Kalendarz imprez

PATRONAT

Marta Szefke Groove Band

data: 13.01 godz. 21:00, Piątek
miejsce: Teatr BOTO - nowa siedziba
adres: Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 54B
bilety:

20 zł

Nowy rok i kolejny muzyczny piątek w BOTO.

Zapraszamy serdecznie na koncert Marta Szefke Groove Band, kreatywnych i doświadczonych muzyków z Trójmiasta, którzy wystąpią w składzie:

Marta Szefke - wokal;
Mikołaj Basiukiewicz - instrumenty klawiszowe;
Krzysztof Pawłocki - gitara elektryczna, chórek;
Bartłomiej Szefke - chórek;
Paweł Urowski - bas;
Tomasz Koper - perkusja

Marta Ciosek-Szefke to wokalistka bluesowa i jazzowa, autorka muzyki i tekstów, związana przez kilka lat z toruńskim zespołem Tortilla, z którym występowała na najważniejszych festiwalach bluesowych w Polsce. W maju 2016 stworzyła swój własny projekt pod szyldem Marta Szefke Groove Band, do którego zaprosiła doświadczonych muzyków z Trójmiasta. Debiut zespołu miał miejsce od razu na dużej scenie - podczas finału konkursu Suwałki Blues Festival 2016.
 

Na repertuar grupy składają się przede wszystkim kompozycje Marty inspirowane stylami blues, soul, funky i rhythm&blues z nietuzinkowym podejściem do aranżacji oraz przestrzenią do improwizacji. Zespół wykonuje także covery we własnych interpretacjach i z charakterystycznym dla siebie feelingiem. Twórczość formacji Marta Szefke Groove Band to muzyka pełna energii i pozytywnych wibracji, niebanalne teksty, stylowe brzmienie, ciepły, bluesowy wokal i – co najważniejsze – groove, który rozrusza wszystkich słuchaczy.