Kalendarz imprez


Harry Potter i Kamień Filozoficzny in Concert

data: 09.04 godz. 19:00, Niedziela
miejsce: Ergo Arena
adres: Gdańsk, Plac Dwóch Miast 1
bilety:

90 - 250 zł

Po raz pierwszy w Polsce widzowie będą mieli okazję wysłuchać pełnej ścieżki muzycznej w wykonaniu Czeskiej Narodowej Orkiestry Symfonicznej,  do jednego z najbardziej lubianych filmów w historii. 

 

Czeska Narodowa Orkiestra Symfoniczna wykona muzykę z filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny wykona w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie, jako część serii koncertów muzyki z filmów o Harry’m Potterze. Podczas koncertów, odtworzona zostanie  na żywo cała ścieżka muzyczna.  Słuchając niezapomnianych kompozycji Johna Williamsa, widzowie będą mogli przeżyć od nowa magię filmu, oglądając go na 480 calowym ekranie HD.

 

 

Koncerty są częścią  światowego tournee, wcześniej zapowiedzianego przez firmy CineConcerts i Warner Bros Consumer Products.  Koncerty muzyki filmowej do cyklu filmów o Harry Potterze rozpoczęły się w czerwcu 2016 roku i jest to kolejna magiczna przygoda w czarodziejskim świecie J.K. Rowling.

 

 

Do niedawnych i obecnych wydarzeń koncertowych tego typu, zaliczają się Gladiator, Ojciec Chrzestny, To Wspaniałe Życie, DreamWorks Animation In Concert, Star Trek: The Ultimate Voyage – koncert z okazji 50-lecia powstania opowieści i Śniadanie u Tiffany’ego.  Justin Freer szybko stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych dyrygentów muzyki filmowej. Ma na swoim koncie długą listę symfonicznych projektów na żywo  i projekcji filmowych. Występował z największymi światowymi orkiestrami, w tym Chicago Symphony Orchestra, London Philharmonic Orchestra, New York Philharmonic, Philadelphia Orchestra, Philharmonia Orchestra, San Francisco Symphony i Sydney Symphony Orchestra. CineConcerts należy do czołówki twórców imprez rozrywkowych na żywo – od pełnometrażowych seansów filmowych z orkiestrą na żywo, przez interaktywne imprezy sportowo-muzyczne, aż po oryginalne, trójwymiarowe programy świąteczne.

 

 

http://ergoarena.pl/wydarzenia-lista/harry-potter-kamien-filozoficzny-in-concert/