Kalendarz imprez

PATRONAT

Koncert Karnawałowy na bis

data: 19.02 godz. 12:00, Niedziela
miejsce: Sala Koncertowa PFK Sopot
adres: Sopot, Moniuszki 12
bilety:

20 - 25 zł

organizator: Polska Filharmonia Kameralna Sopot

Na życzenie trójmiejskiej publiczności Polska Filharmonia Kameralna Sopot postanowiła powtórzyć Koncert Karnawałowy i zorganizować Koncert Karnawałowy na bis! To wspaniała informacja dla wszystkich tych, którzy nie wyobrażają sobie karnawału bez koncertu Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot, a nie zdążyli zarezerwować biletów na sobotni Koncert.

W niedzielę 19 lutego o g. 12.00 w Sali Koncertowej PFK Sopot, mieszczącej się na terenie Opery Leśnej, odbędzie się Koncert Karnawałowy na bis!

Gwiazdą tego wydarzenia będzie wokalistka – Joanna Knitter, która swoim niepowtarzalnym głosem wprowadzi zgromadzonych słuchaczy w jazzowy nastrój. Na saksofonie zagra dobrze znany publiczności Wojciech Staroniewicz, jeden z najlepszych saksofonistów w kraju, a dopełnieniem karnawałowej atmosfery będzie Artur Jurek Trio w składzie: Artur Jurek (piano), Janusz „Macek” Mackiewicz (bas) oraz Roman Ślefarski (perkusja). Polską Filharmonię Kameralną Sopot poprowadzi niezastąpiony maestro Wojciech Rajski.

 

W programie koncertu znajdą się m.in. szlagiery filmowe czy piosenki z musicali. Tego wieczoru usłyszymy Sex appeal – największy polski evergreen z kultowego filmu Piętro wyżej, Ach jak przyjemnie z filmu Zapomniana melodia, czy Miłość ci wszystko wybaczy – śpiewane przez Hankę Ordonównę w Szpiegu w masce.

 

Program:

Najpiękniejsze szlagiery filmowe, piosenki z musicali i wiele innych…

 

Wystąpią:

Joanna Knitter – śpiew

Wojciech Staroniewicz – saksofon

Artur JUREK TRIO:

Artur Jurek – piano, aranżacje

Janusz „Macek” Mackiewicz – bas

Roman Ślefarski – perkusja

POLSKA FILHARMONIA KAMERALNA SOPOT

Wojciech Rajski – dyrygent

 

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/1093428960766738/

 

Bilety do nabycia  w Informacji Turystycznej Sopot (Plac Zdrojowy 2, kasa czynna codziennie w godzinach 10.00-18.00) i w systemie EKOBILET.