Kalendarz imprez


Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny

data: 01.04, Sobota
trwa do: 02.04, Niedziela
miejsce: Gdańsk
adres: Gdańsk, Wiele lokalizacji

Miasto Gdańsk zaprasza na dziewiatą edycję akcji „Rozsmakuj się w Metropolii - Weekend za pół ceny". Akcja cieszy się wśród gdańszczan i turystów odwiedzających nasze miasto niezmiennym powodzeniem. Nie inaczej będzie i tym razem.

 

Powód jest oczywisty - za kulinarne specjały i inne atrakcje, a także usługi hotelowe po raz kolejny zapłacimy o połowę mniej! Jak pokazała historia, tego dnia przed lokalami uczestniczącymi w programie ustawiały się długie kolejki.

 

W akcji biorą udział restauracje, kawiarnie i inne lokale gastronomiczne. Ponadto instytucje kultury, wybrane miesca rekreacji, centra spa, salony kosmetyczne i fryzjerskie oraz obiekty noclegowe Oferta za pół ceny obowiązywać będzie na wybrane pozycje z kart menu, wybrane bilety, usługi.

 

Jakkolwiek najwięcej lokali, które biorą udział w Weekendzie mieści się w Gdańsku, to fani dobrego jedzenia w dobrej cenie, znajdą oferty za pół ceny także w innych miastach pomorskiego. Stąd smakowita impreza przebiega pod hasłem Rozsmakuj się w Metropolii.