szkoleniowe: marzec/kwiecień, czerwiec i październik. Najbliższy cykl „Moja praca, moje projekty” (25.03, 26.03, 1.04, 2.04) dotyczy wykorzystywania narzędzi cyfrowych i możliwości jakie daje internet w pracy, samoorganizacji, planowaniu i komunikacji, bezpieczeństwa danych i informacji w internecie oraz podstaw projektowania.

 

Koszt szkoleń to łącznie 123 zł (w cenie: udział w szkoleniach, lunch, przerwy kawowe, zaświadczenia o uczestnictwie).

 

Zapisy i płatności przyjmowane są przez internet: www.medialabikm.evenea.pl

 

Zapisy zobowiązują do uczestnictwa w czterech spotkaniach. Warsztaty odbywają się w budynku Muzeum II Wojny Światowej.

 

 

Program cyklu szkoleniowego „Moja praca, moje projekty”

 

 

25. marca, godz. 9.00 – 17.00, Moja praca. Razem ale osobno. Wspólna praca w internecie. Podstawy samoorganizacji i komunikacji zespołu projektowego, prowadzenie: Grzegorz Stunża

 

26. marca, godz. 9.00 – 17.00, Moje projekty. Design thinking i tworzenie cyfrowych projektów dla kultury prowadzenie: Magdalena Laine-Zamoyska

 

01. kwietnia, godz. 9.00 – 17.00, Moje bezpieczeństwo w sieci. Tożsamość cyfrowa i ochrona wizerunku. prowadzenie: Karolina Szczepaniak

 

02. kwietnia, godz. 10.00 – 14.00, Mój internet. Jak ogarnąć informacyjny chaos. prowadzenie: Katarzyna Michałowska

 

 

 

Nie możesz uczestniczyć w szkoleniach w podanych terminach? Zapraszamy na platformę szkoleniową Medialabu Gdańsk, gdzie znajdziesz szkolenia online:

www.szkoleniaonline.ikm.gda.pl