Kalendarz imprez


No Saints

data: 18.02 godz. 20:00, Sobota
miejsce: Zatoka Sztuki
adres: Sopot, Mamuszki 14
bilety:

15 - 25 zł

Niezwykle energiczny koncert gospel w Zatoce Sztuki.

Trójmiejski Chór Gospel - No Saints wystąpi dla Was z nowym repertuarem. Na koncercie nie zabraknie gospelowych songów, znanych coverów jak i premierowych wykonań utworów autorskich.

 

Chór No Saints to nowa i świeża inicjatywa muzycznych pasjonatów w Trójmieście. Narodził się zupełnie spontanicznie i jak to często bywa w takich sytuacjach przerodził się w żywą, aktywną i pełną radości grupę ludzi kochających śpiewać.


Pomysł na zespół rozkwitł w niezwykłej, charyzmatycznej, przepełnionej miłością do muzyki i bezsprzecznie lekko szalonej dyrygentki Karoliny Adamiak-Pruś. Ogromna pasja mieszcząca się w tej niewielkiej osóbce doprowadziła do tego, że osoby uczestniczące w próbach wpadają jak śliwka w kompot i niezaprzeczalnie zarażają się siłą muzyki gospel. Tam rodzi się ogień uwalniany na koncertach.
 

Dlaczego właśnie gospel? Wszyscy wierzymy, że nie ma lepszego wyrazu miłości niż właśnie poprzez śpiew. Na nasz repertuar składa się wszystko to, co tak na prawdę chcemy wypowiedzieć. W naszych szeregach znajdują się wokaliści o znacznych, pomimo młodego wieku, osiągnięciach na polskiej scenie muzycznej. Laureaci festiwali i konkursów muzycznych. Artyści z własnym dobytkiem muzycznym, utalentowani twórcy, którzy z chęcią piszą teksty i tworzą muzykę na potrzeby No Saints.
Przede wszystkim chcemy podzielić się ze wszystkimi naszą pasją i energią. Posłuchajcie, zaśpiewajcie z nami, cieszcie się słowem i dzielcie się szczęściem, które do Was wysyłamy.
 

Chór ma już na swoim koncie pierwsze sukcesy takie jak I miejsce w kategorii chóró rozrywkowych na Festiwalu Music Everywhere w Gdańsku.
W grudniu 2016 roku na rynku muzycznym ukazał się świąteczny album Ten Jeden Dzień. 

Karolina Adamiak-Pruś / dyrygent
- Skład chóru : 
Kinga Pruś / sopran
Julia Kardas / sopran
Anastazja Roskacz / sopran
Gabriela Janusz-Zięba / sopran
Krystyna Gedzik / sopran
Monika Gadek / alt
Joanna Sętkowska / alt
Małgorzata Libera / alt
Katarzyna Laszkowska / alt
Sara Kaczmarek / alt
Marta Łapińska-Kołdun / alt
Agnieszka Brenzak / alt
Adele Matsili / alt
Krzysztof Kaczmarek / tenor
Łukasz Zięba / tenor
Łukasz Reks / tenor

Zespół w składzie:
Arek Krawiel / instrumenty klawiszowe 
Paul Rutschka / gitara basowa
Grzegorz Lewandowski / perkusja