Kalendarz imprez

PATRONAT

Ruszyła rejestracja na Nowe Trendy w Turystyce 2017

data: 31.03, Piątek
miejsce: Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku
adres: Gdańsk, Plac Solidarności 1

Panele z udziałem ekspertów, warsztaty prowadzone przez praktyków, prestiżowy konkurs, a przede wszystkim ogromna ilość użytecznej wiedzy! Wszystko to czeka na uczestników jednego z najważniejszych i największych wydarzeń branży turystycznej w Polsce – konferencji Nowe Trendy w Turystyce, której ósma już edycja odbędzie się w Gdańsku, w Europejskim Centrum Solidarności.

 

Każdego roku organizatorzy dostosowują program w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiedzieć na zapotrzebowanie osób pracujących w szeroko rozumianej turystyce. Największy nacisk kładziony jest na zastosowanie nowoczesnych technologii i rozwiązań organizacyjnych – wszystko po to, aby jeszcze lepiej i bardziej profesjonalnie obsługiwać turystów i pozyskiwać klientów.

Dodajmy, że konferencję poprowadzi znany podróżnik i dziennikarz, Jarosław Kuźniar, a organizatorzy spodziewają się blisko 1000 uczestników!

 


Przygotowane tematy paneli i warsztatów są nietuzinkowe i bardzo merytoryczne. Są wśród nich m.in.: „Marketing nieoczywisty / kolejne starcie”, „Case study: Marketing kierunku – Zagraj o miasto!”, „Fakty i mity o turystycznych aplikacjach mobilnych”, „Zarządzanie talentami. Jak robić TO dobrze?”.

 

Wśród prelegentów, którzy potwierdzili swój udział znalazły się m.in. takie osoby jak: Mateusz Kusznierewicz, Jacek Rozenek, Piotr Bucki, Łukasz Żelezny, Monika Czaplicka, Daniel Kędzierski, Bjorn Troch i wielu innych, uznanych praktyków.

 

Zachęcamy, aby już dziś rejestrować swój udział w Nowych Trendach w Turystyce.

Szczegółowy program i opis wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdują się na: http://trendywturystyce.pl/

 

Tradycyjnie, Nowym Trendom w Turystyce towarzyszy prestiżowy konkurs: Tourism Trends Awards.

Informacje dotyczące konkursu, zgłoszeń, nagród oraz regulamin udziału znajdują się tutaj: http://trendywturystyce.pl/konkurs-tta-2017-2/