Kalendarz imprez


Hans Zimmer

data: 26.05 godz. 20:00, Piątek
miejsce: Ergo Arena
adres: Gdańsk, Plac Dwóch Miast 1
bilety:

179 - 549 zł

Hans Zimmer, najbardziej utytułowany kompozytor muzyki filmowej. Człowiek, którego nazwisko zna każdy miłośnik kina i muzyki. Zdobywca wszystkich najważniejszych nagród, w tym Oskara i Złotych Globów. O współpracy z nim marzą najwięksi producenci i reżyserzy. Autor ponad stu ścieżek dźwiękowych do najpopularniejszych produkcji filmowych, które łącznie zarobiły ponad 24 miliardy dolarów.

 

Hans Zimmer wystąpi w towarzystwie orkiestry, chóru oraz 15-osobowego zespołu, z którym tworzy muzykę do najpopularniejszych produkcji. Ostatnio można ją usłyszec w podbijającym Wielką Brytanie serialu “The Corwn” oraz “Planet Earth II” emitowanym w BBC1.

 

 

The ‘Hans Zimmer Live On Tour’ zostanie podzielony na dwie części: pierwsza będzie zawierać klasyczne i wszystkim znane partytury z filmów takich jak “Gladiator”, “Król Lew”, “Piraci z Karaibów”, “Kod Da Vinci”, “Interstellar”, druga część będzie zawierać odświeżone wersje znanych przebojów m. in. z trylogi “Mroczny Rycerz”, czy największe przeboje z filmu “Incepcja”. W drugiej częsci obok Hansa Zimmera na scenie pojawią się specjalni goście, czyli wybitni artyści ze świata muzyki rozrywkowej.

 

 

Bilety w cenie od 179 zł w sprzedaży.

 

Sprzedaż biletów:

 

Kasa nr 3 ERGO ARENA czynna:

 

poniedziałek – piątek 10.00 – 16.00 oraz w dniu imprezy

 

Empik, Media Markt, Saturn, Media Expert