Kalendarz imprez

PATRONAT

Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili

data: 31.03 godz. 19:00, Piątek
miejsce: Ergo Arena
adres: Gdańsk, Plac Dwóch Miast 1
bilety:

100 - 180 zł

Unikalne show taneczne – 100 tancerzy i orkiestra na scenie.

Gruziński balet narodowy „Sukhishvili” składa się z więcej niż 100 tancerzy i własnej orkiestry. W swojej historii wyruszył na ponad 250 tournée, członkowie zespołu 11 razy objechali 5 kontynentów i 90 krajów, odbyli 12 500 koncertów, które łącznie widziało ponad 10 mln widzów na całym świecie!

Występ zespołu nazwano „najlepszym show na Broadwayu”, w Australii uznany był on za „ósmy cud świata”, a po koncercie na najsłynniejszej scenie w Lа Scala, kurtynę podnoszono aż 14 razy, pobijając tym samym rekord Caruso (podniesienie kurtyny 11 razy).

 

Gruziński Balet Narodowy „Sukhishvili” powstał 70 lat temu i bazuje na tradycyjnych tańcach narodowych, ale żeby występy były jeszcze bardziej spektakularne, powstały nowe układy, będące doskonałym połączeniem urokliwego folku i kroków współczesnych.

 

Elementy sztuki walki i akrobacje, bajecznie kolorowe kostiumy oraz dynamiczna, opowiedziana z niebywałą pasją historia sprawiają, że „Sukhishvili” stanowi doskonałe show dla całej rodziny: od dzieci aż po seniorów.

www.sukhishvili.pl

 

Sprzedaż biletów :

Kasa nr 3 ERGO ARENA czynna: Poniedziałek – piątek 10.00 – 16.00 (oraz w dniu imprezy)

W salonach sieci EMPIK, oraz w internecie:

www.sukhishvili.pl, Eventim, Biletyna

 

Media