Kalendarz imprez

PATRONAT

Turniej halowej piłki nożnej Elnaft Cup

data: 18.02, Sobota
trwa do: 19.02, Niedziela
miejsce: GOKSiR w Trąbkach Wielkich
adres: Trąbki Wielkie, Sportowa 4
organizator: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Trąbkach Wielkich, Sokół Ełganowo i Jaguar Gdańsk

W Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbędzie się 5. edycja turniejów halowej piłki nożnej Elnaft Cup.

W pierwszym z nich, w sobotę 18 lutego, zagrają chłopcy urodzeni w 2006 roku i młodsi z następujących klubów: Czarni Pruszcz Gdański, Elana Toruń, Jaguar Gdańsk Południe, Jaguar Gdańsk Północ, Olimpia Grudziądz, Polonia Gdańsk, Portowiec Gdańsk, Pomezania Malbork, Sokół Ełganowo, Sztorm Mosty, a w drugim, w niedzielę 19 lutego, zagrają chłopcy urodzeni w 2004 roku i młodsi z następujących klubów: Concordia Elbląg, Elana Toruń, Gol Brodnica, GTS Pruszcz Gdański, Jaguar Gdańsk Biali, Jaguar Gdańsk Zieloni, Naki Olsztyn, Olimpia Grudziądz, Sokół Ełganowo, Warta Poznań.

Drużyny będą rywalizowały o puchary ufundowane przez Prezesa Elnaft Sp. z o.o. z Trąbek Wielkich Rafała Bielawy.

 

Turnieje odbywać się będą pod honorowym patronatem Starosty Gdańskiego Stefana Skoniecznego i Wójta Gminy Trąbki Wielkie Błażeja Konkola.

Ambasadorami turniejów będą dwaj byli piłkarze Lechii Gdańsk: Paweł Buzała i Karol Piątek.

Sponsorem głównym będzie Elnaft Spółka z o.o. z Trąbek Wielkich, sponsorami: Miasto Gdańsk, Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim, Gmina Trąbki Wielkie, Exclusive Sport, Kibic Fan Shop, a partnerem technicznym – 4Keepers Olsztyn.

Patronat medialny nad turniejami objęli: Radio Gdańsk, Dziennik Bałtycki, Północna TV, Panorama Pomorza Flash, Głos Trąbecki, portal trabki.com.

 

Po zakończeniu sobotniego turnieju planowany jest trójmecz z udziałem drużyn: Samorządowcy Gminy Trąbki Wielkie, Elnaft Team i Przyjaciele Elnaft-u.

W tej pierwszej drużynie wystąpi Wójt Gminy Trąbki Wielkie Błażej Konkol i Przewodniczący Rady Gminy Trąbki Wielkie Zbigniew Leszczyński. Piłkarską gwiazdą Samorządowców będzie uczestnik Mistrzostw Świata w siatkonodze plażowej, wielokrotny reprezentant Polski w piłce nożnej plażowej, były zawodnik ekstraklasowej drużyny futsalu Red Devils Chojnice, a na co dzień mieszkaniec Mierzeszyna – Sebastian Letniowski, który z piłką potrafi zrobić wszystko. W dwóch następnych drużynach czołowymi piłkarzami będą ambasadorowie turniejów: Paweł Buzała i Karol Piątek. Ten pierwszy w ekstraklasie w barwach: Lecha Poznań, Lechii Gdańsk, GKS Bełchatów i Górnika Łęczna rozegrał 145 meczów, w których strzelił 26 bramek. Ten drugi natomiast to Mistrz Europy U-18 z 2001 roku, który w ekstraklasie reprezentował Cracovię Kraków i Lechię Gdańsk w 40 meczach i zdobył w nich 5 bramek.

 

 

Program zawodów:

18.02.2017 r. (sobota)

9.00 mecze grupowe

13.30 ćwierćfinały

14.35 półfinały

15.30 finał

16.30 trójmecz

19.02.2017 r. (niedziela)

9.00 mecze grupowe

14.15 ćwierćfinały

15.30 półfinały

16.25 finał

 

Zapraszamy. Emocji na pewno nie zabraknie.