Kalendarz imprez


Rod Stewart

data: 21.02 godz. 20:00, Wtorek
miejsce: Ergo Arena
adres: Gdańsk, Plac Dwóch Miast 1
bilety:

229 - 699 zł

Po ogromnym sukcesie majowego występu w Łodzi, Rod Stewart wraca do Polski! Właściciel jednej z najbardziej charakterystycznych chrypek świata oraz niekwestionowany dżentelmen sceny jzaśpiewa w ERGO ARENIE! Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.

 

PIĄTA WIZYTA

 

Polacy kochają Roda Stewarta, a ten odwdzięcza im się tym, co potrafi najlepiej – fantastycznymi występami na żywo. Zaledwie pół roku po ogromnym sukcesie koncertu w Łodzi brytyjski wokalista zapowiedział wielki powrót do Polski.  Dla jednego z najważniejszych artystów drugiej połowy XX wieku będzie to piąta wizyta w Polsce. Wcześniej legendarny wokalista koncertował już w Gdańsku, Rybniku, Toruniu oraz w Łodzi. Za każdym razem koncerty te cieszyły się znakomitą frekwencją, która wyniosła łącznie blisko 90 tysięcy widzów.

 

 

WOKALISTA WSZECHCZASÓW

 

 

Rod Stewart to jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów świata. W trakcie swojej dotychczasowej kariery sprzedał ponad 250 milionów singli i płyt. W 1994 roku artysta został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame (muzeum honorujące artystów rockowych i inne osoby, które przyczyniły się do rozwoju muzyki; mieści się w Cleveland w USA).

 

Z kolei w 2006 roku Stewart został zaliczony do 100 najlepszych wokalistów wszechczasów. Stało się to dzięki rankingowi amerykańskiego magazynu „Hit Parader”. Do największych przebojów Stewarta należą m.in. utwory: „Handbagsand Gladrags”, „You’re in My Heart”, „Downtown Train”, „Angel”, „Sailing”, „Do Ya Think I’m Sexy”, „Hot Legs”, „Baby Jane” czy „Rhythm of My Heart”.

 

 

Sprzedaż biletów :

 

Kasa nr 3 ERGO ARENA czynna:

 

poniedziałek – piątek 10.00 – 16.00 (oraz w dniu imprezy)

 

Poprzez stronę www.prestigemjm.com, www.eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Media