Kalendarz imprez

PATRONAT

ZORROS Final Show - Puchar Prezydenta

data: 01.04 godz. 14:30, Sobota
miejsce: Stadion Żużlowy w Gdańsku
adres: Gdańsk, Zawodników 1

Nie tylko gdański, ale światowy żużel straci kogoś niezwykłego. Zawodnika, który nie tylko cieszył jazdą, ale otwartością, bezpośredniością i szczerością, a dla gdańskich kibiców było ikoną. Magnus "Zorro" Zetterstroem pożegna się z fanami w Trójmieście oraz w Polsce.

 

 

Aż 17 lat spędzonych w naszym kraju. Kilka klubów, z czego aż sześć lat w ukochanym Gdańsku, w barwach Wybrzeża. Tutaj zresztą kupił kilka lat temu mieszkanie i tutaj spędza sporo czasu.

Oprócz tego m.in. trzy sezony startował w Stali Gorzów. W obu klubach współpracował z trenerem Stanisławem Chomskim, który zna go jak nikt inny. Dlatego obecność podopiecznych Chomskiego, aktualnego, drużynowego mistrza Polski, w najsilniejszym składzie z indywidualnym wicemistrzem świata Bartoszem Zmarzlikiem i brązowym medalistą indywidualnych mistrzostw Europy Krzysztofem Kasprzakiem, oprócz zapowiadanej obecności 6-krotnego indywidualnego mistrza świata Tony Rickardssona, będzie największym wydarzeniem Zorros Final Show.

Zmarzlik to niejedyny zawodnik tegorocznego cyklu Grand Prix Indywidualnych Mistrzostw Świata, którego ujrzymy w Gdańsku. Pojedzie bardzo dobry znajomy trójmiejskich fanów Słowak Martin Vaculik, Duńczyk Niels Kristian Iversen oraz Szwed Antonio Lindbaeck.

 

Oprócz tego przyjadą inni przyjaciele z toru, którzy utworzą dwa zespoły, obok Renault Zdunek Wybrzeże i Stali Gorzów. Będą byli trenerzy Magnusa - Robert Sawina i Lech Kędziora, a po turnieju odbędzie się wspólne spotkanie w namiocie na bocznym boisku gdańskiego obiektu.

Nie zabraknie także innych atrakcji, w tym także dla dzieci, które pojawią się na stadionie.

Ruszyła już sprzedaż biletów na Zorros Final Show:

TRYBUNA HONOROWA: 35 zł

NORMALNY: 15 zł

ULGOWY (do 14 roku życia): wejście na program w cenie 10 zł, wymiana zakupionego wcześniej vouchera na program w dniu imprezy

PROGRAM: 10 zł

DZIECI DO 4 ROKU ŻYCIA: wejście za darmo

PAKIET HOSPITALITY & VIP TICKETS – 299 zł

- miejsce w najlepszej części stadionu vis a vis startu i mety

- program zawodów

- dedykowany zestaw upominków

- wejście do parku maszyn przed i po turnieju

- możliwość zrobienia zdjęć z zawodnikami

- catering

- parking

Sprzedaż biletów w internecie: kupbilet.pl i speedway-shop.pl

Bezpośrednio: w salonach Empik i STS w całej Polsce, w punktach kibicfanshop.pl: w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku poziom -1 oraz sklepie firmowym Kibic Fan Shop - ul. Marynarki Polskiej 98 w Gdańsku.

W przypadku zakupu biletu normalnego w punkcie kibicfanshop.pl do 15.03 każdy otrzyma oficjalną smycz do kluczy - Zorros Speedway Team.